|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Clear Blue
28.8.2007 15:52:24   
Anonimen
OJla,
mene pa zanima, če kdaj ta test pokaže napačen rezultat - vaše izkušnje in sicer v primeru, če namesto 20s držiš palčko v urinu 1 minuto? M mi zamuja že 9 dni in sem včeraj naredila test in po pomoti pustila 1 minuto namesto 20 s v urinu in je bil test negativen. Imam pa že kar neki časa spodi rahle krče kot pred m ampak nje pa ni od nikoder. Kaj naj si mislim? Če ima katera podobno izkušnjo kar na plano z njo!

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Clear Blue
28.8.2007 16:33:33   
Shana banana
Najbolje bi bilo, da še nekaj dni počakaš in ponoviš test. Jaz sem takrat kupila dva različna (čeprav sta oba isto pokazala), ni pa nujno da prav kaže. Tudi pustila sem dalj časa, ker sem predvidevala da kaže narobe, pa se barva ni spremenila.

_____________________________

[img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/84587/ticker7.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Clear Blue
28.8.2007 19:17:06   
itata
kokr mam jaz informacije ti v primeru nosečnosti praktično takoj pokaže... seveda pa obstaja določen procent napačnih rezultatov - osebno ne poznam takega primera - za večjo sigurnost pa seveda ponovi test in upam, da bo rezultat tak kot si ga želiš user posted image

(odgovor članu Shana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Clear Blue
28.8.2007 19:19:06   
kekec in mojca
V prvi nosečnosti mi je CB šele tretjič pravilno pokazal user posted image . Mogoče je še prezgodaj... Ali pa še počakaj kakšen teden in ponovi test z katerim drugim (Seratec, baby check...).

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Clear Blue
29.8.2007 14:24:12   
Zofy
Po moje nima veze, da si držala predolgo. Če bi bila user posted image , bi pokazalo. Obstaja pa seveda 2. možnost in sicer, da je bilo še prezgodaj. Samo meni je pokazal CB pravilno že 1-2 dni pred zamudo. Počaka še malo in test ponovi. srečno!!!user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Clear Blue
29.8.2007 14:57:42   
Suzi*
Pa test obvezno naredi z jutranjim urinom, ker je takrat noter največ nosečniških hormonov!!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Clear Blue
29.8.2007 15:04:35   
lillchy123
Meni je tudi po enem tednu pokazalo negativno, ko pa sem test ponovila čez en teden pa user posted image !  Mogoče telo še ne proizvaja dovolj hormona, tako da če boš dojenčka obdržala, potem počakaj še kakšen teden in ponovi test. Če pa si user posted image  ne želiš, pa pojdi čim prej h G!!! Kolegici je test kazal negativno do 9 tedna, pa čeprav ga je delala na prvem jutranjem urinu! Pa želim ti, da bi se uzteklo tako, kot si sama želiš!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Clear Blue
30.8.2007 10:08:41   
Anonimen
Test sem naredila en dan po izostanku M in to popoldan, v trenutku mi je pokazal+++! Ne bom se še izdala, v ponedeljek ma pregled pri G in bomo videli, če je res!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Clear Blue
30.8.2007 13:38:30   
Anonimen
Punce hvala za odgovore. Test bom še enkrat delala saj se mi skoz bolj dozdeva da sem noseča. Včeraj sem imela celo rahlo krvavitev, ko sem se obrisala s toaletnim papirjem. Če sem noseča bom otročka vsekakor obdržala, čeprav imam doma 7 mesecev starega škratka in bo kar zgodej ponovna nosečnost, ampak sva imela željo po dveh otrocih in če bosta bolj na kupu pa tudi prav. Ko opravim test pa sporočim.
Še enkrat hvala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Clear Blue
10.9.2007 7:50:29   
Anonimen
Eto punce sem še enkrat test delala in je pokazal user posted image . To bo moja druga nosečnost, saj mamo enga škratka doma. Sicer je star šele 8 m, tako da me je kar malo strah kako bo to šlo, ampak se pa user posted image oba z user posted image zelo veseliva. V četrtek imam prvi pregled, pa bomo še kej več izvedeli.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Clear Blue
10.9.2007 8:29:17   
lillchy123
Čestitam! user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Clear Blue
10.9.2007 9:21:18   
katka37
Čestitamuser posted image . Tudi jaz sem drugič zanosila ko je bil mali star nekaj čez 7 mesecev in ti povem, da se je dalo zdržati in mi je bilo prav všeč, kako sta se igrala. So nas večkrat spraševali, če sta dvojčka.
Lušno bo, uživajte.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Clear Blue
10.9.2007 9:47:03   
naraščaj
Iskrene čestitke za user posted image .

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?