|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 8:27:07   
lutka
Pri katerh meseci ste dale svoje:duda: v "ta velik" avtosedež? Mi smo stari šest mesecev pa se v lupinicah komaj nosimo:zmeden::zmeden:
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 8:34:35   
Gina
Po moje je boljse, da so v lupinicah cim dlje, oz. do takrat, ko jo prerastejo, saj je tak avtosedez veliko bolj varen, kot tisti, ki gleda naprej. Nas je tudi 6 m. star, pa ga bom imela se kaksen mesec notri, ce bo slo - mali ima ze zdaj 9 kg. Uzivaj s svojimi soncki!:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 8:35:20   
VALENTY
Mi smo našega dali pri 3,5 mesecih,ker ga v lupinico nismo več "stlačli":)-:)-:)-

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 8:45:47   
TARA in MAJ
Mi smo bili v lupinici pol leta potem pa kar v avto sedež
lp;)

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 8:53:54   
tinka-pepa
mi smo ga dali nekje pri 8 mesecih.
otrici nekje do 1 leta še nimajo stabilnega vratu in pri trku( nesreči) se lahko poškuduje bolj( mu glavico vrže naprej), kaj se pri jajčki ne zgodi. res pa je da sedaj v teh mrzlih dneh in z bundicami jih komaj "stlačič" v sedež.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 8:59:16   
dory
Pomoje bo tole cisto odvinsno od vrste lupinice in malih korenjakov...mi smo jo imeli do cetrtega meseca,potem pa kar v avtosedez :)

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 9:04:35   
Teni_
Mi smo jo dali iz lupinice v avtosedež pri dobrih sedmih mesecih. Je začela v jajčki obračat glavo v smer vožnje in se je potem tak vozila, pa se mi je zasmilila.

Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 9:05:20   
malika
Po vseh pravilih, je lahko otrok v tapravem avtosedežu, ko že samostojno sedi, ima najmanj 9 kg in ima dovolj stabilen vrat.Naš je star 10 mesecev in zdaj ravno čakamo na avtosedež-pa se nam niti ne mudi tako grozno.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 9:34:06   
tina.nika
Mi smo jo dali v avtozedež pri dobrih 7 mesecih.
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 12:08:11   
NinKa
midva sva miskota preselila iz lupinice v avtosedezek pri 9,5 mesecih, ko je bil tezek nekaj cez 10 kg.

Saj je se pasal vanjo (Primo Viaggio), ampak me je motilo, kako je zelo kinkal na kaksni dalsi poti z avtom. Pa ni maral nobene opore za glavico. Tako, sedaj pa ni teh problemov. Zelo rad se vozi v Rommeru in ne kinka vec, celo nastavek za glavico je sprejel, brez pritozb.

Po moje je tut odvisno kaksno lupinico imas, ene so vecje, druge manjse.:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 16:03:55   
Urša
Nika bo dobila taprav avtosedež za Božička, tko da bo takrat stara skoraj 10 mesecev. ;) Že komaj čaka, ker ji vožnja v lupinici ni prov nič več prijetna. :)-

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
23.11.2004 21:21:07   
Sarina
Mi smo našo malo pupo dali v avtosedež pri 6m, ko je imela okrog 7kg in še ni sama sedela :).

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kdaj iz lupinice v avtosedež?
24.11.2004 10:44:32   
brbra
Mi pa smo stari 2 meseca in je lupinca že čisto na koncu tako, da smo nabavili concordovega ultimaxa in ta sedež je zakon. Sedaj se prevaža naokrog kot v vesolski ladji. Sedež je pa definitivno vreden svojega denarja čeprav je 55 k sit. Je pa zaenkrat samo ta in pa od nanie na trgu v skupini 0+ in 1 skupaj.

lp

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Varne škarje za striženje las otrok
abee

Ali misliš, da bi bile potrebne posebne varne škarje za striženje las majhnih otrok?

Da (55%)

Ne (41%)

Ne vem (4%)


Število vseh glasov: 78

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!