|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaksen mora biti kakec
22.11.2004 12:26:57   
toya
Zdravo!

Moja Eva je stara dobrih 6 mescev in ze je nekaj casa zelenjavo, sadje, se doji in 1x na dan pije prilagojeno mleko.Ze vse od zacetka uvajanja goste hrane je naredila klobasico, ki je bila precej trda, zdaj pa ji dajem vec za pit in pa parkrat je dobila zitno kasico, pa je kakec spet cist razmazan po celi plenici, ceprav je dalec od driske. Ampak meni to ni najbolj vsec. Kaj ve mislite, zakaj je tako? Je pa zelo dobre volje sicer.
Uzivajte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaksen mora biti kakec
22.11.2004 12:54:19   
Gina
To je cist normalno.
LP:)

(odgovor članu toya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaksen mora biti kakec
22.11.2004 13:55:14   
anaj
To je OK. Bolje redko kot pa, da je trdo in se revež matra kakat.

:kuza:

(odgovor članu toya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaksen mora biti kakec
22.11.2004 14:03:52   
kimi
tudi moj ima redkega

(odgovor članu toya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaksen mora biti kakec
22.11.2004 16:08:36   
malika
Meni se ti tudi zdi čisto normalno, ker je rpi nas tudi večkrat takšen.


Kaj pa če je čisto svetel-belo rumen? Je to OK?

(odgovor članu toya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaksen mora biti kakec
22.11.2004 16:17:57   
mehurčica
To je normalno. David vedno tako kaka.

Malika, po moje je to tudi normalno. Verjetno je kaj takega jedel.(?) No, David ima tud včasih take barve.:)

:miska:

(odgovor članu toya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Ime za fantka
tinči3

Katero ime je najlepše?

Bor (21%)

Leon (34%)

Luka (36%)

Irenej (9%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!