|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aspirator???
22.11.2004 12:17:28   
Tipi
Zanima me od katere 'firme' uporabljate aspirator za nosek. Mi ga imamo od chicco-ta, ki pa ni preveč učinkovit ali pa jaz ne znam s 'to napravo' upravljati.


lp:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aspirator???
22.11.2004 12:37:33   
CUKRČEK
Ojla,
jaz imam kar Lumpija, pa sem čisto zadovoljna z njim.
Je moja :duda: zadnje 2 dni močno prehlajena, pa ji z njim popolnoma očistimo noska ( seveda v kombinaciji z fiziološko raztopino).

lp


(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Aspirator???
22.11.2004 12:44:09   
lol
Jaz uporabljam chicco z mehko konico.Ampak to je šele od tretjega meseca naprej.

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aspirator???
22.11.2004 12:47:41   
Tipi
Cukrček ali lahko opišeš postopek kako to gre, ker jaz bom iz tega še doktorirala.

Hvala.

lp:sloncek:

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Aspirator???
22.11.2004 12:59:03   
Gina
Mi smo tudi meli od chiccota pa ima preozko konico, da bi clovek kaj iz noska ven spravil. Potem sem pa kupila od baby-nove, ki je sicer cisto enak kot NUK-ov - s sirso konico, ki naredi v nosku vakum. Ko mu naspricam fiziolosko, gre prav lepo ven.
LP:kava::):)

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Aspirator???
22.11.2004 13:53:56   
anaj
Zanimivo. Meni je pa najbolj všeč chiccotova in ne nukova. Ravno zaradi tega ker gre v nosek pa gre tudi lepo ven. Tudi mi smo prehlajeni ta teden.

:kuza:

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Aspirator???
22.11.2004 13:55:49   
Anonimen
JAz imam Nukovo in gre fajn ven takrat, ko že raztopim s fiziološko in je smrkeljček že skorajda zunaj in napol tekoč. Drugače pa čistimo kar s palčkami.

(odgovor članu Tipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Aspirator???
22.11.2004 14:02:10   
kimi
jaz imam tudi od chiccota pa mi je čist ok res pa da smo jo mal uporabljali

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Aspirator???
22.11.2004 16:20:47   
CUKRČEK
Nič kompliciranega:
v nosek z brizgo špricneš fiz. raztopino, stisneš "balonček" na aspiratorju, daš konico v nodek in spustiš balonček. Lumpi ima široko konico tako, da jo dam do konca noter, da ne kre zrak mimo. Če ti ne uspe, večkrat ponovi in malo zasukaj aspirator.
Upam, da nisem preveč nerazumljivo napisala.

lp :zaspan:

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Aspirator???
22.11.2004 16:33:53   
Blink1
O hvala...mene je tudi to morilo...Pa sem spet pozabila kupit aspirator...Hvala bogu da Neja ni prehlajena

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Ime za fantka
tinči3

Katero ime je najlepše?

Bor (21%)

Leon (34%)

Luka (36%)

Irenej (9%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!