|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babynos
22.11.2004 0:06:07   
majčica
Pozdravljene, naš malček ima hude krčke in danes sem dobila zeliščne kapljice iz Avstrije Babynos. Zanima me če ima katera izkušnje z uporabo...do sedaj sem mu dajala 5 minut pred dojenjem Sab simplex...naj prekinem s temi in mu dajem samo trikrat na dan Babynos, kot piše v navodilih ali oboje??
Hvala in lp :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Babynos
22.11.2004 8:38:06   
lan
Če ima hude krče,po 3-krat na dan po 3-6 kapljic.Mi smo mu dajali po 3 pa je pomagalo.

(odgovor članu majčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Babynos
22.11.2004 11:20:23   
Tejči
Majčica, jaz bi te samo prosla, da javiš če vama bodo te kapljice pomagale! Mi imamo tudi krče, pa nam nič ne pomaga.

LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu majčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Babynos
24.11.2004 16:46:26   
majčica
Tejči ne vem ali pomagajo ali ne...men se zdi da je še hujš...lahko pa da je samo luna, ki se bliža...ker je rekla pediatrinja da nas lahko na luno mal bolj živcira, ker je prišel tudi ob luni na svet 27.11. Ne vem, ful so močne in joka ko mu jih dam, sam mislim da bi mogle pomagat, bom mal pojačala dozo, ker dajem sam po dve dvakrat dnevno.
Kaj pa ti uporabljaš? Sploh ne morem čekirat pošte, ker mam skoz veselo s tamalim, revček, komi čakam da bo mim. Drugače je pa tak srečko ko ga nič ne krči :)

Lp, MAjčica

(odgovor članu majčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Babynos
24.11.2004 21:50:43   
Tejči
Majčica, mi smo sprobali že vse živo, pa ni nič pomagalo..tak da ji zaj ne dajem nič. Naslednjič, ko gremo v Aus pa bomo še to nabavli.

LP, Tea:sloncek:

p.s. Upam , da se boste hitro rešli krčov! Jaz tud komaj čakam, da bo to mimo!

(odgovor članu majčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Minus koliko kg po porodu
Božička09

Koliko kilogramov ste bile lažje po odhodu iz porodnišnice?

3-4kg (22%)

5-6kg (25%)

7-8kg (24%)

9-10kg (17%)

11kg ali več (13%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!