|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cena za hlače v Kepici
23.8.2007 13:07:23   
klepetka
A katera ve,koliko stanejo kavbojke leny v kepici?Ker dobila sem info ,da so vse hlače od Leny 25-30€.Pa baje so to redne cene,nič znžano.Če to drži ,pa nisem sigurna.

ker če so res hlače 25 €,se mi zdijo res poceni.


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cena za hlače v Kepici
23.8.2007 13:16:51   
tintin
Ravno imam na sebi ene Leny hlače, sicer niso kavbojke, ampak ala cargo hlače in so bile okrog 50 evrov. Najdražje od vseh nosečniških hlač, se pa tudi ta boljš nosijo....user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cena za hlače v Kepici
23.8.2007 13:23:07   
jerikou
Včeraj sem šla vesela v pričakuvanju v Citypark, da bo zdej ob razširitvi H&M končno tudi pri nas nosečniški oddelk....pa spet nič!!! Sprašujem se kako to, da ga v Ljubljani ne naredijo,pa sej v Ljubljani so tudi nosečke.... A kera kej več ve?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cena za hlače v Kepici
23.8.2007 13:43:55   
fragola
Ma so smotani v H&M, prav ne štekajo, da bi meli nosečniški oddelek!!!

Upam, da ga naredijo preden bom jaz nosečauser posted image

(odgovor članu jerikou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cena za hlače v Kepici
23.8.2007 14:03:26   
jooly
Jaz sem bla danes v Kepici - cene hlač se gibljejo od 55 € naprej.  Znižano (30 €) imajo poletno kolekcijo (kapri hlače in majice brez rokavovuser posted image ). Katastrofa. Od šoka jih tut probat nisem šla. V kabino sem nesla troje hlače in me je prodajalka prov bebast gledala k sem po 10h sekundah vse skup ven prnesla user posted image

Sorry, 62 € (pazi, to je 15 jurjev!!!!) za 2 meseca hlač. Hvala, rajš sem naga.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cena za hlače v Kepici
23.8.2007 14:11:26   
Anonimen
Se mi kar smilite tiste, ki si boste mogle nabavit te drage hlače. Sama v vsej nosečnosti nisem kupila niti enih pravih nosečniških hlač. Sem tri tedne do pdp pa sem se že enkrat marca znajdla tako, da sem si na običajne hlače našila samo jersey in sem jih še do sedaj nosila. No, na dvoje hlač sem si tako našila, ko bom pa spet suhauser posted image  pa samo to blago dol odparam in bodo spet običajne hlače. Gre v bistvu res samo za kos blaga in so zato hlače toliko dražje. Če imate kakšne hlače, ki bi se jih dalo prenarest in če ne znate šivat pa nesite h kateri šivilji pa vam naj to gor našijejo. Meni se je tudi zdelo škoda denarja za dva meseca. Je pa res čisto odvisno za koliko se vsaka user posted image  zredi. Sama sem se že skoraj za 15 kil pa jih še vseeno nosim. So pa res ful raztegljive. Malo pobrskajte po omarah pa ni vrag, da ne bi kaj najdle.
Meni je dalo mislit, ko sem hodla po h&m-u in v trgovini la-vie, potem sem bla tudi enkrat še v Lj v vaši Kepici..semi vsaj zdi in cene so res katastrofalno previsoke. Probajte se čim bolj znajt.
Je pa tudi zdaj drgač, ko je poletja konec in se bo treba oblečt v malo debelejše hlače kot poleti. Če katero zanima lahko tudi poslikam svoje hlače pa dam v album, da bo videla kako to zgleda na čist običajnih hlačah.

LP

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cena za hlače v Kepici
23.8.2007 14:15:57   
jerikou
no pa daj me res zanima kako si to naredila.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cena za hlače v Kepici
23.8.2007 14:32:15   
Anonimen
grem iskat fotoaparata pa še kabel upam, da mam kje, da to gor na pc spravim

(odgovor članu jerikou)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cena za hlače v Kepici
23.8.2007 14:35:45   
jooly
Jst sem si dala tko predelat dvoje kavbojke in sem jih do zdele nosila (28 tednov), zdej so mi pa dol začele lest, ker so ful nizke in še mal raztegljiv material. Ampak glede na to, kar sem dans vidla, ni hudič, da ne bom še kšnih razkirala, pa jih dala predelat. Trenutno še nimam krize, ker nosim lanene - in si jih pač spustim čist pod trebuh. Hotla sem si pač za jesen kašne kupit ampak si JIH NE BOM!!user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cena za hlače v Kepici
23.8.2007 14:56:29   
jooly
http://www.ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?v=javni&albumid=19190&asortType=3&apage=1

evo, tkole zgleda.
Prodam, če kera rab user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cena za hlače v Kepici
23.8.2007 14:58:44   
Anonimen
No sem dala slike v album, tak, da si lahko pogledate. Ta svetle hlače pa sem take kar kupila pa niso v bistvu nosečniške, ker so take že ble. Pri bolj nizkih hlačah pa se nardi tako, da narediš najprej en pas, ki ga našiješ na hlače, not napelješ gumico, ki jo lahko pol po potrebi menjaš in pol še čez ta manjši pas našiješ to blago. Tako ti tisti mali pasek z gumico v bistvu hlače drži gor, da ne padejo dol. Malo domišljije je treba uporabit pa vse gre. Pač neke izbire v user posted image  tak nimaš, da bi se šel neke modne revije, pa saj teh 9.mesecev oz. še manj ko potrebuješ take hlače še prehitro mine...meni je res minilo in zdaj že komaj čakam, da skočim nazaj v svoje stare kavbojkeuser posted image .

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?