|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Homeopatija
20.8.2007 11:23:32   
VesnaLana
Kaj menite o tem, da bi dojenčku pomagali homeopatsko. Sama sem že poskusila in je pomagalo, vendar homeopat, ki sem ga pred leti obiskala ne dela več.
Ali mogoče poznate koga, ste že bili v pri njem, vam je pomagal??????? To so vse vprašanja, ki se mi porajajo.


_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Homeopatija
20.8.2007 16:17:48   
Majchi
Jaz tudi hodim k homeopatu, in sicer zaradi migrene. Že dve leti hodim in je praktično nimam večuser posted image .
Hodim pa k dr.Krevlju v Šiški. Mislim, da je on celo predsednik homeopatske zbornice, ampak nisem čist ziher. Zame je enkraten zdravnik.
Se pa ful čaka. Če se takoj naročiš, boš na vrsti nekje februarjauser posted image . Mogoče, če mal pojamraš, tud kaj prej.
Drugače bi pa jaz tudi dojenčka peljala, zakaj pa ne. Saj je vse na naravni osnovi, nima kaj bit.
V glavnem, če rabiš, ti lahko posredujem tudi tel.št. na zs.

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Homeopatija
20.8.2007 19:31:34   
VesnaLana
Lepo prosim, če mi posreduješ tel. številko.

Najlepša hvala

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Homeopatija
20.8.2007 22:02:02   
Anonimen
Kaj pa je narobe z dojenčkom? user posted image

(odgovor članu VesnaLana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Homeopatija
21.8.2007 13:09:41   
VesnaLana
Najlepša hvala vsem , ki ste mi poslali kontakte.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Homeopatija
24.8.2007 14:53:32   
daid
Pri nas smo koliko v enem dnevu pozdavili. Mora pa homeopat videti dojenčka, ker niso za vse dojenčke enake kapljice.

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Dekliško ime
Luna88

Kakšno se vam zdi ime Luna za punčko?

Zanimivo (25%)

Lepo (19%)

Ni ravno ime za deklico (20%)

Ime mi ni všeč (36%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!