|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TESTI !!!
19.11.2004 12:20:43   
ZARA
Kam se moram obrnt, ce bi hotla Zaro it testirat na kaj je alergicna oz. na kaj ni??

Hvala...:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   TESTI !!!
19.11.2004 12:26:46   
Anonimen
Zara po mojem je to nesmiselno, če nima nobenih pikic ali pa alergij. Ali jih ima?

midve z Leo sva šli z napotnico pediatra v Ljubljano k eni privat zdravnici. Ampak so se ji ene pikice delale, pa stalno se je praskala. Se bom poskusla spomnit kam sva šli!

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   TESTI !!!
19.11.2004 12:27:14   
Anonimen
Ja, me je Lucy prehitela. K dr. Voduškovi sva šli!

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   TESTI !!!
19.11.2004 12:28:06   
TARA in MAJ
ne vem zakaj bi jo testirala to delajo na infekciski v Lj.če je z njo vse vredu teško da boš dobila napotnico.PROBAJ!
lp tara:rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   TESTI !!!
19.11.2004 12:35:11   
saba01
Tudi mi smo našo Špelo dali testirat,ker je bila kar naprej nahodna.Zato nas je pediatrinja napotila v Slovenjgraško bolnišnico,ampak na srečo ni bila alergična na nič.Zdaj pri 5 letih pa se je pokazalo,da je alergična na amoksiklav sirup:zmeden:.Tako,da jo moramo še 1x testirat.:((
LP,sABINA:rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   TESTI !!!
19.11.2004 12:46:53   
ZARA
hvala vsem za odgovore...

...ne alja...nima pikic,sm mislila, da lahko to izvedes kr tko,da ves...
Aha jst sem te razumela,da si jo ti sama peljala na teste...ja pol je brezveze...
paapaa

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   TESTI !!!
19.11.2004 13:20:36   
Anonimen
Aja. Ne ne, ko je bla stara približno 3 mesece se je začela noro praskat po ličkih, pa čist vneto kožo je dobila. In sem opazila, da se to pojavlja kadar jem mlečne izdelke. Sicer sem rabla precej časa, da sem ugotovila za kaj gre. Potem sem nehala jest vse mlečne izdelke in je blo ok, gremo na teste, pa vse negativno. No, pol smo bli še mal bolj pozorni in so se pojavle pikice samo kadar sem jedla sir, pa so rekli, da najbrž zaradi konzervansov. No, zdaj ko je večja pa sama je sir pa ni nobenih težav.

Pa pa ;)

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Katero ime bi izbrale?
OliveOyl



a.) Tina (71%)

b:)Marie (17%)

c.)Maria (13%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!