|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 9:57:25   
janjja
Moja 3 mesece stara hčerkica noče dude. Kupila sem že aventovo, nukovo, navadno...
PA je noče pod nobenim pogojem.:zmeden:
Problem pa nastane ker ima v ustah non stop rokico. včasih ji celo uspe vleči palec. Nevem kaj naj nareim, ker nočem da sesa roko in palec!!!:((
Pomagajte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 10:03:53   
Anonimen
Kaj to dela samo sedaj ali že od rojstva..........ker moj si je tiščal rokico v usta takrat ko so mu rastli zobki in ni hotel ne dude, ne nič....samo moje ali svoje prste je hotel vlečt.....
Če pa ni to, pol pa ne vem kaj bi bilo......
Vem pa da eni otroci ne sprejmejo dude in raje prst vlečejo.....

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 10:06:09   
Gina
Kaj pa ce bi ji dala v roke plenicko? Moj jo ima zelo rad, pa ce tisto po ustih vlaci, jo lahko operes, rokice bodo pa kmalu umazane od lazenja na tleh. LP:)

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 10:06:25   
janjja
Nikoli ni hotela dude. Rokico pa je začela vlečt kaka dva tedna nazaj in od takrat je neradružljiva z njo:zmeden:

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 10:18:09   
analizapola
Tudi nasa ni marala dudice na začetku, potem pa ko so začeli prodirati zobki, ji pa paše.
:muca:

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 10:23:13   
Pupica
janjja, naša princeska isto dela.Dudic doma celo morje vendar je :((:((:((samo da jo bidi, kva šele da ji jo dam:zmeden:
kadar je lačna, zaspana, nervozna ma pa zmeri rokico v ustih:ups:mi še ni uspelo kaj poštuirat, razen, da ji dam tisti hip zizo:ups:

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 10:43:44   
dix
Niti naš noče dude. sem ga pa že večkrat zalotila z palcem leve roke v ustih, še posebej ko je zaspan.

Včerj zvečer sem ga budnega pustila v sobi in je sam zaspal, dude ni hotel, dojit se ni hotel, niti v roki ni bilo dobro.Pa sem ga pustila samega in čakala da bo začel cvilit da grem po njega. Pa je kar zaspal in ne dvomim da je imel prst v ustih.

Prst si pa je prvič dal sam v usta pred 1 mes. starosti.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 11:43:41   
Dadi
Ko da bi bral mene...no naša je tudi ni marala pod nobenim pogojem in nobene dude.Samo roko v usta... In smo prišli do tega da sesa svoj prst(stara je 5 mesecev). Dudo sem ji pustila za igranje...in glej to foro..včeraj jo je dala v usta (se ji je posrečilo) in zdej jo sesa kot nora..Vse ob svojem času jest pravim.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 13:06:58   
Pikabu
Naša tudi ne mara preveč dude, sem pa sama kar vztrajna in ji dudo sama nekaj časa držim v ustih, ona jo pa malo liže, pa premetava sem in tja po ustih, čez nekaj časa pa zagrabi. Zanimivo je tudi, da jo od atija nikoli ne sprejme, res pa je tudi, da prej obupa. Zelo pa pazim, ji je ne vsiljujem, pa da ji je ne tiščim na silo. Si je tudi začela tiščati roko v usta in mi ni preveč všeč, zato kar poskusimo tako zamenjavo.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 13:36:01   
StBarbara
naš pa za zaspat, če je res ful nuja, je duda dobra drugače pa prst!
dejte kej pogruntat punce.
lp
:kuza::kuza:

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 14:02:32   
kimi
analizapoka kok maše lepo:duda: tudi naš ni hotel dude pa sem jaz zelo vztrajala pa jo sedaj sploh ne spusti vn

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 14:39:34   
analizapola
Hvala Kimi res je prisrčna.
:muca:

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 14:48:21   
Jančika_
Pri nas je tako kot pri Jeti. Za zaspat duda, sicer pa si tiči not en prst, dva, tri, celo pest, obe pesti....in zraven gruli:). Nimam pa pojma, zakaj hoče imet dudo vedno tudi v vozičku. Doma jo ima res samo za zaspat, v vojzku pa ne gre brez.:zmeden2:

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 17:47:04   
vena
živjo, mi jo imamo na sprehodu v vozičku. drugače pa včasih da malo rokice v usta, ampak ne sesa zares, temveč bolj nekako igra.


(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Vedno ima v ustah rokico
19.11.2004 22:59:19   
ksenija.
Tudi moja Zala noče dudice. Stara je 6 tednov in že več kot tri tedne vztajamo z dudico, ker vztrajno tišči roko v usta. Se pa moja punčka čez dan gromno joka in sem mislila, da jo bomo z dudico lahko pomirili, pa nikakor ne gre. Jo je zelo težko pomiriti tako da včasih že res ne vem več kaj naj naredim. Vsi govorijo kako kopanje utrudi dojenčka in kako lepo potem spijo, moja Zala pa se joka še kakšno uro ali pa dve preden potem zaspi.
PA bomo že preživeli, samo da bi jo lahko kako odvadila sesanja roke.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




TV
Evica22

Koliko časa na dan gledajo vaši malčki TV?

manj kot pol ure (34%)

več kot pol ure (21%)

več kot eno uro (25%)

več kot dve uri (6%)

kolikor sam hoče (14%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!