|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehranjevanje v nosečnosti
4.8.2007 0:43:33   
Anonimen
http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3102613

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 5.8.2007 9:29:28 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PREHRANJEVANJE V NOSEČNOSTI
4.8.2007 10:39:07   
Blejka26
ja hudo.še ena skrb več

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PREHRANJEVANJE V NOSEČNOSTI
4.8.2007 11:49:27   
mamuška
Če bi to res držalo, bi se moralo skozi mene videt,  kajti moja mati je malo da ne podvojila svojo težo v nosečnosti (zanosila z 48, rodila s 87 kg!!), pa imam jaz vse življenje olalal prevč kil.  Podobnih primerov poznam še in še, ko so matere normalno ali še več kot normalno pridobile v nosečnosti, pa imajo otroci zato vseeno precejšnje težave z odvečno težo. 

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PREHRANJEVANJE V NOSEČNOSTI
4.8.2007 12:23:24   
Anonimen
... on potem so seveda tukaj še očetje. Jaz vem, da imam svoje odvečne kg po očetu.

(odgovor članu mamuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PREHRANJEVANJE V NOSEČNOSTI
4.8.2007 12:30:30   
mamuška
Moj oče je suh kot muha brez trebuhauser posted image še danes pri svojih 70-tih. Tak je vedno bil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PREHRANJEVANJE V NOSEČNOSTI
4.8.2007 12:52:03   
sandra85
eh, js mislim da to sploh ne drži!!!

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PREHRANJEVANJE V NOSEČNOSTI
4.8.2007 13:13:05   
tejč29
Pri današnji mladini in tudi pri nas samih je problem v tem da se premalo gibamo in swe narobe prehranjujemo.....Res je da imajo (imamo) nekateri težave z prekomerno težo že od rojstva, ampak mislim da smo si za našo debelost v večini primerov krivi sami....

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PREHRANJEVANJE V NOSEČNOSTI
4.8.2007 13:16:52   
lumpa6
JA PR NS TO DRŽI, mami slaba prehrana jaz bajsi, slador pa še kaj bi se našlo ob rojstvu sm mela komaj 2800g,

če pa pogledaš moje mulčke pa mami dobr papca otroci sami suhci zdravi itd

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
4.8.2007 13:18:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejč29)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PREHRANJEVANJE V NOSEČNOSTI
4.8.2007 13:33:23   
nana 27
Mislim, da ne gre toliko za debele otroke, kot za to, da iz takih otrok zrastejo debeli oz. težji odrasli. A ni že enkrat pisalo, da so bilo otroci Dank, ki so jih Nemci stradali med vojno, kot odrasli debeluhi? Mislim, da so naredili celo študijo in se ji reče "programiranje v maternici". Tam so ugotovili, da tudi pridobitev veliko preveč teže, tudi predstavlja možnost, da bodo otroci teh žensk kot odrasli debeli pa še to, da naj bi hčerke tistih, ki pridobijo preveč, imele več možnosti za razvoj raka na prsih. Se mi zdi, da je pri teh zadevah itak tako kot pri paradajzu - enkrat je zdravilen, drugič pa povzroča raka user posted image  
Mislim, da je prispevek hotel pojasniti samo to, da je potrebna normalna prehranjenost nosečnice. ne prevč in ne premalo in ne toliko v pridobitvi teže kot v tem, da jemo zdravo in da telo ter posledično otrok pridobita vse potrebne snovi za rast.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Zobje
Nezy85

Ali bi šle med nosečnostjo(nekje v 8mesecu)na puljenje modrostnega zoba?

da (21%)

ne (79%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!