|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri modček za dojenje?
30.7.2007 12:25:35   
PIAF
Ojla.
Kateri modrček za dojenje ste/boste kupile? Kateri se vam zdi dober? Jaz sem pri prvem otroku imela Mullerjeve, pa se mi zdijo tako debeli in neki razpotegnjeni, kaj pa vem. Rada bi si še par kupila, pa me zanimajo vaše izkušnje/nasveti?!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri modček za dojenje?
30.7.2007 12:39:10   
marita
jaz sem imela ravno te od muellerja in so mi bili zakon!user posted image Mehki in udobni.

Marita

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri modček za dojenje?
30.7.2007 12:45:28   
Samoyedka
Jaz sem si nabavila Liscine- ful mehki, zelo lepi na pogled in fajn se perejo- dobro so sicer malo dražji kot npr.Muellerjevi ali H&M ipd., ampak so vredni svojega denarja. Je pa stal lani en modrc okoli 17€

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri modček za dojenje?
30.7.2007 14:22:17   
Suzi*
Zakon mi je od Lisce, ki se odpenja spredaj, pa ker je svetlo modre barve in celo malo čipkast, kar ni običajno za modrčke za dojenje. user posted image   ...no, vsaj tako je bilo pred tremi leti. Upam, da je zdaj kaj več izbire. Imam pa tudi tistega od Mullerja, pa je res tak....čist nosečniški, nič lep za pogledat. user posted image  je pa vsaj udoben. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri modček za dojenje?
30.7.2007 21:30:47   
mala zelena
Na začetku sem imela dva Mullerjeva - nista ravno lepa, ampak za pod zimske majice čisto OK. Ko so se pa mlekarne zmanjšale, sem si pa v Sparu kupila dva manjša, črna. Sta mi OK, pa nista bila draga, nista pa nič posebnega, ker ne maram čipk ipd.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri modček za dojenje?
30.7.2007 22:02:40   
koala
Meni so Liscini ful všeč, samo ne vem kako so za nosit, ker niso iz 100%bombaža. Za zdaj nosim mulerjeve, za pogledat res niso bogvekaj, samo so pa mehki in udobni.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri modček za dojenje?
30.7.2007 22:51:23   
PIAF
Slišala sem, da so dobri iz kataloga OTTO. Link:

http://www.otto.si/product.asp?catalog%5Fname=Sezonski+katalog&category%5Fname=02%5F232CLASSIC&product%5Fid=0238%2D04

Jih katera ima?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri modček za dojenje?
30.7.2007 22:54:47   
Anonimen
Mothercare. Samo ne  vem, če jih pri nas še prodajajo user posted image

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri modček za dojenje?
31.7.2007 11:07:32   
Klarita
Jaz sem jih kar v Neckermannu naročila, so bombažni, udobni in poceni. Perem jih normalno v stroju in sušim v sušilcu in so čist vredu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri modček za dojenje?
31.7.2007 11:14:45   
Vilma
Mislim, da se Mothercare modrčke za dojenje zadnjič videla v Sanolaborju. Je za preverit, ker je tudi cena ugodna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri modček za dojenje?
31.7.2007 14:03:04   
TANTRA
Zanima me, koliko prej ste si kupile modrček in katero številko ? Eno večjo, dve?  Jaz imam zdaj 75 d.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri modček za dojenje?
1.8.2007 7:05:54   
sanosan
Jaz sem proti koncu dojenja prvega otroka uporabljala te modrčke iz otto kataloga in so mi bili ful dobri, ker so iz bombaža in še lepo zgledajo. Na začetku pa sem si kupila v sparu modrčke, ki so bili sprva tudi lepo mehki, ampak ker so malo debelejši bombaž, so tudi postali bolj trdi po parih pranjih. Za zdaj pa še ne vem katere bom uporabljala, ker mi bodo verjetno na začetku, ko bo naval mleka, ti od otta premali. Bomo se mogli spustiti v iskanje.

lp

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri modček za dojenje?
3.8.2007 11:25:23   
lunca2
Jaz sem imela modrček za dojenje iz sanolaborja in sem bila zelo zadovoljna. Imajo pa različne barve.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri modček za dojenje?
3.8.2007 14:08:54   
Anonimen
A H&M tudi prodaja modrčke za dojenje??
Na karem oddelku pa??

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri modček za dojenje?
5.8.2007 9:52:33   
Anonimen
dan...
mene pa zanima kje bi se dalo kupit cenejše modrčke za dojenje, ker sem jih gledala v grazziji v velenju in so po 30 eur...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri modček za dojenje?
5.8.2007 9:53:59   
Barbara111
Jaz sem jih kupila v H˛&M pa so bili mi čisto o.k.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri modček za dojenje?
5.8.2007 9:54:59   
Barbara111
Na oddelku za nosečnice.
Lp.

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
5.8.2007 10:09:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbara111)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri modček za dojenje?
6.8.2007 12:01:56   
Alina_alin
Jaz sem imela najraje od Lisce - tudi takega svetlo modrega, sem si potem še belega kupila - leta 2005. Kaj imajo sedaj, ne vem.
Bi pa samo  opozorila, da sem si kupila pred tem od HM dva: sta bila res cenejša, bombažna. Vendar je bila košarica - s šivom, ki gre čez košarico. In ko sem potem začela dojiti - tega modrca ni šans, da sem dala gor. So me bradavice itak fuuul bolele, in ta rob je potem točno še v delu bradavice. V glavnem, pri meni sta bila potem čisto neuporabna ta modrca. Torej -moj nasvet :košarica obvezno brez šivov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri modček za dojenje?
6.8.2007 12:29:06   
koala
Poceni modrci za dojenej se dobijo v mullerju, stanejo malenkost manj kot 9 eurov, se mi pa zdi še kar normalne cena tudi za liccine, ki so okoli 15 eurov.
Me je pa skoraj kap, ko sem šla v Sočo v mb pa je bila cena za modrc kar 35 eurov, pa je mel se mi zdi samo 35% bombaža.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kako pogosto
qloq

Kako pogosto spremljate odajajo Big Brother?

vsaki dan ( od pon-ned) (21%)

ne spremljam(nikoli) (36%)

občasno ( ko se dogaja kaj pametega) (7%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (36%)


Število vseh glasov: 152

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!