|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice svetujte PROOOOOOSIM!!!!!!!!!!!
11.11.2004 17:17:04   
Anonimen
Ok, mal napihujem celo zadevo, ampak se mi fajn zdi, če vas veliko odgovori. Zadeva je taka:

Konec meseca imam neko dvodnevno službeno srečanje. Naj bi prespali ampak meni je ponujena možnost, da grem spat domov. Lea se namreč ponoči še vedno doji, včasih tudi na pol ure. Še nikoli ni spala brez mene. Moja mami jo je pripravljena vzeti za čez noč, ker jo Lea najbolj pozna, ker jo vedno podnevi merka (čuva) in jo ima nasploh zelo rada.

Jaz bi sicer zelo rada šla, ker se bomo zvečer še malce pozabavali, pa še mogoče bi se lahko po dobrem letu prvič naspala.

Imam pa strašno slabo vest, da bi svojo bubico pustila samo brez mamice!

Kaj naj naredim?
Odločit se moram jutri!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mamice svetujte PROOOOOOSIM!!!!!!!!!!!
11.11.2004 17:22:11   
kimi
če je službeno srečanje boš verjetno kar morala svojo malčico zaupati mami, če je iz flaške in je rada z babico potem se meni zdi da naj nebi bilo problemov še zmeraj pa te lahko pokliče ponoči če bo kaj kajne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mamice svetujte PROOOOOOSIM!!!!!!!!!!!
11.11.2004 17:23:25   
Anonimen
POJDIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!! brez slabe vesti,saj moraš tudi ti živeti,tamali ne bo nič manjkalo,saj bo pri babici edino nevarno bo,da ti dojke(jošk)eksplodirajo:)-:)-:)-:)-:)-kar doma jih pusti v hladilniku:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-kako bi bilo lažje ,če bi se to dalo kajne????Lepo se imej!!!!:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mamice svetujte PROOOOOOSIM!!!!!!!!!!!
11.11.2004 17:57:16   
lutka
Pomisli malo tudi nase.Malo se izklopi in ga zažuraj,boš videla kako se boš bolje počutila:bravo:.Nikar ne imej slabe vesti če si boš zase vzela kakšen dan prost, tudi jaz sem si ga pa imam tri:duda::duda::duda:,no ena jih ima že 7-let
lep pozdrav in uživaj.Aja pa naspi se:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mamice svetujte PROOOOOOSIM!!!!!!!!!!!
11.11.2004 17:57:19   
Anonimen
Ker si prepričana, da bo v dobrih rokah, ti kar pojdi in se lepo imej!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mamice svetujte PROOOOOOSIM!!!!!!!!!!!
11.11.2004 18:47:21   
po
:zmeden2::zmeden2:Glavno je, da prej temeljito pomisliš, kaj si res želiš. Seveda je prav, če se boš odločila iti.:kuza::kuza::kuza:
A iz svojih izkušenj ti povem, da sem vedela, da so otroci v varnih rokah, pa še vedno nisem morala uživati. V tem primeru je bolje, da ostaneš doma. Odločitev je še vedno tvoja...Vso srečo,
Po.:duda::duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mamice svetujte PROOOOOOSIM!!!!!!!!!!!
11.11.2004 19:00:28   
ZARA
jaooooooo alja...ja itak da pejt...
Pa uzivej,no ne vem...pomoje bos skoz na Leo mislla...
Ampak ne se dat slabi vesti!!!
GO...GO...GOOOOOOOO !!! 8)8)8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mamice svetujte PROOOOOOSIM!!!!!!!!!!!
11.11.2004 19:18:59   
Mojca20
Itak da pejt! Ta mali pri babici ne bo nič manjkalo. Lohk si brez slabe vesti!

Tko kot pravi Zara - GO, GO, GOOOOOOOOOOOOO!

Pa en fejst žur in doooooooolg spanec (kaj je že to????:zaspan:) !!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mamice svetujte PROOOOOOSIM!!!!!!!!!!!
11.11.2004 22:07:21   
tajara
Alja-probaj gdaj prej prespati s svojo malčico pri svoji mami. Ona naj spi sama z njo ti pa spi v sosedni sobi tako boš svoji mami pri roki če se bo Lea odločila da bi babici malo ponagajala. Tako boš vidla kako bo Lea prespala noč pri babici in ko boš šla ti se malo pozabavat boš bolj merna ker boš vedla da je Leja pri babici lepo pančka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mamice svetujte PROOOOOOSIM!!!!!!!!!!!
12.11.2004 13:25:23   
mehurčica
Tudi jaz tako mislim kot ostale. Sploh Vesna je fajn povedala. Mogoče pa bo res ugotovila, da se ji ponoči ne splača zbujat.:)-
Midva greva danes na dekliščino-fantovščino in bo David prvič pri mojih starših in teti prespal. Upam, da bo lepo spal, tako kot mu to uspeva doma že 3 tedne.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




prvič v vrtec
Lelly28 RR

koliko je bil star vaš otrok, ko je šel prvič v vrtec?

11 mesecev (40%)

1- 2 leti (53%)

3 leta (3%)

ni hodil v vrtec do šole (3%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!