|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uhan v popku ?
27.7.2007 15:02:07   
kodrana
Pozdrav

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 28.7.2007 12:20:41 >


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: .
27.7.2007 15:02:32   
blue sky
zdravo user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: .
27.7.2007 15:02:55   
klepetka
oj

_____________________________



(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 15:04:15   
kodrana
se opravičujem. prišlo je do majčkene pomote. me pa zanima, če ima katera user posted image  uhan v popku?! in kdaj si ga je odstranila? hvala.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 15:17:04   
Maleal
Sem ga imela,odstranla sem si ga nekje v 7 mesecu,ko se mi je fajn videl trebušček.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 15:19:38   
kodrana
hvala za odgovor. me pa še zanima, če ga je nujno odstranit? a ginekolog kaj reče?

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 15:24:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Sem ga imela,odstranla sem si ga nekje v 7 mesecu,ko se mi je fajn videl trebušček.


in kako se ti sedaj vidi?? ali je večja luknica? ali je "grda" luknica... moja kolegica ima full grdo luknco, pa temen pigment okoli...

jaz imam namreč tudi uhanček, kakšnih 7 let že, pa se trudiva zanosit, in ko nama rata, ne vem, kdaj bom vzela ven... ali takoj, ali ne, zanimajo me izkušnje...

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 15:28:27   
Olivija
sem ga odstranila, ker mi je tako svetovala tudi ginekologinja, sicer nevem zakaj točno. Je pa tako, da se ti popek zelo raztegne in nekako skoraj navzven obrne, tako da si ne predstavljam imeti obroček do konca nosečnosti. Luknja itak ostane, edino popek se mi zdi pa še vedno ful ogromen.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 15:31:09   
*Uršula*
jest sem ga vzela ven v 5 mesecu, ker se mi je takrat popek ven obrnil. sedaj po porodu mi je ostal rahlo viseč popek in luknjica se je povečala.
lp

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 15:40:04   
sandra85
js sem ga vzela ven v 4. mesecuuser posted image ker se je moj bal, da je lahko kej narobe, če ga ne dam vn...imam pa zaj tako grdo brazgotino-se tak grdo vidi, ker sem že v zadnjem mesecu in je cel trebuh napet-pol pa una brazgotina na takem lepem trebuščkuuser posted image
mi je žal, da sem si ga sploh kdaj dala not, sam kdo je pri 16 letih na to študiral....


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 16:12:10   
kodrana
pol ga je treba dat v vsakem primeru vn. men je tud hudo, da smga dala sploh not. meni se koža dost brazgotin. in je že tako okoli luknjice rahla brazgotinica, ko ga bom dala vn se bo pa tud fajn poznalo.. obstajajo tudi obliži, da se koža ne zabrazgotini preveč in bom še s tem probala.
a luknjica se ap hitro zaraste?

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 17:44:13   
piškamiška
Jaz sem uhanček dala ven drugi dan, ko sem izvedela, da sem noseča. Nekako mi ni več pasalo. user posted image  

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 22:23:21   
Anonimen
Jaz sem ga dala ven nekaj mesecov pred nosočnostjo, pa se mi vseeno zelo grdo vidi.. Ampak, kaj češ drugega, kot se sprijazniti s tem, kdo pa je razmišljal o tem, kako bo izgledalo, ko smo se odločili, da si damo pircing.. Ma, glavno, da bo otrok tu, popek bo pač malo grdi user posted image

(odgovor članu piškamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: uhan v popku in nosečnost
27.7.2007 23:04:21   
nana35
Tudi jaz sem ga dala ven nekaj mesecev pred nosečnostjo,ker sem videla kako izgleda,če je notri v popku,pa mi ni bilo ravno lepo.Pa nisem želela,da mi gin.kaj reče zaradi tega.Pa me ne moti zdaj kako izgleda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: uhan v popku in nosečnost
28.7.2007 11:21:10   
Freycha
jaz ga nimam notri že par let.... pa mi je ravno sedaj med in po nosečnosti postalo žal, da sem ga sploh notri dajala. Namreč zaradi lukenj sem po trebuhu dobila strije in to točno od luknje navzgor po trebuhu - se mi je prav rožica naredila - grdo!user posted image  Po porodu se mi je pa popek oz. luknje začele gnojiti in sem komaj vse skupaj spravila nazaj v red.

V glavnem, raje bi si dala kamorkoli drugam, kot pa v popek! Sem že mojemu rekla, da bom svoji hčerki pustila kjerkoli, samo v popku ne. Bo lahko pri meni pogledala, kako grdo je sedaj postalo in bo ostalo.....user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: uhan v popku in nosečnost
28.7.2007 13:46:59   
ašun
Jaz sem si ga ven vzela v 12t, ko mi je začel trebušček rasti. Zdaj, ko je trebuh že velikuser posted image me pa zelo srbi okoli luknjeuser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: uhan v popku in nosečnost
28.7.2007 15:20:05   
Pandica
Jaz pa sem si ga ven vzela, ko sem bila v 13t preden sem šla na NS. In se mi zdaj vidita zaenkrat samo dve luknjici in ga prav nič ne pogrešam user posted image  

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: uhan v popku in nosečnost
28.7.2007 18:06:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

js sem ga vzela ven v 4. mesecuuser posted image ker se je moj bal, da je lahko kej narobe, če ga ne dam vn...imam pa zaj tako grdo brazgotino-se tak grdo vidi, ker sem že v zadnjem mesecu in je cel trebuh napet-pol pa una brazgotina na takem lepem trebuščkuuser posted image
mi je žal, da sem si ga sploh kdaj dala not, sam kdo je pri 16 letih na to študiral....



Pri meni je isto. user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: uhan v popku in nosečnost
29.7.2007 22:33:57   
Kristina_1
Jaz sem ga tud dala vn po nasvetu g., pol pa po porodu nazaj not, pa ni blo nič kej grdo videt, no razen med nosečnostjo pa ne zgleda glih una pretegnjena lukna (jaz mam pa še dve, k se mi je 1. neki gnojilo). Zdej v 2. nos. sem ga tud odstranla in še čaka na montažo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: uhan v popku in nosečnost
30.7.2007 10:03:27   
DANVARI
pri prvi nosečnosti mi je luknjica potemnela ampak je bilo po porodu spet po starem. No, me je pa celo drugo polovico nosečnosti zategovalo okol popka in se je luknjica res raztegnila. Je pa pol po porodu dobra motivacija, da spraviš stvari prej v red, ker res na ohlapnem trbuhu ne zgleda lepo.

aja med nosečnostjo ga pa seveda nisem imela not in ga tudi sedaj nimam - mi enostavno ne sede.


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Pliz help?
tojeto1

Katero ime vam je najbolj všeč?

Tit (28%)

Taj (72%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!