|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lučka za sobico???
16.7.2007 15:53:33   
bambi
Ker naši gospodični (22. mesecev) urejamo sobico in imamo že skoraj vse, me zanima kje imajo kakšne lepe lučke za na strop in za na steno. Ker ima sobico okrašeno s slikami in vsem živim od Winnie Pu-ja bi rada kupila še takšne lučke, pa jih pri nas nisem nikjer videla. Se mi zdi, da imajo tako malo izbiro. Gledala sem v Obiju, Bauhausu, Rutarju. Kam še naj grem pogledat???

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lučka za sobico???
16.7.2007 16:08:59   
BaByGiRl
Jaz sem jih videla v Avstriji. Toy'r'us. Gor boš sigurno dobila.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lučka za sobico???
16.7.2007 16:21:08   
Anonimen
Tukaj malo poglej:
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=8&catalogId=10103&langId=-21&topcategoryId=15567&parentCats=15567*16242&cattype=sub&categoryId=16242

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lučka za sobico???
16.7.2007 17:40:42   
crci06
Mi imamo IKEA SMILA SOL, pa lepo pride
pa ima tudi tako medvedkovo sobo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lučka za sobico???
17.7.2007 8:23:17   
Nika v službi
Ikea!!

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?