|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   8 MESECEV
7.11.2004 21:30:26   
NIK IN MAMI
PROSIM POVEJTE MI,KOLKO POJEJO VAŠI MALČKI IN KAJ?RACIMO FLAŠKE 250ML ALI MANJ ALI VEČ,PA OSTALE ŽLIČKA:)- HRANE.JAZ MISLIM DA MOJ ŠKRAT POJE PREMALO.NAJVEČ 200ML PA ŠE TAKRAT MU MORAM PET ALI PA NEKAJ GOVORIT,DA POZABI NORET:)-:)-,KER JE TAKO ŽIV,DA ZNORIŠ L.P.:kuza::kuza::kuza::kuza::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   8 MESECEV
7.11.2004 21:42:37   
NinaŠ
Anže bo cez en teden star 8 mesecev in jeva takole:
zajtrk - pol koščka kruha (od francoske štruce) z nečim (marmelada, med, pašteta, Rio Mare...)
malica - ca 1,5 dcl sadja - svežega ali Hippov lonček
kosilo - ca 1,5 dcl zelenjave, mesa, testenin
malica - sadni jogurt (1,35 dcl) ali Fruchtswerge (1 dcl) ali kako skuto s svežim sadjem...
večerja - ca 1 dcl grisolinota, keksolinota, mlečnega riža, gresa, frutolinota, ...
Vmes med obroki včasih poje še kak baby piškot, ali pa če se jaz bašem s kakšnimi sladkarijami ali sadjem mu tudi ponudim.
Čaja ali vode popije zelo malo - 1 dcl na dan je že dosežek; drugače pa se zvečer in ponoči (tud 5x) dojiva, no včasih tud še po kosilu, da hitreje zaspi (sploh če je slabo vreme in ne morva ven).
Tudi Anže je zelo živ, tako da ga moram med hranjenjem zamotit s kakšno igračo, drugače ne more sedet pri miru toliko časa kot je.
LP

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   8 MESECEV
7.11.2004 21:53:07   
jon
No, da te potolažim moj sonček poje flaške 150ml in bo tudi star čez par dni 8 mesecev, drugače sadni obrok poje približno hipovo veliko kašico, kosilo tk,tk....Pri flaški mu moramo pa včasih tudi pet in govorit in še marsikaj drugaga.
Jaz mislim, da otrok poje kolikor pač hoče, če noče več pač noče. Siliti ga pa ne, že ima dovolj.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   8 MESECEV
8.11.2004 8:08:02   
NIK IN MAMI
HVALA :sloncek::sloncek:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   8 MESECEV
8.11.2004 10:51:45   
kimi
moj pri 6 mesih poje celo hippovo kašico pa ne tisto najmanjšo:)- flaško pa pd 120-200ml odvisno

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




carski rez
v3sn4

Za kateri carski rez bi se ve odlocile, oz. ali ste se ze odlocile!?

spinalni blok (36%)

splosna anestezija (64%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!