|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri termometer
13.7.2007 10:37:30   
mojgal
Do sedaj sem temperaturo merila v ritki, potem sem probala pod pazduho samo kje bo 2,5 leta star pri miru, zej me pa zanima kako se obnesejo ti termometri za v ušesek in keri so najbolj natančni in kakovostni. No pa kje se jih dobi?

Hvalauser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri termometer
13.7.2007 10:48:03   
smigli
Mi uporabljamo sekundni digitalni termometer znamke AEG. Je zelo kvaliteten, ni bil sicer med najdražjimi, ma je ok. Hiter, tako da otrok skorej ne ve,da mu meriš vročino.
lp

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri termometer
13.7.2007 10:49:10   
smigli
p.s. Kupli pa smo ga v mercatorjevi tehnični trgovini, če me spomin ne vara je bil okrog 20eur.
lp

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri termometer
13.7.2007 10:50:42   
rija
ušesni so za eno figo,  sploh, če je natančno izmerjena temperatura zelo pomembna (vročinski krči)....navadni prepočasni (pod pazduho) v ritki neprijetni...

jaz prisegam na thermofocus, laserski brezkontaktni za na čelo....je res zelo drag, vendar vreden svojega denara.
naročila sem ga preko spleta.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri termometer
13.7.2007 10:53:34   
orhideja75
ušesni so najboljši, saj jih uporabljajo tudi v zdravstvu. so tudi zelo točni in hitri. mis mo ga kupili v lekarni, sam se ne spomnim koliko je bil.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri termometer
13.7.2007 10:55:14   
Mina1
Mi imamo ušesnega Braun, se potem menjajo tile plastični nastavki, digitalni termometer torej, je pa nekako tako, da ko pokaže temperaturo, odšteješ zadaj 2 miliminke in to je pravi rezultal, tako so mi povedali v porodnišnici in vrtcu tudi.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri termometer
13.7.2007 10:55:29   
rija
hja, kakor komu....mi smo zaradi tako hude natančnosti fasali vročinski krč....ker nismo pravočasno zbijali vročine....jaz jim ne zaupam....in pri nas v bolnici uporabljajo navadne, ker so najbolj točni.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri termometer
13.7.2007 12:43:34   
Aja1
Mi imamo ušesnega AEG. A mogoče ve katera kje bi lahko kupila nastavke? Nikjer jih ne dobim user posted image

_____________________________




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri termometer
13.7.2007 12:48:02   
honey
Mi imamo ušesnega Omron (nekaj podobnega), je bil pa l. 2005 okrog 12.000 SIT, dobi se ga pa v lekarni. Sem pa zelo zadovoljna z njim, saj pomeri vročino v 4 sekundah, tako da otrok skoraj ne ve, da mu meriš vročino. Po mojem mnenju pa ušesni termometer ni tako slab, ker sem bila in v ljubljanski porodnišnici (v 8. mes. nosečnosti) in v postojnski (sem šla rodit), pa v obeh merijo temperaturo v ušesu - otročkom in mamicam.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri termometer
13.7.2007 15:04:03   
Anonimen
Men je ušesni na infekcijski najprej pokazal mal čez 37 , čez minuto pri drugi sestri pa že tam okrog 39,res je pa da ga prva ni dobro vstavila v uho... ne vemuser posted image

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri termometer
13.7.2007 15:05:32   
mayci
Jaz imam s tem ušesnim slabo izkušnjo.. So pred tremi leti starši v vrtcu za svojo skupino kupili tak termometer (okrog 12.000sit) in ko sva otročkom merili vročino, ni niti enkrat pokazal prave temperatureuser posted image  In to me je zelo odvrnilo, zato imam za svojega malčka kar navadnega, pa sem čisto zadovoljna.user posted image
Tisti v porodnišnici je verjetno malo bolj profesionalen..?
Mogoče pa je res boljši kot ušesni tisti laserski za na čelo...
Jaz bom zaenkrat ostala pri navadnem.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri termometer
13.7.2007 17:38:21   
Maxica
Ni da nismo česa sprobali. Še najbolj se zanesem na klasičnega živosrebrnega, vendar predolgo traja merjenje. Sicer merim v ritki z digitalnim, imamo ušesnega od Brauna, ta mi je tudi v redu, tudi enega laserskega imamo, sam ta mi pa ni ok. Pri ušesnem je zelo pomembno, da prav meriš, direkt noter v uho, pa je ta prava temperatura.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri termometer
13.7.2007 21:35:46   
eya
Z ušesnim je treba namerit direktno na bobnič, kar je včasih težko, pa še ušesno maslo lahko moti. Zato prihaja do takih razlik v merjenju. Mi imamo ušesnega za hitro oceno, še najbolj se pa zanesem na živosrebnega. Tega uporabim predvsem zvečer, ko se malčke umiri (če je bolan).

Kupili pa smo ga v lekarni.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri termometer
16.7.2007 11:30:21   
Blink1
Mi imamo tudi tega ušesnega Omron... pa se mala igra z njim, ker jaz mi ne zaupam... Vsakič ko merim vročino z njim, merjenje ponovim 3x, pa vsakilč pokaže drugačno temperaturo...in razlika ni 0,1°, ampak enkrat ima vročino, drugič ne...

Enkrat smo dobili digitalni termometer na katerem je narisana Miki miška in zdaj nam miška zmeri temperaturo. In Neja vedno pridno čaka, da miška zapiska. Potem pa za nagrado z ušesnim izmeri vročino še mamici in atijuuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri termometer
16.7.2007 11:51:07   
Pobalami
Ušesni lanaform (meri se lahko tudi na čelu). Zelo uredu.

Braun sem imela izposojen pa ni bil dober. Sicer je bil starejši model, tako da so novi lahko boljši.


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri termometer
18.7.2007 10:11:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ušesni so za eno figo,  sploh, če je natančno izmerjena temperatura zelo pomembna (vročinski krči)....navadni prepočasni (pod pazduho) v ritki neprijetni...

jaz prisegam na thermofocus, laserski brezkontaktni za na čelo....je res zelo drag, vendar vreden svojega denara.
naročila sem ga preko spleta.


enako. Smo merili z ušesnim, ki sploh ni pokazal vročine, pa je tamali imel čez 40 stopinj.

Imamo prav tako tale thermofokus, ki je res vreden denarja. 3 termometri v 1  (za telesno, temperuturo vode, zraka)

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?