|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobki
11.7.2007 21:48:39   
tančica
Kako ste kaj pomagale vašim malčkom da so malce lažje prebrodili to obdobje. Moj bo čez en teden star 4m in mislim da se je že začelo. Kar celo roko tlači v usta, slini se, dudo vleče kot odvezan in godrna vmes, če mu dam svoj prst ga tako grize in grize....nekje sem slišala da obstajajo ene kremce za dlesni???
Noge pa tudi tako steguje in krči kot da bi imel krče, ne vem ali bi bilo to od zobkov da ga tako matra?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zobki
11.7.2007 22:06:40   
eya
Niti ni nujno , da gre že za zobke-normalno je, da se user posted image  slini in odkriva rokice.

Če pa so zobki-Žigu pomaga Calgel, kupiš v lekarni.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zobki
11.7.2007 22:07:46   
BaByGiRl
Skoraj sigurno so zobki. Jaz sem kupila v lekarni nek roza gel, ki je malo miril. Pa veliko sem ji masirala dlesni s prstom,..noro ji je pasalo.
Nikoli pa jinisem dala tiste igračke ki ima noter hladilno tekočino, ki se jo da v hladilnik, ker se je moji frendici zgodilo, da ko je dala malemu, je igrača počila v ustih..tekočina pa je strupena. Prow bogi je bil.
Veš, zobki pa se lahko dolgo pripravljajo preden pridejo venuser posted image
Moja user posted image , se že sedaj slini kar v slapovih. Upam, da tudi pri tej ne bo tako hudo, kot trpijo nekateri otročki.
Čim lažje pridobivanje zobkov vama želim.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zobki
11.7.2007 22:42:10   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: BaByGiRl

Nikoli pa jinisem dala tiste igračke ki ima noter hladilno tekočino, ki se jo da v hladilnik, ker se je moji frendici zgodilo, da ko je dala malemu, je igrača počila v ustih..tekočina pa je strupena. Prow bogi je bil.


Večina teh grizal je polnjenih z destilirano vodo.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zobki
12.7.2007 8:03:55   
srki
Včasih se je dobila neka "igrača", namenjena za blaženje bolečin, mora biti pa ta napravica mrzla, da hladi dlesni. Kupi se jo v lekarni ali v  drogerijah, npr. DM-U.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zobki
12.7.2007 8:04:48   
srki
Sem šele sedaj videla, da je bil že en tak predlog.

Kako pa je lahko to počilo v ustih? Je bla tak škart roba ali kaj?

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zobki
12.7.2007 15:25:35   
naja78
ojla.
naj vskočim.
naš poba je sicer star 8 mesecev in so res zobki.
znaki:
-vedno spali celo noč,kar na 1x zbujanje na 2 uri,celo na 1
-dvigni dlesni,če opaziš rdečino,izboklinice,kot da je vse napeto(dlesni so ponavadi rožnato obarvane,če res prihajajo zobki na plano,so živo do temno rdeče
-slinjenje,ni sicer zanesljiv znak,ker se otrok kar skos nekaj slini,mojmu ni nikoli preveč teklo v potokih....
-tečnost
-zbujanje z jokom
-jokavost čez dan
-neješčnost

v milerju kupi dentanox,noro pomaga,ima pa lidocain-mrtvilo,ki omrtviči dlesni,samo ne veliko,vsebuje ga zelo malo in ni škodljiv,vendar ne pretiravaj,maži ponoči,po večerji ,kakih 4-5x na dan,po pikico....
isto je z calgelom,samo ni nič v primerjavi s tem....
 
 
 

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zobki
12.7.2007 21:27:36   
Naja30
Ko leze zob ven, naši tamali nič ne pomaga. Ne calgel, ne tiste igrače (ki naj bi imele strupeno tekočino? Prvič slišimuser posted image )... pomaga ji pa da vse, kar najde, da v usta. Pomagal ji je tudi sirup calpol, ena žlička pred spanjem. Drugače pa mislim, da je to pač treba prebroditi. Pri enih je težje, pri drugih lažje. Mi zelo slabo spimo. Trenutno čakamo zgornjo enko, da se do konca prebije ven user posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zobki
12.7.2007 22:06:02   
frufru
Gengigel baby, prva ¨ščetka¨ od safety1st, dudaNuby z masažnimi bunkicami in grizlica od Tomee Tippee

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?