|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mehki narhrbtniki za nošenje otrok
9.7.2007 15:52:33   
SanjaS
Zanima me ali ima katera kakšno izkušnjo z mehkim nahrbtnikom za nošenje otrok, pri tem seveda ne mislim na kengurujčka, ampak na zadevo, ki se nosi na hrbtu in je namenjena nošenju tudi 20kg težkih otrok. Mislim da se mu reče potapum, nisem pa prepričana..


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mehki narhrbtniki za nošenje otrok
9.7.2007 20:20:56   
hrabra miška
Mi imamo za tamalga nosit prav nahrbtnik z kovinskim ogrodjem in strehico,pa je tamal star dve in pol pa se super počuti ko ga oči nosi po hribih(mami je mal prešvoh). Ne vem kakšnega točno ti misliš,ampak teh nahrbtnikov je kar malo morje po mestu,vsaj tukaj kjer jaz živim. Pa še zelo praktični so in otroci so v njih zadovoljni,ker imajo vse pod nadzorom.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mehki narhrbtniki za nošenje otrok
10.7.2007 8:13:12   
SanjaS
http://www.mojskratek.si./patapum.html

tole me "muči"... Gruntam, da bi bilo tole mogoče bolj primerno za občasno sprehajanje po mestu (1-2 uri).

Najprej sem se zakadila v nahrbtnike kot ga opisuješ ti, pravi nahrbtnik, za v hribe, pa se mi je zdelo da je zadeva zelo velika in nekako sem razmišljala da bi imela lažji nahrbtnik. Potem sem odkrila patapum.
No in zdaj bi pa rada izvedela ali ima katera kaj takega in kakšne so izkušnje ..

Lp,
S.user posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mehki narhrbtniki za nošenje otrok
10.7.2007 13:04:40   
sanosan
Meni osebno se zdi ta stvarca po eni strani vredu, po drugi pa spet ne. Vredu se mi zdi zaradi tega, ker je lahko in enostavno za nadeti na hrbet, v primerjavi z nahrbtnikom s kovinskim ogrodjem. Slabo pri tem nahrbtniku pa se mi zdi to, da je otrok v neposrednem stiku s tvojim telesom in če je malo bolj vroče (lahko je samo toplo, v mojem primeru, pa sem čisto prepotena), je otroku toliko bolj vroče. Pri nahrbtnikih s kovinskim ogrodjem je med otrokom in starševim hrbtom precej prostora in ni tak problem, če je tebi vroče, ko nosiš otroka. Problem vidim tudi v tem, da če otroka nosiš, ko ni poletje, moraš računati na oblačila (tvoja in otrokova). Jaz se iz teh razlogov ne bi odločila na nakup, ker zadeva tudi ni poceni.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mehki narhrbtniki za nošenje otrok
11.7.2007 0:33:25   
SanjaS
ja, jaz tudi podobno razmišljam...le da še vedno nekako ugibam, da je le bombaž in da je vse skupaj lažje za nosit...

A res nobena  RR nima izkušanj s patapumom ?user posted image

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?