|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgoraj brez
3.7.2007 11:39:58   
Anonimen
A prakcitirate sončenje zgoraj brez v nosečnosti? Se vam to zdi primermo? Jaz sem se dosedaj vedno sončila in kopala brez zgornjega dela kopalk, če je kakšna bolj divja plaža tudi brez spodnjega dela kopalk.

Res, da so se mi joški zdaj ful povečali, ampak vseeno bi bila rada brez belih lis po joških. Moj pravi, da se nekako ne spododobi razkazovat jošk in trebuščka na plaži. Pa ne greva na slo obalo, ampak v dalmacijo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 11:43:41   
rumba
Jaz se še nikoli nisem sončila z zgornjim delom kopalk. Res, da v nosečnosti še nisem bila na morju, a nisem niti poštudirala na to, da bi v nosečnosti lahko bilo nespodobno biti zgoraj brez.user posted image  V čem je pa razlikauser posted image  Jaz ne bi delala sprememb.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 11:53:55   
ronja
Ma če ti paše, se res ne sekiraj! Edino pazi, da ne boš pretiravala s sončenjem, da se trebušček preveč ne pregreje, meni so to g. skoz govorili, ko sem omenila, da grem za par dni na morje (res pa sem tik pred porodom).

Kaj se spodobi in kaj ne, je itak trapasto, v Iranu se ne spodobi gležnja pokazat, na divji plaži v Dalmaciji pa po moje skoraj ni nespodobnostiuser posted image PO moje je to boljše kot pa da si v mokrih kopalkah, sploh spodnji del naj se ne suši na tebi, bi bilo res brezveze, da kako vnetje fašeš, zdaj smo pač bolj občutljive...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 11:58:39   
ajtak
Tocno to user posted image , sama sem nudistka in ni hujsega (zame) kot mokre kopalke...

Ti svoje joskice kar veselo nastavi soncu, upam samo, da nimas zaradi nosecnosti preobcutljivih bradavic, ce te bo kaj peklo se pa umakni v senco ali pokrij...

PA NA KREMO NE POZABI!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 12:22:24   
koala
Zakaj pa se ne bi smala sončiti zgoraj brezuser posted image user posted image , samo zato ker raste v tebi novo življenje.
Pa trebuščka da se ne spodobi kazati. Jaz se niti slučajno ne mislim tlačiti v enodelne kopalke, saj sem prav ponosna na svoj rastoči trebušček. Če pa komu kaj ne paše pa naj se vstran obrne.

Res pa ne pretiravaj s sončenejm.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 12:26:41   
madejka
Jaz sem ravnokar z morja in v 37. tednu nosecnosti. Sicer se nisem soncila zgoraj brez, ker nisem vajena tega, ti pa priporocam, da si malo bolj zascitis trebuscek in da ga ne izpostavljas soncu prevec. Meni se je full hitro pregrel in mi je bilo potem kar slabo. Malemu notri pa tud verjetno ni bilo prav prijetno. Ce se pa tud drugace soncis zgoraj brez, pa se mi ne zdi "nespodobno" ce se se zdaj. Te bojo pa ziher bolj gledali, verjemiuser posted image Pa kak komentar bos morala pozret, ampak ne daj se motit! user posted image Pa uzivaj!

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 12:41:12   
Anonimen
Komentarji vsekakor bodo, ker nekatere moti že samo to da je trebušček zunaj in ne pod enodelnimi kopalkami, tako da jih boš zgoraj brez še bolj podžgala.
Pazi ne pregretje trebuščka in obvezno ves ča menjavat mokre kopalke.

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 12:52:25   
Ajvy
Jst se še nikoli nisem sončila zgoraj brez.... se mi zdi, da imam raje štrafne od kopalk, kolkr da me zapeče po joški...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 12:55:02   
nina.malina
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Komentarji vsekakor bodo, ker nekatere moti že samo to da je trebušček zunaj in ne pod enodelnimi kopalkami, tako da jih boš zgoraj brez še bolj podžgala.
Pazi ne pregretje trebuščka in obvezno ves ča menjavat mokre kopalke.


Se strinjam!

Pazi tudi na mazanje kože na trebuhu in joškah, ker je koža raztegnjena, da te ne bo opeklo. Tudi glede mokrih kopalk je najboljše, da poiščeta kakšen samotni zalivček in se kopata kar naga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
3.7.2007 13:28:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nina.malina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 13:36:35   
Anonimen
Jaz nisem nudistka, pa se vedno sončim zgoraj brez. Pa letos se bom tudi, pa čeprav sem v 9. mesecu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 13:41:56   
nina.malina
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Mi smo nudisti in sem se tudi v nosečnosti kopala cela brez ne samo zgorajuser posted image


Jaz tudi!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 13:46:05   
katis
Kakor ti paše!
Jaz se najraje sončim zgoraj brez, če ni prrehuda gužva na plaži in če ni ravno znancev zraven user posted image . Se pa letos v 8.mesecu v Simonovem zalivu res nisem mogla zgoraj brez, ker mi je bilo preveč folka tam, pa itak sem bila skoraj skozi v senci. Sem pa vedno vsaj v dvodelnih kopalkah - kljub nosečnosti pa tudi kljub odvečnim kg!user posted image

Glede trebuška pa takole - jaz sem si ga dodatno malce pokrivala s prosojno ruto, ki samo malce senčke dela, da je manj vroče, sonce se me je pa kljub temu lepo prijelo.

Nas je pa bilo na plaži precej nosečk in mladih mamic (konec junija) in zato občutek čisto fajni in ni bilo nobenega buljenja v trebuščke - vsaj opaznega ne user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu nina.malina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 15:09:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Mi smo nudisti in sem se tudi v nosečnosti kopala cela brez ne samo zgorajuser posted image



Jaz bi tudi takoj šla med nudiste, pa možek ni zato.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 15:11:47   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Mi smo nudisti in sem se tudi v nosečnosti kopala cela brez ne samo zgorajuser posted image



Jaz bi tudi takoj šla med nudiste, pa možek ni zato.user posted image user posted image user posted image


jaz tudi.... a mava medve istega moža???? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 17:07:29   
ronja
anonimna in romana, ni takoj za obupat!
Moj fant tudi najprej ni bil navdušen nad nudizmom, pa sem ga prepričala, da je vsaj probal... Itak so pri nas na otoku same take plaže in meni je bilo brezveze, da bom v kopalkah, če sem vedno brez, pa sem potem še njega prepričala - najprej da se je šel samo kopat v kopalkah, potem jih je pa tudi na plaži sam dol dal... Zdaj pa mu je prav smotano bit v kopalkah, hehe, ja, človek se dobrega hitro navadi in razvadiuser posted image
Peljita ju na kake odročne plaže, pa se slečita, oni pa kakor čejouser posted image Bojo kmalu sami hotli dat gate doluser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 17:15:01   
tani33
Kaj se spodobi in kaj ne..... Vsak ima svoja merila. Jaz sem se sončila zgoraj brez in ob tem ponosno razkazovala trebušček.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 17:29:26   
hokejistka
Jaz bom pa letos celi ljubi dan brez kakršnekoli krpice na sebi, če bo seveda dovolj toplo. Grem namreč v nudistični kamp in bom prav ponosno razkazovala svoj trebušček. Upam le, da bo že dovolj velik, da ne bodo mislili, da sem samo malo bolj okrogla user posted image

(odgovor članu tani33)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 18:44:27   
ajtak
Tudi moj moz ni bil nad nudizmom niti najmanj navdusen, pa sem ga prepricala, da sva poizkusila in sedaj tega dopusta ne zamenja za nic na svetu!!!

Komaj cakam, da greva septembra v camp!! Upam samo, da ne bom ze prevec noseca za spanje v sotoru...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 19:25:05   
Bubamaraa
ronja sej jaz ne mislim obupat...res ne... samo za začetek sem rekla, da morava iti nekam kjer bova sigurno sama in s tem se bo počasi navadil, da bo nudist....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 19:56:18   
Laubica
Jaz sem bila zdaj za praznik 3 dni prvič v nudističnem kampu in sem 23t ,pa ti povem da je bilo fenomenalnouser posted image ,sin in mož sta rekla da drugo leto gremo spet kampirat v nudističnegauser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zgoraj brez
3.7.2007 20:18:28   
amaya
ronja: enako je bilo z mojim...sva šla na neko divjo plažo, sem se kr slekla...on je nekaj časa debelo gledal, pa sem mu rekla, da sva itak sama in da naj se že sleče enkrat ker ma rit kot ego jogurt. Pa se je. Rabil je samo malo spodbude. Sicer sva na koncu ugotovila da nsiva sama, ampak sva na nudistični plaži. Kako sva ugotovila? ker je mimo naju pru en stric v fly flotkah, belih nogavica, marsupio (torbica okoli pasu), očala in kapca,...moj je reku, da je ta sigurno avstrijecuser posted image user posted image user posted image ...no tako da sva se še nasmejala...nazadnje ko sva bila, pa je moj vzel s sabo še plavutke in masko, da se je malo zabaval (včasih sploh ne vem al mam otroka al moškega zraven sebeuser posted image ). Zanimivo pa je to, da je na plaži bil nag, v vodo pa je šel s kopalkami. Po moje se je bal morkih deklicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zgoraj brez
4.7.2007 7:41:20   
Lanchy
IZVIRNO SPOROČILO: že 35

Jaz sem bila zdaj za praznik 3 dni prvič v nudističnem kampu in sem 23t ,pa ti povem da je bilo fenomenalnouser posted image ,sin in mož sta rekla da drugo leto gremo spet kampirat v nudističnegauser posted image



Jaz sem nudistka ze celo zivljenje in moram rect, da kadar gremo v tujino na dopust, da prav trpim s kopalkami na sebi in si skoraj ne morem predstavljat dopusta brez kampiranja v FKK kampu.
Glede komentarjev na plazah je pa tako (to so seveda moje izkusnje), na "obleceni bo clovek dozivel vse zivo, tam ljudje non stop opazujejo in komentirajo in sepetajo za hrbtom....na nudisticni plazi/campu tega NI ...saj se tam vidi vse zivo in kaj hitro lahko opazis, da ga skoraj ni popolnega telesa...Na nudisticni plazi vidis staro visieco kozo kot tudi maldo napeto, celulit, pobrito, porasceno, staro in mlado, odrezane roke in noge in seveda mnogo zensk, ki so ostale brez ene ali celo obeh dojk...Res ni nobenega komentiranja in tudi nosecke so nekaj vsakdanjega in lepega...predvsem pa naravnegauser posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zgoraj brez
4.7.2007 11:43:29   
TANTRA
Samo en nasvet nosečkam, pazite se sonca...Moja prijateljica babica v porodnišnici pravi, da lahko povzroči zgodnje popadke..
Jaz bom letos bolj v senčki... Imam zelo rada sonce, vendar ima zdravje letos prednost....
Itak pa s trebuhom ne zdržim na soncu...Mi postane slabo...

Sem pa mnenja, da smo z trebuščkom prav luštne mamice, kjerkoli...

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?