|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menjala noč za dan
2.11.2004 14:26:21   
Tejči
Pozdravljene mamice!

Mi smo končno ugotovili, da je naša punca menjala noč za dan. Sprva smo mislili, da jo tako hudo dajejo krči, vendar danes ni bilo krčov-nič ni bila rdeča, nič krčenja nogic, samo navaden jok, ker bi morala ajat. Sredi noči me je gledala kot sova. In zdaj ko je dan-spi kot top. Na 3 ure se zbudi, ker je lačna, drugače pa lahko delam z njo karkoli, pa je ne prebudim.
Če je šla katera skozi to, naj mi prosim malo pove, kako dolgo to traja in na kak način bi jo še lahko obdržala pokonci čez dan?!

Lepo se mejte, pa naspite se še malo za mene!

Pa-pa, Tea :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Menjala noč za dan
2.11.2004 14:48:41   
kimi
manj bo spala čez dan več bo ostalo za ponoči. jo probajte čez dan mal pokonc držat

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Menjala noč za dan
2.11.2004 14:52:56   
Pupica
pri nas je bilo isto, pa še jedla je zlo počas, tako da sva se ponoči dojile 1.5 ure, pa kupček ... minil je pri 5.tednu.zdaj lepo spanča.
aja kadar je kakala so jo kake 3 minutke dajali krčki, sedaj ji djem preventivno sirup proti vetrovom,ki se ga dobi v lekarni na dobrovi in odtakrat sploh ne vem da kaka, šele pol ko mal stoka za previt.

ej full maš lepo :roza::duda::roza:, tako zelo me spominja na mojo:)-tut taka črnolasa princesa pa en veliiiiik zaspanc:), pa še podobno ime, pa psička:)-:)-:)- he,he

:love: od Tie za Mio

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Menjala noč za dan
2.11.2004 14:54:34   
Pupica
kimi tako mejhnega :duda: ne moreš ohranjat budnega, če pa poizkušaš pa tako milo joka, pa vmes že spi...jaz sem svojo previla pa se ni zbudila.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Menjala noč za dan
2.11.2004 15:02:54   
kimi
če pa ne vem koliko je stara-4 mesečnega že lahko malo držiš po konci mlajše pa itak da ne

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Menjala noč za dan
2.11.2004 18:31:22   
Tejči
pupica&Tia, kak dolgo pa je trajalo pri vas to nočno nespanje? Katere kapljice ji to daješ, ker mi smo probali že vse živo, pa ni nič pomagalo? No, pri nas se to nespanje vleče že dobra 2 tedna, stara pa bo jutri 1 mesec.
Res sta si full podobni, ja..ker zadnjič je moj šel malo na RR (ne vem kaj ga je pičlo), pa je rekel, da naju je videl gor..seveda jo je zamenjal s tvojo Tio:)-
LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Menjala noč za dan
2.11.2004 19:06:48   
niki5
Pupica, mi se hecamo, da so te kapljice kot droga :)- po dojenju, ko se začne zvijati in mu jih dam, se v trenutku umiri in postane čisto blažen, verjetno od tega sladkega okusa, potem pa zaspi 9nebesa. Res so super. Še enkrat hvala za nasvet!!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Menjala noč za dan
2.11.2004 19:08:05   
niki5
Aja, še to.. mu jih dam na ustnice in se potem oblizuje kot muca :muca:

:):):)

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Starost
Erin

Odgovorite le ženske :) Vaš partner je:

isto star kot ve (15%)

starejši (67%)

mlajši (18%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!