|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4-tedenski dojenček in antibiotik
2.11.2004 11:32:11   
JASNA D
Ali ima katera izkušnje z antibiotikom pri komaj 4 tedne staremu dojenčku?

Malo me je strah. Z Ivano sva morali k zdravniku, ker uboga revica tako kašlja, da se kar davi. Zdravnica je ugotovila, da je šlo vse že na pljučka in, da iz desnega ušeska že nekaj teče. Ni mi definirala obolenja, predpisala nama je OSPEN in Geokorton. Meni se ubogo detece tako smili, da ne vem več kako naj ji pomagam. Nosek ji redno čistim, pa saj v nosnici nima ničesar, je vse tam noter globje. Hvala bogu je Markec dosti boljši, samo iz noska mu še malo teče.

Zgleda, da temu ne bo ne konca ne kraja...

LP, Jasna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   4-tedenski dojenček in antibiotik
2.11.2004 12:12:58   
Bela
Bogi otročički, res je hudo ko več neveš kako bi pomahal.

Moj fantek je tud zbolel in kašlja, pa sm mu namazala z kremo iz materine dušice, ki jo dobiš v lekarni.
Mal mu pomaga, je kar močna in se jo namaže čisto malo na bodi med prsa.

Glede antibiotikov pa ti ne znam povedat, ker še nimam izkušenj.

Lp

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   4-tedenski dojenček in antibiotik
2.11.2004 13:51:05   
kimi
V takih trenutkim mora človek le s svojo glavo misliti. Če bodo antibiotiki pomagali bo super. Jaz sem imal pa vedno probleme z ušesi ko sem bila mejhna...vedno ena vnetja.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   4-tedenski dojenček in antibiotik
2.11.2004 23:20:57   
Anja167
O, boga! Želim čim prejšnje okrevanje.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




koronavirus
Lelly28 RR

Ali ste zaradi koronavirusa kaj bolj drastično spremenili življenje (zaloga živil, manj obiskov , otroke ste pustili doma, izogibate se prostorom z veliko ljudmi)?

da (74%)

ne (26%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!