|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako povedati partnerju?
21.6.2007 12:52:44   
soncek.djukelica
Ker sem zanosila po IVF postopku, sva bila oba v pričakovanju! Je pa res,da se ni vedelo, a bo ali ne bo! 12 dan po transferju sem opravila test...bila je nedelja..zbudila sem se okoli 6 ure zjutraj...se sama opravila v kopalnico, on me je pa v spalnici čakal...tudi zbujen.... in opravila test! In je pokazal user posted image !Vsa nasmejana sem prišla ven, mu pokazala test...in oba sva skoraj začela skakat po postelji!user posted image user posted image user posted image
Anonimna...jaz sem si zmeraj želela za svojega pripraviti neki posebnega,ko mu povem za user posted image ! V mislih sem imela kako posebno večerjo!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako povedati partnerju?
21.6.2007 12:55:17   
scubadiver
Tudi moj je vedel da mi M zamuja in je bil v dnevni sobi ko sem šla polulat test. Potem pa sem v kopalnici čakala kaj bo pokazal testek in me je vsake tri sekunde vprašal če je že kaj. Potem pa se pokaže plusek in sem priletela iz kopalnice in mu molila pod nos kaj on vidi. Sva si padla v objem od sreče, ampak nekako naju je obhajal strah a je res vse ok, a se bo obdržal, tako da sva se nekako zares začela veseliti šele po prvem pregledu user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako povedati partnerju?
21.6.2007 13:10:08   
Ajvy
Midva sva nekako delala na tem, in sva pač čakala na pozitiven rezultat... po petih testih sva končno verjela, da je to to , on se j e veselil takoj, jst pa šele po nuhalni... takrat sva tudi počasi začela spreminjati odibo sobe in premišljevati o najinem finančnem stanju

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako povedati partnerju?
21.6.2007 13:13:07   
TONČI.
Za prvega sva šla na Brezje in na Bled prosit, da bi nama ratal. malo za šalo malo za res. Ko nama je uspelo, sem ga peljala na Brezje. Tam je gledal eno UZ slikico. In sem mu povedala, da bo lahko kmalu gledal slikico svojega otroka. Bil je predvalentinov večer. Edinkrat da sem kaj porajtala na Valentinčka.

Za drugega, sem mu pokazala test. Sam po moje mi še zdaj ne verjame.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako povedati partnerju?
21.6.2007 13:29:16   
Anonimen
Jaz sem tudi že zgodaj zjutraj delala test, kot že par mesec prej...user posted image in je pokazal user posted image , jaz stečem vsa vesela v spalnico povedat mojemu - on pa samo; aha, v redu. user posted image user posted image user posted image Bumbar! No, ko se je zbudil je bil vesel, ampak je rekel, da je bil preveč koma, da bi bolj pokazal veselje... se mi pa zdi, da se danes ni čisto dojel, da je oče. Eh, ti moški!user posted image

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako povedati partnerju?
21.6.2007 13:31:24   
Anonimen
Aha, paše to sem hotela napisati. Ko sva njegovim povedala, da sem noseča... je mami rekel, da ji mora nekaj pokazat in ji da sliko UZ - ona nekaj časa gleda in reče - kaj je to? Ledvica? Je kdo bolan? Je kaj narobe? user posted image user posted image user posted image user posted image No, ko je bila ona noseča ji niso nikoli delali UZ (takrat so šele "vn" prišli).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako povedati partnerju?
21.6.2007 13:38:57   
madejka
Midva sva se pa odlocila, da bova zacela delat na user posted image in po 3 tednih meni user posted image zamuja. Pa grem test delat in kazeuser posted image !!! Pa sem mu kar test nastavila na mizo, ko je prisel iz sluzbe. Najprej me je cudno gledal, ces, kaj je to. Pol pa me je vprasal, kaj pomeita dve crtici user posted image Pol pa oba v solze. In seveda moski kot moski: "kak mam jas kvalitetne plavalce!"user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako povedati partnerju?
21.6.2007 15:53:11   
ronja
takole:
http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=displayimage&pid=274113
http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=displayimage&pid=274153
http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=displayimage&pid=274103

Hehe, upam, da se vidi: naredila sem mu torto v obliki dojenčka, ki kaže jezik in torto v obliki nosečniškega testa... Je dojel, hehe in se najbolj prisrčno nasmejaluser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako povedati partnerju?
21.6.2007 16:35:36   
guppy
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica
zbudila sem se okoli 6 ure zjutraj...se sama opravila v kopalnico, on me je pa v spalnici čakal...tudi zbujen.... in opravila test! In je pokazal user posted image !Vsa nasmejana sem prišla ven, mu pokazala test...in oba sva skoraj začela skakat po postelji!user posted image user posted image user posted image


Tole je bilo pa popolnoma identično pri nama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako povedati partnerju?
22.6.2007 16:04:10   
vms
oj
PRVIČ: gledam skozi okno v spalnici in čakam da pride izpod tuša, ko pride in se stisne k meni ga vprašam če zna prešteti vse najine otročičke na postelji, namreč imela sva 12 plišastih igrač. pa začne šteti in mi reče dvanajst. Odgovorim mu, da se je zmotil in naj prešteje še enkrat, začude3no me pogleda, če ga zaj... in jih šteje še enkrst in sicer ns vsakega pokaže s prstom ko je bil pri dvanajstem pa sem ga zagrabila za prst in ga obrnika na svoj trebuh in sama rekla trinajst pa je začel jokati. 
DRUGIČ: sem zavila clearblue in ga dala sinku naj nese očiju v sobo. pa moj mali piškotek 4 leta star suvereno nese tisti paketek v svojo sobo in ga odvije, ter se zaigra. čakam, čakam pa nobene reakcije, kmalu pa slišim ko pravi mali: oči a boš meni tudi take'' flomastre'' kupil. naš gre v sobo, ker ga je zanimalo o čem govori in vidi da tamali nekaj mečka po rokah kratka tišina in slišim sinka jeeeee a dojenčka bomo imeli. takrat pa sem prišla v sobo in jima z nasmeškom potrdila.
TRETJIČ: pa je bilo lani ravno v času svetovnega ali evropskega prvenstva v nogometu, ne vem točno. pa 5.7 naš reče, da bi šel gledat tekmo. meni nekaj ne sede sem bila zoprna ter sva se majčkeno sprla. on odide in me kliče po gsm-ju, ker želi pomiriti situacijo, jaz pa še bolj zoprna, tako da mi je na koncu rekel: veš kaj dežurne lekarne so odprte naredi nama uslugo in pejt po persen. MA MI JE ZAKIPELO. no čez kake pol urce pa meni kapne zakaj sem tako neznosna, verjetno sem noseča. tamala dva dam spat in akcija v dežurno lekarno( sta že tako velika da sta lahko sama- 12 in 7 bosta letos) in si kupim clearblue. seveda je bil pozitiven. pride moj dragi domov malce pod dozo in me vpraša če bi si naročila eno pizzo na dom. ok pravim. ko sva jedla pizzo na terasi v mirni idili lepo vse tiho in mirno ob 23 uri pa rečem našemu, da sem ga ubogala in šla v lekarno. naš se nareži in pravi da se je samo zezal, jaz pa sem mu odvrnila, da se pa jaz nič ne zezam in sem mu dala pred nos clearblue. njegova reakcija: bemti a kr tok velik nas bo. in nasmešek na usta objem in naslednji dan povedati otročkoma.

madonca sem se razpisala.user posted image
pa
pa

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kako povedati partnerju?
23.6.2007 13:34:35   
loncica
Jaz mu kakšnega presenečenja nisem mogla pripravit, ker sva oba nestrpno čakala, kdaj bom delala test. Vstala sem malce pred njim, naredila test in videla šibko črtico. Grem k njemu v postelju in mu rečem: kaj ti tudi vidiš črtico ali imam jaz privide. In je sledilo veseljeuser posted image

(odgovor članu vms)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kako povedati partnerju?
23.6.2007 16:35:26   
Zasanjana
Je prišel ravno domov in ko se je kobacal iz avta sem mu z balkona kričala, da sem noseča.user posted image

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kako povedati partnerju?
23.6.2007 20:03:09   
TANTRA
Jaz pa sem se z mojim dobila na pijački. Nisem vedela kako naj  izberem primerni trenutek. Pa začne nekaj govorit  o tem, kako je risal v osnovni šoli, koliko ima priznanj....Pa mi je kapnilo...Rekla sem mu, no to boš pa lahko vse
povedal in pokazal svojemu otroku....Bil je ful presenečen...Rekel je a res????
No, do prvih pregledov sva bila še oba bolj prestrašena ...ko pa sva dobila izvid ac, da bo zdrav fantek sva bila neizmerno vesela...

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kako povedati partnerju?
25.6.2007 18:36:32   
cofk
kaj pa če je bil otrok nenačrtovan?

ni se mi to zgodilo ampak če bi se, si ne predstavljam kako bi mu povedala in kako bi odreagirow..

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kako povedati partnerju?
26.6.2007 15:38:54   
tatjana.d
Prvic: zjutraj ustala zgodaj in naredila test (zelo redna m mi je zamujala ze en teden). Ko sem prisla nazaj v posteljo, je bil ze buden. In cisto v soku mu povem, da sem noseca (nacrtovano, ampak vseeno sem bila presenecena, ker je ratalo takoj). On pa samo: ja, vem. Uh, takrat me je ujezil, ampak je hitro poskrbel, da me je jeza minila ;)

Drugic: v noci pred bozicem me je prvi zbudil sredi noci, pa sva se malo podojila - pocrkljala. Ko je spet zaspal, nisem zdrzala. Sem vzela test in sla v kopalnico. Dve mocni crtici. Sem bila tako vesela! Pa sem sla nazaj v posteljo in se stisnila k mojemu, da se je mal predramil in me zaspano pogledal. Pa sem mu zasepetala, ce mu lahko kar zdaj dam bozicno darilo. Je bil v trenutku buden, me samo pogledal in rekel: "Noseca si!" Sem samo pokimala. Takrat me je objel in mocno mocno stisnil k sebi. Oba sva kar zarela od srece. Test pa ima se danes v predalu spravljenega.


_____________________________

dva soncka sta nama polepsala zivljenje... tretji je končno na poti...

(odgovor članu cofk)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?