|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenička na vozičku
31.10.2004 14:39:20   
iza
mi poveste prosim koliko časa naj imam na vozeku pleničko da je taamala zakrita - veter in podobno. pa zdej ko prihaja zima. zdaj je stara tri tedne.
prosim za nasvet:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   plenička na vozičku
31.10.2004 14:44:27   
Bela
Iza, ko je lepo vreme, da ne piha in ni močno sonce lahko imaš odkrito.
Jast sm mojga fanta zmeraj zaščitila pred soncem in burjo.
A tvoja pikica je še mala, če imaš občutek, da bi jo pokrila jo daj.
Kmalu ne bo več tko občutljiva, mojga sem ahtala tja do dveh mesecev, pol pa se morajo počas navadit.

Lp;)

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   plenička na vozičku
31.10.2004 14:44:38   
Teni_
Jaz sem rodila decembra, pa nisem imela preko nobene pleničke(razen, ko smo šli iz porodnišnice. Potem, ko je bila dovolj stara za ven, pa več ne. Je pa bila v globokem vozičku, tako da tam ni ne vem kako veter zraven prišel.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plenička na vozičku
31.10.2004 14:50:30   
MINEJA
Tudi jaz nisem imela nobene pleničke čez voziček, ker sem imela globok voziček, oz. celo košarico in prekrivalo čez.

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plenička na vozičku
31.10.2004 16:52:13   
kimi
no jaz sem imela pleničko le če je sonce svtilo vanj drugače pa tudi jaz nisem imal pleničke čez

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   plenička na vozičku
31.10.2004 22:28:16   
Joe
Ko sva z poldrugomesečnim Vasjo šla sama po kable v Big Bang (med prijatelji sem slaven po zbirki kablov), ga je sonce lepo pobarvalo. Ful lepo je bil rjav še kak teden.

No, bilo je sredi septembra in še zdaj sem prepričan, da mu je samo škodilo. Kimi, ti si ga najbrž prekrivala poleti?

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   plenička na vozičku
31.10.2004 22:29:22   
Joe
o, :hudicek:, KORISTILO, ne škodilo!!!!

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   plenička na vozičku
1.11.2004 0:09:13   
ditka
Če imaš globoko košaro,to ni potrebno,razen ko vidiš da piha tudi v košari noter(probaš z roko).Drugače pa je tudi sonček koristen,bolj kot vsake kapljice(D vitamin):kuza:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   plenička na vozičku
1.11.2004 9:12:09   
Sarina
Tudi mi nismo imeli nikoli pleničke čez voziček, ker v močnem vetru tako nismo šli ven, če je bilo sonce pa smo voziček obrnili stran od direktnega sonca.:)

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   plenička na vozičku
1.11.2004 9:49:09   
mehurčica
Nikoli nisem dala pleničke na voziček zaradi vetra, ker v košaro itak ne piha. Še tistega baldahina nisem dala vedno čisto gor.
Ko pa je šel z mojo taščo na sprehod, ga je pa tako zakrila s koco, da se ga sploh ni videlo in mi še zdaj ni jasno, kako je revež sploh lahko dihal. Koco je imel namreč skoraj preko cele glave, malo odmaknjeno od obraza.:zmeden:

:miska::kuza::muca:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   plenička na vozičku
1.11.2004 9:54:34   
ZARA
marija, tele stare mame so vse iste,mehurcica...moja mami tud Zaro tko zakrije da je cist presvicana,pa se jim ne da dopovedat in mors vcasih bit mal nesramen...

Drugac pa ne nikol nisem pokrivala razen ko sva se sprehajali skoz gozdicek (zaradi klopov :grrr:)...

papa:rozica:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   plenička na vozičku
1.11.2004 10:02:24   
mehurčica
Zara, sej prvič, ko ga je tako zakrila, ko gaje pripeljala nazaj, sem gledala v vozek in rekla:ja, kje pa je??? In vidim, da je spodaj pa sem ga hitro odkrila in rekla: revež mali, si ti sploh lahko dihal tukaj spodaj? Pa je bila samo tiho. Ko je bila pomlad in včasih že fajn toplo in se mu je malo kože vidlo med trenerko in zokenčki je rekla: jooooj, nage nogice kaže, hitro dol potegnit.:zmeden::zmeden: In midva oba: pa daj no, sej pa je ful toplo, ne kompliciraj!:)- Moj dragi ponavadi fajn z mano drži.:)

...pardon, sem prekinila temo...:ups:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Izbira bolnišnice
Janjikaaaa

V kateri bolnišnici ste oz. najverjetneje boste rodile?

Ljubljana (28%)

Maribor (12%)

Slovenj Gradec (9%)

Drugod po Sloveniji (47%)

Avstrija (2%)

Druge države (2%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!