|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plavalni obroč za dojenčka
16.6.2007 15:58:04   
tejcka
Mene pa zanima, če je katera že prakticirala na dojenčku plavalni obroč. V Baby centru in Pikapolonci jih prodajalo, cena je tam okol 5 starih tisočakov in ker gremo v pon. na morje, me zanima, če ga priporočate. Baje se fiksira okoli pasu in ramen.... tako da lahko z nogicami nemoteno plava (brca). Uporablja se pa do 4 leta otrokove starosti (če že prej ne splavauser posted image ).

Pameten nakup????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plavalni obroč za dojenčka
16.6.2007 16:20:44   
Baldi
Super zadeva!!!!

Mi imamo sicer ta oranžnega (2-6 let), ker je slučajno tako naneslo...je pa eden izmed najboljših nakupov za otoka, definitivno.user posted image

LPuser posted image

PS. Več na ...http://www.plavanje-dojenckov.com/fred.htm

(odgovor članu tejcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plavalni obroč za dojenčka
16.6.2007 16:36:06   
Samoyedka
Jaz se ravno cofam zanj na ebayu- upam, da mi rata user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plavalni obroč za dojenčka
16.6.2007 18:26:56   
borovnička
Mi smo ga prvič sprobali na tečaju za plavanje dojenčkov. Zadeva je res super. Edino kar je treba pazit je, če je otrok malo bolj živahen (naš je star 9,5 mesecev) in se nagne preveč pokonci in nazaj, se lahko prevrne na glavo. Naš Nik se namreč je. Tak, da je fajn bit v bližini.

Smo ga pa mi tudi kupili v Pikapolonici in tudi že testirali v termah in mali ful uživa. Tak, da jaz priporočam!

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plavalni obroč za dojenčka
16.6.2007 20:42:19   
tejcka
Hvala za odgovore! V ponedeljek bom šla takoj v nabavo! Borovnička, naš Tai je rojen na isti dan kot tvoj Nik!!!!!!user posted image

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plavalni obroč za dojenčka
18.6.2007 23:42:41   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: borovnička

Mi smo ga prvič sprobali na tečaju za plavanje dojenčkov. Zadeva je res super. Edino kar je treba pazit je, če je otrok malo bolj živahen (naš je star 9,5 mesecev) in se nagne preveč pokonci in nazaj, se lahko prevrne na glavo. Naš Nik se namreč je. Tak, da je fajn bit v bližini.

Smo ga pa mi tudi kupili v Pikapolonici in tudi že testirali v termah in mali ful uživa. Tak, da jaz priporočam!

Pozdravček user posted image


Ja itak, da moraš biti v bližini, tako kot pri vsakem drugem plavalnem pripomočku!!! To ti tudi na šlafu piše, če se ne motim!!! Je pa ziher ena izmed varnejših zadevc na tržišču, vsaj kar jih jaz poznam. Naši dve in pol letnici se ne uspe prevrnit na hrbet niti pod razno. Smo ravno z dopusta in je po več kot uro nismo spravili iz vode. S šlavfom je tudi sama skakala je v bazen, pa metal sem jo v luft tako, da se je skoraj cela potunkala itd....

LPuser posted image


< Sporočilo je popravil Baldi -- 18.6.2007 23:43:32 >

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?