|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje in kava
29.10.2004 20:45:48   
Tejči
Ojla!

Mamice, ki dojite, ali pijete kavo?

Jaz je do zaj nikoli nisem, vendar zdaj ko nena ponoči nič spim zaradi krčekov, sem pomislila tudi na to.

Lahko preide kava v mleko in bi potem tamala še manj spala??

Že vnaprej hvala za vaše izkušnje!

LP, Tea&Mia:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dojenje in kava
29.10.2004 20:53:04   
NinaŠ
Jaz spijem eno kavico na dan... Tud ti jo lahko brez skrbi. LP

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dojenje in kava
29.10.2004 21:03:28   
sa
Jaz tudi pijem kavo...mislim da jo lahko brez skrbi tudi ti,lp:kava:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dojenje in kava
29.10.2004 21:08:30   
zmaga
Ojla !

Naša sončica je stara 3.5 meseca in jaz že kakšen mesec spijem eno ali dve kavi na dan.Jaz se počutin fajn, pikici se pa tudi nič ne pozna.
Lepe pozdravčke in mirno noč !!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dojenje in kava
29.10.2004 21:30:56   
niki5
Jaz tudi pijem kavo in sem se zadnje dni tudi sama spraševala okoli tega kako je z dojenjem in krči. Sama nimam občutka, da bi mali zato kaj manj spal, edino za krče še ne vem ali bi lahko imela kakšen vpliv.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dojenje in kava
29.10.2004 21:39:09   
Anja167
Če ti nisi navajena, se zna poznati tebi sprememba pritiska, s tem pa po moje tudi otroku. :zmeden:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dojenje in kava
29.10.2004 22:57:16   
Dadi
Jaz turške ne pijem, pijem pa ekspresso. Enkrat sem pila turško in mala do 2-eh zjutraj ni zaspala. Je imela oči kot sovica.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dojenje in kava
29.10.2004 23:46:13   
nejcko
Jaz tudi pijem kavo in dojim, pa mislim, da male čisto nič več ne zvija, kot bi jo sicer. Če si kavo vajena piti , sploh pa če si jo spila kako skodelico tudi med nosečnostjo, mislim, da ne bi smelo biti težav. Meni so celo v porodnišnici rekli, naj grem dol na eno kavo, ker sem imela zelo nizek pritisk. Lp in z užitkom spij kavico - taka je najboljša.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dojenje in kava
29.10.2004 23:59:27   
Annny
Jaz je pa ne pijem...ne zato, ker dojim, ampak zato, ker je že prej nisem:)

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dojenje in kava
30.10.2004 10:46:52   
BARBARA R.
:kava: Obožujem kavo! :kava:
Že med nosečnostjo sem spila pa eno na dan in rečeno mi je bilo,da če piješ med nosečnostjo moraš tudi po njej.Ker se otrokov organizem navadi.Ni priporočljivo spiti več kot dve kavi na dan.
Jaz eno SIGURNO,včasih pa tudi dve.Težav nimamo ne s nespanjem in ne z krčki.

Veliko kavnih užitkov!

:muca:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dojenje in kava
30.10.2004 18:02:59   
Abby
kofein sicer preide v mleko, vendar naj bi varna meja bila nekje pri 2 skodelicah na dan. Sama je precej dolgo nisem pila, ko pa sem jo začela, ni bilo nobenih težav.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dojenje in kava
30.10.2004 21:46:06   
kimi
meni so v porodnišnici priporočali kavo za novorojenčka, da nebi globoko zaspal. Sicer sem jo pa vedno pila tako da kar brez skrbi

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Risanke
Michonne RR

Ali otroku vsak dan dovolite, da gleda risanko/e?

Da (56%)

Ne (44%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!