|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čiščenje Zappa?
13.6.2007 15:49:42   
skuštrana
No, naš Zapp  počasi spreminja barvo iz oranžne v mavrično user posted image . Ravno včeraj je zopet na njem ostalo pol lučke, tako je že res potreben čišenja. Razmišljala sem, da ga dam v pralni stroj - na 30 stopinj ali pa na tisto za občutljivo perilo? A je že kdo to storil? Oz. kako ste ga drugače čistile, ker je res otro umazan in mislim, da samo krpa in voda ne bo šlo nič dol..A naj ga nesem v čistilnicouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čiščenje Zappa?
13.6.2007 19:58:32   
Jančika_
A se blago sname dol? Če ja, ga daj pač v stroj na 30, pa še enkrat, če bo treba. Tako sem oprala naš tavečji voziček. Naša marela je iz podobega materiala kot Zapp, samo se blago ne da sneti. Pa sem lepo vzela pripomočke za pranje avta in marelo na dvorišču pri mojih oprala, kot da je BMWuser posted image . Vzela sem Opal, ki se fajn peni, pa gobo in ščetko in cev za zalivanje - dol je šlo čisto vse. Kot nova je (bila; bo treba postopek ponoviti).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čiščenje Zappa?
13.6.2007 21:30:54   
andrejaz
Jaz sem blago iz Zappa že snela in ga oprala v pralnem stroju na 30 stopinj. Se je super opralo, vendar sta mi šla dol oba bela natiska - spodaj se mi zdi da je pisalo nekoč quinny, zgoraj pa Zapp.
Je pa možno da so bili naši natiski zelo slabi ker je naš Zapp eden izmed prvih ko so jih začeli delati - je že star 2,5 leti. Mogoče so sedaj natiski že boljši.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čiščenje Zappa?
14.6.2007 12:49:48   
skuštrana
Evo, je pristal v pralnem stroju..Ven je prišel Bp in je kot nov user posted image

Andreja, naš je tudi eden od prvih (2 leti) pa je nalepkica ostala na mestu? Morda gre dol po večih pranjih? No, sicer pa nalepka gor ali dol, glavno da je naš voz lep in čist.user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čiščenje Zappa?
14.6.2007 22:59:32   
frutka_
V navodilih za uporabo vozička in na internetni strani imaš navodila za pranje. Full preprosto je snet preobleko. Jaz ga perem na ročnem programu. Velikokrat, ker sem haklik na vozičke.user posted image  
Andreja je bil gor napis, ker jaz ga tudi več nimam?! Pa saj vseeno. Moj je star 2leti. Še vedno ga uporabljamo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?