|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosecnica
11.6.2007 15:07:09   
Dajica
Danes sem se prijavila na tole stran in moram vsem povedati, da sem noseca, sicer ze v 15/16 tednu, ampak res zelim z vami deliti svoje veselje in sreco!!! user posted image Stara bom 29 let in to je moja prva nosecnost!

LP prav vsem!

D.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosecnica
11.6.2007 15:14:55   
taja83
živjo!

Iskrene čestitke ob srečnem dogodku. želim ti veliko lepih trenutkov v tem prečudovitem času (seveda če ne štejem vseh začetnih slabosti).

pa seveda dobrodošla med nami. seveda pa se lahko pridružiš na temi čvekanje v pričakovanju svojim sonosečkam, da skupaj pokramljate. jaz sem namreč septemberka.

lep pozdrav

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosecnica
11.6.2007 15:16:45   
nicolina
Dajica pozdravljena med nami user posted image user posted image user posted image .

Ker si noseča približno toliko kot jaz, se lahko priključiš k novembrkam na forumu Čvekanje v pričakovanju. Tam smo me in vsak dan klepetamo, se spodbujamo, tolažimo, veselimo, delimo nasvete....user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosecnica
11.6.2007 15:32:45   
andreja2000
user posted image Iskrene čestitkeuser posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosecnica
11.6.2007 18:13:23   
Vrtnica79
user posted image  Čestitam in tudi tebi lep pozdrav ! Uživajuser posted image  pa se še kaj oglasi!user posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosecnica
11.6.2007 18:23:33   
dorotea
Čestitke!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosecnica
11.6.2007 19:10:49   
Dajica
Najlepsa hvala vsem za cestitke! Tako lepo je videti, da je se kdo vesel zame! Res! Vsaka lepa beseda, misel ali vzpodbuda mi da novih moci, veselje in sreco, pa ceprav so od neznanca... Vse najlepse tudi ostalim bodocim mamicam in tistim, ki to ze ste!

lp, D.

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosecnica
11.6.2007 19:24:37   
blue sky
Iskrene čestitke bodoči mamici in atiju user posted image user posted image user posted image . Želim ti lepo nosečnost!

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosecnica
11.6.2007 21:36:46   
draja
Dajica iskrene čestitke. Čaka te čudovito obdobje nosečnosti in kot bi mignil boš imela v naročju čudovito dišečo štručko. Želim ti lepo nosečnost in zdravo dete.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosecnica
11.6.2007 21:56:32   
Anonimen
Čestitke seveda in dobrodošla med nami nosečkami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu draja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosecnica
11.6.2007 22:06:40   
hruškica84
user posted image user posted image čestitam!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosecnica
11.6.2007 22:09:41   
korajža
Lepo nosečnost in zdravega dojenčka,  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosecnica
12.6.2007 7:16:05   
lunca2
Iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image . želim ti lepo, mirno user posted image , ter zdravega user posted imageuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu korajža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?