|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko naj bi popili?
28.10.2004 16:03:31   
Natas@
Pozdravlejne,

ponovno imam vprašanje, tokrat koliko naj bi popil 16 dni star novorojenček? Naj povem, da bi vseskozi sesal (mleko si izčrpavam, če je premalo pa še dodam). Patronažna sestra mi je rekla da vsaj 70 ml, pediatrinja pa da ima 50 ml naenkrat dovolj, naj povem še to da popije od 70 do 120 ml naenkrat. Včasih malo izbruha. Ob rojstvu je bil težak 3970.
Zelo bi prosila, če ima kakšna kake podatke o tem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   koliko naj bi popili?
28.10.2004 16:32:15   
dory
Moj mali je startal s 50ml..po parih dneh je popil tudi 100ml...danes pri sestih mesecih pa ne poje vec ko 160ml :)...

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   koliko naj bi popili?
28.10.2004 22:58:44   
kimi
moj je startal s 60ml

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




imena
łiłi

kako ime bi izbrali za fantka

teo (36%)

tian (45%)

adrian (20%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!