|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   higiena
8.6.2007 13:37:01   
MARTINŠČICA
Hojla,
mene pa zanima kako je z umivanjem v bideju v času nosečnosti. Se je res treba obrniti proti pipi. Moja dosedanja praksa je bila, da sem se z wc-ja enostavno presedla na bide in se oprala. Sedaj sem pa nekje prebrala, da to smerno pranje riti lahko povzroči kakšno okužbo nosečnice in poloda. Je to res?

Morda čist mimo vprašanje, pa mi vndarle ne da miru.

Hvala.

LP Martinščica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: higiena
8.6.2007 13:40:25   
ronja
Hm, jaz sem se vedno umivala od spredaj nazaj, ko smo meli bide in tudi pod tušem, mogoče zato nisem nikoli imela problemov z glivicami ipd... Ne vem, jaz bi ti to priporočala, sploh v user posted image , pa tudi drugače... Pač bakterije iz debelega črevesa lahko preneseš v nožnico, kjer pa naj ne bi bile in lako kaj izzovejo...
Rajši se obrni, ko se presedaš, saj ni neka huda stvar, itak se prej obrišeš...

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: higiena
8.6.2007 14:06:51   
Anonimen
MARTINŠČICA halo ,a te mami ni naučila kako se skrbi  odspodaj user posted image Kaj ko se pokakaš tudi potegneš od zadaj-spredaj???VEDNO TUDI PRI KOPANJU_TUŠIRANJU,KO OPRAVIŠ VELIKO -MALO POTREBO SE GRE OD SPREDAJ PROTI ZADAJ

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: higiena
8.6.2007 14:14:55   
skuštrana
Anonimna, saj ni potrebe po nesramnosti, a ne?user posted image

Se pa strinjam z Ronjo, res se umivaj od spredaj nazaj. Jaz tako počnem vse življenje pa tudi nimam problemov z glivicami. Sem jih dosedaj imela samo enkrat, ko sem oblekla plastik fantastik tangiceuser posted image ..Aja, pa jaz perem samo z vodo, nobeno milo, niti tisto intimno ne.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: higiena
8.6.2007 21:41:03   
lelaval
Navadi se umivat od spredaj nazaj, da ne boš staknila kakšne okužbe, ki se v obratni smei umivanja hitro lahko stakne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: higiena
10.6.2007 8:45:36   
katis
Jaz se včasih, če imam kakšne prebavne motnje najprej od zadaj splaknem, ampak nato pa VEDNO umivam od SPREDAJ. Le tako se lahko resnično dobro in pravilno umiješ. Pa če uporabljaš milo, uporabljaj intimno milo - sicer si lahko nakoplješ probleme zaradi nepravilne pretirane higiene, ne glede na smer umivanja user posted image .

Pa pozabi na komentar anonimne user posted image

< Sporočilo je popravil katis -- 10.6.2007 8:46:09 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: higiena
10.6.2007 10:03:17   
Tanyka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

MARTINŠČICA halo ,a te mami ni naučila kako se skrbi  odspodaj user posted image Kaj ko se pokakaš tudi potegneš od zadaj-spredaj???VEDNO TUDI PRI KOPANJU_TUŠIRANJU,KO OPRAVIŠ VELIKO -MALO POTREBO SE GRE OD SPREDAJ PROTI ZADAJ


Mislim nesramnost pa takšna!!!!!!!
Če ne znate lepše razložit potem tud nesramne ne rabite bit (anonimna).
Pod anonimnostjo si vsaka vse upa, ............
Madona kam gre ta svetuser posted image user posted image user posted image

Martinščica-drugače pa tako kot so ti pametne punce svetovale.Zmeraj se umivaj, briši od spredaj nazaj pa bouser posted image
 
Lp

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: higiena
10.6.2007 10:14:13   
Anonimen
Pod anonimnostjo je lažje pisat, kot pisati s svojim nickom... user posted image

Ni vredno se sekirat..

Martinščica, ti sam upoštevaj nasvet predhodnic, anonimno pa daj na ignore.. user posted image

(odgovor članu Tanyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: higiena
10.6.2007 10:19:54   
scubadiver
prav zanimivo je, kako skoraj noben napadalen post ni napisan z nickom ampak vse pod anonimno user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: higiena
10.6.2007 10:41:35   
Putka
Martinščica, sploh ni pomembno zdaj spredaj-zadajuser posted image Če sediš s hrbtom proti pipi je druga težava. Jaz enostavno nisem dosegla curka vode, ker je bil trebuh prevelik! Tako da se itak moraš proti pipi vsesti. Ampak potem se pa s trebuhom lahko nasadišuser posted image Jaz sem na koncu opustila bide in se v kadi umivala.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Spletni nakup oblačil
majch

Kako pogosto kupujete oblačila na spletu?

vsak teden (2%)

1-3 na mesec (5%)

nekajkrat letno (20%)

ne kupujem (73%)


Število vseh glasov: 97

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!