|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOLIKO MLEKA????????
27.10.2004 19:58:11   
saba01
POZDRAVLJENE!

Znova imam vprašanje za vas.Tiste ,ki hranite svoje angelče na flaško koliko vam spijejo?Moja 2 meseca stara hčerka spije tudi 200ml.pa se mi zdi skoraj malo veliko.Prosi če me potolažite!

HVALA IN LEP POZDRAVČEK:kava::bravo::)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KOLIKO MLEKA????????
27.10.2004 20:11:22   
kimi
Moj 6 mesečni spije 12-150ml na vsake 3 ure. Pri 2 mesecih je spil 90ml. Če ji to paše naj kar spije je že lačna;)

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KOLIKO MLEKA????????
27.10.2004 20:17:23   
dory
Moj mali pri sestih popije od 140-160ml in nic ve...je pa odvisno od otrocka do otrocka..ce ji toliko pase,ji ponudi...

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KOLIKO MLEKA????????
27.10.2004 21:03:54   
romy23
Moj spije med 110 in 160 ml na 3 ure. Star pa je 2 meseca. Naš je zgleda lačen... :)

Sicer pa vse piše (priporočena količina) na škatli mleka posamzenega proizvajalca.

lp, romy

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




kuhanje
tinchek1980

Kako pogosto doma kuhate?

nikoli (2%)

redko (4%)

le konec tedna (11%)

vsake 2 dni (13%)

vsak dan (71%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!