|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Antiflat - navodila
6.6.2007 9:34:40   
mamci
Živjo,

prosim, če katera ima točna navodila (v slo.) za uporabo sirupa Antiflat.

hvala.

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Antiflat - navodila
7.6.2007 9:20:13   
tinaaja
lahko das 2 sprici pri obroku. jaz sem dajala 1 pri vsakem obroku, pa cisto odvisno kdaj, vcasih pred, drugic med ali po obroku. 2 sta se  mi zdeli prevec in 1 dovolj. krcev skoraj ne poznamouser posted image

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Antiflat - navodila
11.6.2007 9:01:46   
lilka
jaz dajem 1 šprico pred obrokom, se mi tudi 2 zdita preveč, malo krčkov še je ni pa več tako hudo, po drugi strani me je pa ful strah teh kapljic, da se nebi trebušček preveč navadil in bi jih mogla skos jemat, se vam to zdi možno, ne vem jaz včasih na to pomislim......

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Antiflat - navodila
11.6.2007 19:09:29   
zungi
Načeloma se daje 2 "šprici" med obrokom, oz. najbolje kar v mleko.


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Antiflat - navodila
20.6.2007 14:43:57   
Andy29
Punce, a naj mu dam dve šprici pred vsakim dojenjem?
Danes smo s tem začeli, pa ne vemo točno kako....
In upam, da bo pomagalo, ker je res krizno s temi krči...jokamo cel dan oz. kričimo.

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Antiflat - navodila
20.6.2007 15:07:15   
lilka
Jaz dajem načeloma 1, če jo močno zvija pa dam kar dve, včasih paše še med enim in drugim obrokom lekarniške na žličko z vodo, pa je kar boljše , morem rečt.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Andy29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Pedagogi.
пеперутка16

Kakšno je vaše mnenje o pedagogih (strokovnih sodelavcih) v naših vrtcih in šolah?

Dobro. (67%)

Slabo. (33%)

Ne vem. (0%)


Število vseh glasov: 3

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!