|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 8:30:54   
puncica
A katera ve, kje imajo poceni čelade za na kolo, pa da so ok? Pa a je to univerzalna številka al moram vedet obseg.

Rabim pa čim prej, ker grem danes čelado kupovat za našo malo, saj ima jutri rojstni dan.

Hvala in LP


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 8:39:30   
honey
Jaz sem mu jo kupila v Baby centru - tako ki ima obseg od ... do ... cm - ne vem točne velikosti, ampak saj ti približno znajo svetovat za starost otroka, razen če ima kakšen otroček izredno majhno ali veliko glavo za to in to starost. V glavnem je pa taka, da se regulira velikost in jo ima že od lanskega leta. Čeprav mu je še malenkost prevelika, mu dam na glavo kapo s šiltom, potem pa čelado gor, da mu ravno ne pade na oči. Pa se mi zdi, da niso pretirane drage, pa kar veliko izbire imajo. Drugače jih imajo pa sigurno v vseh trgovinah z otroško opremo in v športnih trgovinah tudi.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 9:15:06   
Lenny
Pikapolonica in Baby Center, od športnih trgovin pa Hervis in Intersport. Pri ta mičkenih je treba paziti, da se da nastavljati obseg, pa tudi, da se dajo dobro nastaviti paski za pod bradico, ki znajo biti predolgi.
Lp

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 9:30:53   
Anonimen
V Obiju jih imajo tudi. Pa še dobre izgledajo in so cenejše kot v kolesarskih trgovinah. Tam je sploh vse za kolo fuuuul cenejše, tako da res splača iti tja kupovat take zadeve.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 9:34:34   
honey
Splišni, a pa imajo otroška kolesa tudi v OBI-ju? Ker moram reči, da teh stvari nikoli ne iščem v kakšem OBIJU, Baumaxu, Bauhasu ipd. trgovinah. Ker mu bi mogoče kupila tisto malo otroško 10-colsko, pa se mi zdi, da je v BC predrag 100 €user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 10:33:44   
Naja31
Mi smo mu čelado kupili v trgovavto, je prav coolska, rumena, kot račka.
Ima pa zadaj patent za zategniti, če mu preveč pleše okrog glave. Je bila 20 eurov.
Že lansko leto smo mu kupili eno čelado pa ni bilo šans, d abi jo imel na glavi. Se je drl kot da bi ga iz kože dajal. No, to račko je pa sprejel. Ko sva šla iz trgovine, jo je moral še v avtu imeti na glavi user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 10:39:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Splišni, a pa imajo otroška kolesa tudi v OBI-ju? Ker moram reči, da teh stvari nikoli ne iščem v kakšem OBIJU, Baumaxu, Bauhasu ipd. trgovinah. Ker mu bi mogoče kupila tisto malo otroško 10-colsko, pa se mi zdi, da je v BC predrag 100 €user posted image


Ne, tako majhnih koles pa nimajo. Sem ti že tam na temi o kolesih odgovorila, katero se meni zdi fajn.user posted image

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 12:18:54   
Anonimen
pojdi v hervis...jih imajo veliko pa še popusti so...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 12:47:26   
puncica
Hvala punce, verjetno bom šla v kak hervis pa BC a intersport je v city parku v LJ verjetno ne. Ja no neki bomo že kupili.
user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 12:56:50   
kalbo
Jest pa priporočam specializirano kolesarsko trgovino. Mi smo zadevo kupili pri Bauerju. mala mora biti pa zraven, ker mora čelado pomerit. Pa ne kupi najcenejše.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 12:59:16   
kalbo
Pa še to, čelada nikakor ne sme bit prevelika in ne sme opletat po glavi, saj jo vendar kupujemo zarad otrokove varnosti, ne pa sam zato, da je.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 13:03:48   
kofetek2010
tko kot pravi kalbo - boljš dat mal več dnarja in kupit orng čelado in po možnosti tisto nastavljivo, ki bo zdržala kar nekaj let user posted image


naša tamala jo je kr po tavelikem poerbala user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 13:09:39   
Anonimen
Saj zdaj nenastavljive sploh nikjer več ne dobiš, pa tudi kvalitetne so po moje kar vse.  Vsaj toliko, da če na glavo na tla trešči, da čelada poči in ne glava.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 1.6.2007 13:10:41 >

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čelade za kolo - kje?
1.6.2007 14:41:33   
Šoni
Ojla, poceni in dobre čelade proizvaja tudi slovenski proizvajalec Top stil do.o.o. na Mokrški ulici v Murglah. Njihove čelade prodajajo tudi v Intersportu, ...

Lahko jih pokličeš na telefon in čelado preizkusiš kar pri njih, bo najceneje, brez posrednika.

Top stil d.o.o.
Mokrška ulica 1
Tel: 01 283 24 46
Mobi: 041 639 659

Lp, šoni





(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čelade za kolo - kje?
4.6.2007 7:32:17   
puncica
Evo kupli top stil čelado je nastavljiva ima celo odsevnik zadaj. Bila je pa okol 17 evrov. me pa zdej zanima mora čelada bit pripeta pod vratom tako da je čist pri koži al je lahko kej placa med brado in trakom, ker naša je noče imet, če je tako urnk pripeta pravi da jo tišči, ker drugač ji moram mal razrahljat trakec potem je pa bolje. Pa je to ok?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Šoni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?