|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BAJCIKA
25.10.2004 21:48:06   
Miša7
Hojla vsem,:sloncek:

Tako, škrat spi, jaz pa vam moram napisati, da smo danes imeli posvetovalnico pri 2 mesecih, pa smo se zredili za 1,5kg in imamo 6420g, jooooojjjjjjjjjjjj, je rekla sestra, samo ni panike, ker je dojena, samo vseeno je pa bajcika!!!:)-

So mi svetovali, da jo lahko "mogoče" nasračkali s čajem po flaški, ker otroci sploh na začetku zadovolijo vse svoje potrebe s sesanjem, dude pa noče, tako da bomo probali:zmeden:

Malo se bojim, da bi potem po flaški začela zavračati dojenje, v katerem res obe uživava, Haniki se tako vidi, hihi( sesalna zmeda ).

Kaj mislite, se bo še dolgo tako redila, ali je to samo na začetku, naj povem, da se je v 1. m zredila 1600g!:ups:, in imam polne zizike mleka.;)

Hvala za vsak nasvet, Miša&Hana9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   BAJCIKA
25.10.2004 22:03:37   
filipinka
Po moje sploh ni slabo, da tako lepo napreduje!:bravo: Bodi vesela, sigurno je boljše kot pa, če bi ti povedali, da je premajhna in prelahka. Pravijo tudi, da dojeni otroci niso nikoli debeli (ko so večji)!
Torej kar pridno papcajta in lepo rastita:sloncek:!
Čao, V.

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   BAJCIKA
25.10.2004 23:00:46   
Vera*
Tudi jaz se strinjam z v77.Važno je da pridno je.saj ko bo enkrat shodila bo to vdeti vse drugače.:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   BAJCIKA
25.10.2004 23:51:04   
Anja167
Živjo! Meni se tudi zdi, da naj bo tako, kot je. Mala že ve. Zakaj bi jo nasračkovali, uživajta obe še naprej. Res je, čajček po flaški bi vama lahko kaj spremenil - če že, ga pijte raje po žlički, ampak najbrž ga sploh ne rabi. Mlekec je le boljši od čajčka, ubije vse muhe na en mah. Pa kaj, če je malo bolj močna. Res je, bolje to kot presuha.
Nama so tudi vsi govorili, da naj mu dam čajčka, ker je revež tako žejen, pa sva zdaj po 3 mesecih še vedno živa! Pa vsi so mu govorili "debeluhar", zdaj ko se ne redimo več tako kot prej, pa spet ni v redu - zdaj nas pa skrbi, da pojemo premalo :( :( :().

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   BAJCIKA
26.10.2004 0:12:57   
kimi
jaz tudi držim z v77 kar tako naprej;)

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   BAJCIKA
26.10.2004 7:15:30   
anaj
Ne bo zavračala dojenja. Saj bo pila čaj le občasno nadan. Crkljanje pri mamici pa je le nekaj drugega.

:kuza:

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   BAJCIKA
26.10.2004 8:56:54   
Ajsha
Hojla!

JAz imam ravno eno tako pučko doma. Ko sem videla slikice tvoje Hane, sem ti že hotela pisati. Ko se je rodila, je imela 3990 g, v prvem mesecu se je zredila na 4980 g , ko je bila stara 3,5 mesece je imela 7930 g, sedaj, pri petih pa ima 9220 g. Skratka - bunkica. Jo polno dojim in ji ne dodajam nobene druge hrane, sem se odločila, da bom dojila do 6. meseca. Punčka je res zelo zdrava in tudi gibčna, iz hrbta na trebuh se (kljub kilaži) prevrača že cel mesec. Pediatrinja zaradi teže nič ne reče - ampak sem jo vseeno vprašala, pa je rekla, da je čudovit dojen otroček in da naj kar tako nadaljujemo. Jaz jo dojim čez dan na 4 ure, ponoči pa se 1x zbudi in malo popapca.
Skratka, ne sekiraj se, saj jih bo pobralo, ko bomo uvajali gosto hrano in se bodo začeli plaziti in hoditi.
Moram pa ti še povedati, da ko sem poskusila naši deklici dati čaj po steklenički, se je skoraj zadušila - ne zna piti po flaški in tudi dude ne mara.

le pozdrav tebi in tvoji debeluški :)

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   BAJCIKA
26.10.2004 10:23:54   
Anonimen
Po mojem tudi ni nič narobe, če rada je. Eni dojenlki so pač molj močne sorte. Poznam punčko, ki je bila pri desetih mesecih tako debela, da sploh ni mogla imeti nogic skupaj, ko je stala, take klobasice je imela. Danes pa je 11-letna lepotička z manekensko postavico, tanka da je kaj.


(odgovor članu Miša7)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   BAJCIKA
26.10.2004 10:29:32   
Lenny
Brez sekiranja! Tudi naš miško je rad jedel, bil je polno dojen in komaj sem ga branila pred sosedo, ki ga je hotela vedno ščipati in zraven čebljati, kako rad papa :( No, bistvo je, da so vse blazinica zginile skoraj takoj, ko je začel plaziti in hoditi. Zdaj pa nima "špehca" nikjer več, še reberca mu lahko preštejem.
Pridno papajte in uživajte!

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   BAJCIKA
26.10.2004 11:15:32   
jagoda
TUDI MOJ SONČEK JE BAJSI. PRI 2. M. JE IMEL 7150G IN 64 CM. PORODNA TEŽA PA 4590G IN 53 CM. DANES JE STAR 3M. V PETEK GREMO K ZDRAVNIKU, PA BOMO VIDLI KOLIKO SMO SE ZREDILI, AMPAK MISLIM, DA IMA VEČ KOT 8 KG.

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   BAJCIKA
26.10.2004 11:19:58   
Anonimen
Jagoda, menda tisti, ki so težji rojeni, malo počasneje pridobivbajo na teži. Da se "poglihajo". Moj je imel ob rojstvu 4.440, dolg je bil 57 cm, pri treh mesecih pa je tehtal natanko 7 kil, dolg pa je bil 68 cm.

(odgovor članu Miša7)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   BAJCIKA
26.10.2004 12:01:50   
kati
Glede tega se sploh ne sekiraj. tudi naš se je zelo redil, ko je bil polno dojen. Iz drugege na tretji mesec se je zredil Za 1800g. Tudi jaz sem se sekirala, ker je bil debel pa me je pediatrinja poučila, da on ni debel ampak močen. Najbolj me je jezilo ko so mi drugi govorili kako je debel. pri 5,5 mesecev je imel 9420g, naslednje tri mesece, ko je že jedel tudi ostalo hrano pa se je zredil v treh mesecih samo za 300g.
Lp

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Katere igrače?


Zanima me ali bi raje kupovali lesene igrače kot plastične, če bi bile njihove cene nižje? Npr. kuhinje, posteljice za dojenčke,razne dodatke za kuhinjo,....

Da (96%)

Ne (4%)


Število vseh glasov: 122

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!