|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krčki pri novorojenčku
25.10.2004 20:37:41   
ana b
Moževa sestrična ima 10 dni staro punčkico, ki ima zelo močne vetrove, hudo joče. Kako jo potolažiti?
Ji dati tako zgodaj Lefaxin ali kaj drugega?
Ekspertinjam se že naprej obe zahvaljujeva za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   krčki pri novorojenčku
25.10.2004 20:49:58   
NinaŠ
Sicer ne vem, vendar jaz bi vprašala v lekarni če tako majhni pikici že lahko daš kapljice proti krčem. Vsekakor pa če doji naj (če še ne) pije čaj za dojenje - vsaj pri meni je skoraj odpravil krče. LP

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   krčki pri novorojenčku
25.10.2004 20:54:53   
jagoda
Adam je imel krče že v porodnišnici, pa mi je pediatrinja svetovala naj kar takoj dobi Sab simplex in Plantex čaj. Ker je sestava Sab simplex zelo podobna Lefaxinu, mislim, da bi lahko vzela tudi to. Adamu so še najbolj pomagale vetrovne kapljice iz Koroških lekarn in Plantex čaj.

LP in čimmanj krčkov!!!!

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   krčki pri novorojenčku
25.10.2004 21:22:23   
anaj
Včasih pomaga janežev ali kimlov čaj.

:kuza:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   krčki pri novorojenčku
25.10.2004 21:34:12   
Miša7
Hojla, :sloncek:

Našo Haniko tudi mučijo prdeci, pa jih ZELO umilimo z Lefaxinom tu in tam, jaz pa pijem 2x na dan čaj za dojenje od Galeksa, ker je noter tudi veliko kumine in komarčka, pa tako ubijemo dve muhi na en mah!:)-

Pa, pa, Miša&Hana9nebesa

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   krčki pri novorojenčku
25.10.2004 21:41:49   
KIRA
jaz sem naši kupila hippov instant čajček, pa pomaga...

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   krčki pri novorojenčku
26.10.2004 7:40:15   
dory
Mi smo imeli grozne krce celikh 8 tednov..pomagalo pa absolutno nic..no mogoce malo lefaxin, drugace pa res cisto nic...neprespane so bile noci, tudi dnevi so bili polni joka...vcasih blazi topla kopel in po tem masaza z windsalbe okrog trebuscka...jaz sem doktorirala glede krckov pa nam zal ni nic pomagalo...mogoce pri naslednjem otrocku :)

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   krčki pri novorojenčku
26.10.2004 9:33:27   
saba01
POZDRAVLJENI!

Tudi moja hčerkica je zelo hitro po porodu
dobila krčke,zato smo ji začeli dajati kaoljice SAB SIMPLEX,kar mi jih je patronažna sestra odsvetovala(lahko povzročijo hudo zaprtost ,ko je otrok starejši),zato smo ji začeli dajati LEFAXIN in sedaj je občutno boljše.

:sloncek: VELIKO SREČE

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...





1hruška

V katerem tednu nosečnosti se je otroček obrnil na glavico (glavična vstava)?

pred 34. tednom (64%)

med 34. in 37. tednom (14%)

po 38. tednu (5%)

po zunanjem obračanju (1%)

ni se obrnil (16%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!