|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lupinica po enem letu starosti?
29.5.2007 12:27:26   
MarijaPo
Naša Eva je precej podhranjena  (pri enem letu tehta 6.800 g) in smo jo do zdaj vozili v lupinici. Na lupinici piše, da je do 13 kg, torej se lahko Eva zredi skoraj še enkrat toliko, pa bo pasala notri. Skrbi pa me, ker ji noge že gledajo čez rob in ker paščkov za pripet nima v višini ramen ampak že pod njimi. Že ob rojstvu smo dobili Maxi Cosy Tobija, ki je od 9 kg in v katerem Evi kar rit pleše od placa, torej, ob prometni nesreči, stolček ne bi absorbiral sile.

Kaj ve menite o tem? Ali naj vseeno zamenjam lupinico za Tobija?

< Sporočilo je popravil MarijaPo -- 29.5.2007 12:28:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lupinica po enem letu starosti?
29.5.2007 12:33:08   
TONČI.
Lupinco lahko uporabljaš toliko časa, da o imela glavo še v lupinici. Nogice hitro pogledajo čez, glava more pa biti čist v lupinici. Upam, da zastopiš.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lupinica po enem letu starosti?
29.5.2007 12:35:00   
TONČI.
Aja, moje mnenje je tudi to, da je lupinca bolj varna. Saj otrok gleda nazaj. Tako, da če že pride do nesreče otrok ne rukne z glavo naprej.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.5.2007 13:22:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lupinica po enem letu starosti?
29.5.2007 14:32:45   
jakaracman
Čudno je , da ti zdrži v lupinici.Če tam nam ni pravilno zapeta, je pri trku lahko nevarna tudi lupinica..Jaz bi jo dala v sedez.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lupinica po enem letu starosti?
29.5.2007 15:50:06   
ČebelicaMaja
Stolček Bebe Confort, ki ga imamo mi je od 0 do 18 kg in smo z njim res zelo zadovoljni, lahko ga obrneš tudi proti smeri vožnje, tako, kot lupinico, pa še poležat se da fino, če zaspi. Sicer že imaš Tobija, ampak vseeno...morda poskusi v BC in jo posedi v ta stolček, pa bosta skupaj ugotovili, če ji je všeč...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lupinica po enem letu starosti?
29.5.2007 19:51:36   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR
Mene bi še nekaj drugega skrbelo. V RA so nam namreč rekli, da ko otrok samostojno sedi, ne sme biti več v položaju lupinice.


Se mi zdi da je tako, da dokler otrok ne sedi samostojno oz. priporočajo celo dokler se sam ne posede ne sme iz lupinice ven. Lahko je pa dlje v lupinici...

6800 pri enem letu? To je pa res drobiželjc ...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lupinica po enem letu starosti?
30.5.2007 7:25:11   
honey
Naš že od 7. meseca sedi v normalnem avtosedežu, ker je skoraj živčnega fasal med vožnjo, ko je bil v lupinici. Sicer imamo mi takega od 9 do 18 oz. 25 (mislim), moji starši pa imajo takega, ki je od 0+ - se pravi lupinica, potem pa ga obrneš okrog in dvigneš. Zdi se mi bolj primeren, ker otrok zaspi v njem kot grof, v našem mu vedno pade glava na kolena. Po moje bi bil tak sedež boljši od lupinice, ker čeprav je drobčkena, majhna najbrž ni toliko.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lupinica po enem letu starosti?
30.5.2007 9:20:44   
Tina26
Kaj pa če bi dokupila tisto blazino za v sedež, ki se lahko uporablja tudi pri sedežih I,II,III skupine dokler otrok ni dovolj velik. Vem da obstaja za Concorda in Romerja, morda pa tudi za Tobija. Drugače pa sem jih jaz videla v Pikapolonci.
S to blazinico dosežeš da se stol bolj prilega otroku dokler je ta še premajhen.
Drugače pa bi jaz na tvojem mestu tudi raje kupila še en sedež - od 0-18kg seveda pod pogojem če bi si ga le lahko privoščila.


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
30.5.2007 21:18:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tina26)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lupinica po enem letu starosti?
31.5.2007 8:46:31   
janja
Jaz sem pa nekje slišala, da ni dobro, da je otrok v lupinici, ko mu noge že precej segajo čez. Otrok se namreč opira na noge in v primeru trka, si lahko polomi nogice. Premislite! Naš je bil tudi bolj droban, pa je šel pred 9 meseci iz lupinice. Sedež sem mu dala v položaj za spanje (ker otroci zelo radi spijo v avtu). Je pa tudi ena že omenila, da se da dokupit blazinico, da je sedež bolj udoben za majhne otroke. Sicer pa mi imamo sedež od 0-18kg. Se splača, ker je naš tudi bolj droban in ima pri skoraj 4 letih, 14 kg.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
31.5.2007 11:18:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lupinica po enem letu starosti?
31.5.2007 14:12:26   
jakaracman
Joj pri 1 letu je pa glavica ja stabilna!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?