|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Usahnilo mi je mleko!NA POMOČ!!!!
24.10.2004 8:20:15   
pika8
:((Kljub virozi ,ki sem jo imela sem mojo pupo lepo naprej dojila.Včeraj zvečer,ko sem jo dala spat,jo lepo dam na zizo in moja pupa lepo zaspi.Sem misla da bo vsaj 3 ure mir,pa se je zbujala na 15 min.Ponudla sem ji flaško,pa se je zraven :((,kot bi ji ponudla ne vem kaj.Prej je flaško dobila poredko pa še to čaj, zadnje čase pa sploh nič.Čez dan sva jedli na žličko in po zizi,pila pa je iz kozarčka.Danes zjutraj ,ko se zbudi pa jo dam na zizo pa se po 2 min. :((,seveda ko pa ni nič teklo.Kaj naj nardim?Je možno mleko spravit na stari nivo?Ogromno pijem.Kako naj jo navadim flaške, vsaj ponoči,če mi mleko ne bo ponovno narastlo?

NA POMOČ!!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Usahnilo mi je mleko!NA POMOČ!!!!
24.10.2004 10:17:39   
Anonimen
Pika pozdravljena:občutek praznih dojk je včasih varljiv,sploh ni rečeno da ni mleka.Ti kar vstrajaj in jo vsaj za začetek kar pogosto daj na prsa in naj sesa.Več ko bo sesala bolj se bo tvorilo mleko.Ne obupat ampak vstrajat.Poskusi,pa še pomiri se,ker tudi to upliva na tvorjenej mleka.Upam da boš kmalu rešila problem in da se bosta veselo dojili naprej:duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda:

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Usahnilo mi je mleko!NA POMOČ!!!!
24.10.2004 14:18:20   
anaj
A si mela visoko vročino (38c)? Če si se ti je lahko zgodilo to kar meni. Mleko usahnilo. Poleg vročine sem imela tudi drisko pa še bruhala sem, tko da nobena tekočina ni ostala v meni. Lahko pa, da ni nič resnega.

:kuza:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Usahnilo mi je mleko!NA POMOČ!!!!
24.10.2004 14:39:38   
kimi
nop mislim pa da se tudi dobijo neke tabletke za mleko. Vem da so mi ga v porodnišnici ponujali tako pa ne vem kje se ga dobi. Treba je vprašati v lekarni ali pa kakšnega zdravnika

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Usahnilo mi je mleko!NA POMOČ!!!!
24.10.2004 15:07:04   
pika8
Ja mislim da je ,to povzročila viroza.Vročine pa sem imela kar 39.6.,Pa pojedla nisem niti grižljaja 2 dneva.
Res upam da se mi bo mleko povrnilo.

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Usahnilo mi je mleko!NA POMOČ!!!!
24.10.2004 15:08:13   
kimi
verjetno se bo. Držim pesti. Boš videla kaj kmalu

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Usahnilo mi je mleko!NA POMOČ!!!!
24.10.2004 19:01:10   
Taša
Tabletam za spodbujanje mleka se reče TAMETIL, povprašaj v lekarni ali pa mogoče v najbližji porodnišnici.!!! LP

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?

Z robčki in fiziološko raztopino. (0%)

S pumpico. (0%)

Z baby vac. (0%)


Število vseh glasov: 0

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!