|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čudež dojenja
22.10.2004 23:26:46   
Bela
Mamice, a se tudi v vas prebujajo občutki radosti, nežnosti, ljubezni in še dosti lepih angelskih stvari, ki jih ni mogoče opisati, ko dojiste vaše male angelčke!!!

Kakšni so vaši občutki,kaj se dogaja v vašem srcu, ko opazujete ta nežna bitja, ki tako hvaležno in ljubeznivo zrejo v vaše oči,medtem ko se hranijo in crtajo na vaših prsih?



:love::angel::love:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čudež dojenja
22.10.2004 23:47:46   
frutka_
...meni še včasih gre na jok...in takrat ga stisnem k sebi in si mislim kako sem lahko srečna, da mi je dano dojiti in koliko mu s tem ponudim...Res sem hvaležna materi naravi, da nas je obdarila z mlekom.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čudež dojenja
23.10.2004 8:32:06   
Anonimen
Ja, to je res nekaj čudovitega.
Jaz se kar ne morem odločiti, da bi nehala!

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čudež dojenja
23.10.2004 8:49:42   
mehurčica
Jaz sem tudi v 9nebesa ko se moj :angel: stisne k meni.
Sedaj se je 2 dni tako malo dojil, da sem se včeraj zvečer prav ustrašila, da se bo že sam odstavil.:( Sem komaj čakala, da ga podojim pred spanjem.:love:

Verjetno bom takooo jokala, ko bo prišel tisti čas.:(

Lp:kuza:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čudež dojenja
23.10.2004 9:57:52   
BARBARA R.
Dobro jutro,punce!
Žal mi je da takšnih občutkov ne morem deliti z vami. :( Morda so krive težave v prvih mesecih: mastitis,zastoj mleka,glivice,...jaz si že od vsega začetka želim,da bi čimprej nehala dojiti.Tudi sedaj,ko smo že zdavnej prilezli iz vseh teh težav,pri dojenju ne čutim nobene posebne vezi med mano in otrokom. :duda: Veliko bolj uživam,ko jo stisnem k sebi in včasih v takšnem objemu zaspiva.To mi je največji užitek ,ki ga lahko delim z otrokom. :duda:
In kaj se nam sedaj dogaja?...Karkoli novega ji ponudim za jest ji je "bljak",tako da se zelo bojim kako dolgo bo trajalo dojenje.

Še veliko užitka vam želim ob dojenju in upam,da ne bo nobena doživela mojih negativnih izkušenj.SREČNO! :muca:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čudež dojenja
23.10.2004 10:27:15   
kimi
mi se pa žal nismo mogli dojiti, ker smo bili prekmalu rojenu. Kljub pokušavanju je prsa močno zavračal:(

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čudež dojenja
23.10.2004 14:26:57   
Anonimen
Tudi jaz po carskem rezu nisem mogla dojiti, oziroma nisem imela mleka. Pa sem doživela, da je mali parkrat le pravilno zagrabil bradico in se "prisesal", tako da vem, kakšen lep občutek je to in vas čisto razumem.

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čudež dojenja
23.10.2004 15:43:06   
Anonimen
hmmm js pa več kot tri mesce zdej polno dojim pa me nobeni občutki pri tem ne prevevajo..pač mala malca, so what? a sem čudna??

lp, lara

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Čudež dojenja
23.10.2004 16:29:11   
Annny
Jaz se takrat počutim zelo lepo in blizu mali Najici..se prav luštno crkljava:)

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Čudež dojenja
23.10.2004 16:37:19   
Blink1
:((:(( Midve pa se ne dojiva :((:((

je bilo pa taaakooo fajn ko je Nejika papala pri mamici...


(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Čudež dojenja
23.10.2004 20:03:35   
Nogavička
Tudi jaz pri dojenju nisem občutila kakšne velike povezanosti.
Povezanost čutim povsod drugod: ko se crkljava, igrava, se smejiva, vriskava, pleševa... In, ko me navihano pogleda s svojimi modrimi očmi - takrat se zavem, da je res moja punca.

L.p.

Tea

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Čudež dojenja
24.10.2004 0:28:48   
violina
mene prav tako ne gane - saj je prakticno in zdravo, ampak ... da bi pa kako romantiko uz tega delala. ne vem, no. :ups:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Čudež dojenja
25.10.2004 6:45:03   
Jančika_
Meni je dojenje prav fajn in občasno me pri tem napade tudi malo romantike, ampak od začetka me pa sploh ni. Šele zdaj, ko me Vasja gleda direkt v oči med dojenjem in se malo pocarta. Sem že mislila, da sem čudna, ko od začetka nisem bila kaj ekstra vzhičena.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Čudež dojenja
25.10.2004 20:43:41   
Anja167
Ja, ko imaš zastoj mleka in te vse boli in ne veš, a bo šlo še naprej ali ne, vidiš, kaj bi izgubila. Lepo je dojiti, res...

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Zanositev
Vitaebella

Po kolikšnem času vam je uspelo zanositi po naravni poti?

1-6 mesecev (67%)

6-12 mesecev (9%)

1-2 leti (7%)

3-4 leta (4%)

po več kot štirih letih (2%)

še vedno poskušava (11%)


Število vseh glasov: 507

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!