|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pampers plenice v akciji
22.10.2004 18:52:53   
Abby
Kupila sem dvojni jumbo paket Pampers plenic v DM. Ko sem jih razpakirala, so se mi že na pogled zdele nekam čudne, ko sem jih še povohala, sem bila pa naravnost šokirana, ker so imele čuden kemičen vonj. To se mi še ni zgodilo. Gre morda za kakšno škart robo in jih zato delijo na pol zastonj?
Ali ve kdo kaj o tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pampers plenice v akciji
22.10.2004 18:59:01   
Anonimen
Nimam pojma. A DM-ove si že kdaj probala?
Jaz jih uporabljam, ker se mi zdijo bolj mehke, pa po pamperskah je imela rdečo rito.

(odgovor članu Abby)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pampers plenice v akciji
22.10.2004 20:21:11   
Jančika_
Mi uporabljamo Moltex Öko, prej pa smo imeli Babylove od DMja, obojne so super.

V dar sem pa dobila paket Pampersk, ki jih prej sploh nisem uporabljala, in sem bila tudi neprijetno presenečena nad kemičnim vonjem in grobim otipom. Vpojne pa so obojne prej naštete prav tako. Pamperske sem sicer porabila, ampak sem dobila občutek, da je za njihovo široko uprabo bolj zaslužna invazivna reklama kot resnična kvaliteta.

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pampers plenice v akciji
22.10.2004 20:36:32   
kimi
jaz ne kupujem jumbo pack in se mi zdijo čist ok. Ampak jih bom za vsak slučaj prevohala;)

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pampers plenice v akciji
22.10.2004 23:02:45   
LaLi
Tudi pri nas je en normalen paket smrdel. Nimam pojma zakaj. Aja, pa zelenkasto so bile obarvane. Še enkrat nimam pojma zakaj.

LP!

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!