|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako ste zadovoljne z zappom?
16.5.2007 23:48:59   
Anonimen
Tiste, ki ga imate? Se sicer ne spomnim, da bi kdaj prebrala kako kritiko, pa me vseeno zanima, če ima katera kakšno ali ste res vse zadovoljne?
No, pa še to - a se vam zdi črna barva preveč morbidna?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
17.5.2007 0:18:52   
Anonimen
Jaz sem ga veliko kritizirala user posted image  

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1261663&mpage=1&key=zapp&#1268877 
in
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1126598&mpage=1&key=zapp&#1126870

Ok, zdaj me moti le se Zappovo ropotanje user posted image  Prtljaznika pa veliko zavzame zato, ker je spodaj nalozeno toliko krame (sele zdaj pogruntala, bravo jaz!) user posted image

Aja, pa A. se je strgal tisti del pri nogah (guma je ''odstopila'' na sivu od tkanine) - najbrz zaradi tega, ker se tamali gospod kdaj pa kdaj pritozuje, ko je bil v vozu in se je upiral v tisti del + streho.

Meni se ne zdi, je lep crn user posted image

LP, Ribica

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 17.5.2007 0:21:48 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
17.5.2007 6:09:15   
skuštrana
Jaz neke posebne kritike nimam. Tole ropotanje, ki ga omenja Ribica, zna bit res malo glasno včasih, ampak ni panike. Morda pogrešam kakšno košaro spodaj, ker vedno veliko nalagam v voziček, ampak vsega pač ne moreš imet, a ne?user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
17.5.2007 6:53:32   
arielca
Jaz sem pa zelo zadovoljna z njim. Sicer se naša gospodična zdaj res ne vozi več veliko, ampak dokler se je, je bil Zapp user posted image . Zadaj sem si 'namontirala' kar eno običajno mrežo (mislim, da sem jo poceni kupila v Pikapolonici), ropotanje pa mene niti ne moti, ker ga imamo za po asfaltu.

Mi imamo oranžnega in mi črni vozički niso všeč. Praktični so samo zaradi videza, ker se ne vidi vsaka umazanija.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
17.5.2007 7:01:09   
skuštrana
Ja, mi imamo tudi oranžnega. Veš Arielca, jaz imam tudi tako mrežo zadaj, samo je full premajhna za vse moje klumparijeuser posted image . Sem ko tak brezdomec, vse živo s seboj vlačim, ampak se da - se znajdemo.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
17.5.2007 8:03:51   
*maja
Meni je bil Zapp najbolj praktičen za po trgovinah in za tako na hitro, ko smo lupinico prevažali gori. Drugače pa voziček kot voziček. Moti me res edino to, da nima nobene košare za odlaganje.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
17.5.2007 10:16:11   
L & L
Mi smo zelo zadovoljni z njim, imamo črnega in je zelo hvaležna barva pa še lep je user posted image .
No pa še za dopust bo prau prišeu, je fino zložljiv in ima tisto kao potovalko, za na avion bo super.
Skratka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
17.5.2007 11:30:07   
barba
Jst ga ne morem prehvalit. user posted image
Mi je ful fajn in ga maš lahko za povsod, razen seveda po kakšnem hudem kamenju ne. Drgač mamo pa temno zelenega.user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
17.5.2007 12:32:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Morda pogrešam kakšno košaro spodaj, ker vedno veliko nalagam v voziček, ampak vsega pač ne moreš imet, a ne?user posted image

Lahko imaš.user posted image Na ebayu se kupi, pa še ni glih drago.user posted image

No, saj za Špelo nam ne bo več za dolgo prav prišel, ker že hodi in ji je za vozit se glih kakor jo piči. Včasih se ful hoče vozit, včasih pa ne. Bo pa za ta drugega prav prišel, pa še lupinico bom lahko gor namontirala, pa na morje bomo lažje dve mareli vzeli (eno, ki mi je že čist živce požrla, ker jo z dvema rokama komaj rineš, imamo), ker če bom freestyle-a s sabo vlačila, potem ne bomo mogli vsega ostalega, kar smo si zamislili, s sabo vzet.

Ga bom pa na sončku vzela, kjer imajo samo 3 barve na izbiro in mi je še najbolj všeč črna (imajo še rjavo in limeta barv). Tam je najcenejši, pa še ta mesec dobiš zraven pepeny senčnik, ki smo ga itak nameravali nabavit in se nam super poklapa.user posted image



(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
17.5.2007 15:21:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Na ebayu se kupi, pa še ni glih drago.user posted image



No ja, sem šla še enkrat gledat. Moraš met srečo pri bidanju, da ni drago, ena s fiksno ceno pa ni glih poceni. Ampak bistvo je, da se dobi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
17.5.2007 22:05:21   
frutka_
Jaz sem tudi zadovoljna z njim.
Imam ga že 2 leti v RES aktivni uporabi! Vozim ga kjerkoli, po pesku, plaži, travi...Po 2-eh letih aktivne uporabe se mi je tako kot ribici tisti gumijasti del utrgal (ampak se sploh ne vidi). Zapp ima glasna kolesa zato, ker so čisto gladka, da fajn drsijo po podlagi.  Res peresno lahko. Košarice spodaj niti ne pogrešam, ker imam mrežico zadaj napeto. Spodaj pa lahko komot pelješ paket plenic, ki jih zatakneš med spodnje palice.
Najbolj žal mi je, da se ga ne poleže. Drugih  -   nima!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
20.5.2007 20:29:32   
Bonnie_RR
Mi smo tud ful zadovoljni z njim!user posted image Imamo pa modrega (lanska barva).user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
20.5.2007 21:26:46   
mayci
Pri nas smo tudi zelo zadovoljni z njimuser posted image in se strinjam z bonnie, da je edina napaka to, da se na da hrbtnega dela niti malo poležat.
Je pa super za vozit, pač ne toliko za hude offroad poti in krasno zložljiv!user posted image
Imamo turkizno modrega, črn pa se meni osebno ne zdi preveč v redu, ker imam za otroka raje žive barve...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako ste zadovoljne z zappom?
20.5.2007 23:08:18   
pravljica
črn je lepa in hvaležna barva user posted image
mi se vozimo samo še z zappom, ni šans, da sedi v drugem vozičku...se upira z vsemi štirimi, že ko se približujemo, ko mi ga uspe privezat pa za prvim ovinkom kričanje in zvijanje...bo treba lepo pospravit tako pp p3 kot comforta, pa tako sem upala na dolge udobne sprehode poleti, med počitnicami...ampak brez veze, včasih vidim, da je ful zaspan in ga lahko 3 ure okoli vozim pa ne zaspi user posted image
ko postavim zappa iz avta, kar sam spleza v sedež...tudi če je parkiran na dvorišču, se večkrat spomni in je treba peljat par krogov...s spanjem tudi nima problemov...samo nam se zdi tako neroden in polomljen...očitno mu ugaja user posted image
jaz ne vem, zakaj (škdoda, da ne zna sam povedat), ampak za nas je to "čaroben" voziček...ko smo že mislili, da je vse odpovedalo, pride zapp user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?