|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Teme na čvekanje v pričakovanju
11.5.2007 8:23:11   
tina2007
Pozdravljene vse nosečke in pa tudi ne nosečke....

Mogoče imam samo jaz tako mnenje, ampak me zelo moti, da ste se opredelile na mesec in tiste, ki nimamo časa cele dneve preživet na netu in spremljat vse teme zgubimo preglednost nad vsebimo in tako spregledamo marsikatero pametno. No mogoče samo jaz vidim to, ampak bi bila zelo vesela, če bi se vrnile točno določene teme.

se opravičujem in lepo nosečnost še naprej.....

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 11.5.2007 10:11:03 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 8:34:23   
Neža81
.. hmmm.. mene pa ne moti... ravno nasprotno
Meni je fajn, da smo po mesecih, ker so različne teme sortirane po mesecih - čudno sem to napisala.
Ker spadam v mesec oktober, gledam večinoma samo temo oktoberčice in tako vidim,, kako druge ki so isto noseče kot jaz  naprimer :prenašajo težave, katere težave imajo .... skratka vse v zvezi z nosečnostjo. In potem "primerjam" njihove odgovore z mojim stanjem, ter tako vidim, če je to normalno. Vem - 1000 ljudi, 1000 razlik. -

(odgovor članu tina2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 8:40:30   
Laubica
Se strinjam z Nežouser posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 8:54:16   
2ursae
meni je tole sortiranje po mesecih ali pa po krajih bivanja tud zelo fajn in to ravno zato, ker nimam veliko časa za prebijati se skozi RR. Itak pa potem lahko tiste, ki imajo kakšno vprašanje in problem, to posebej vprašajo na tem forumu. Men to kar ustreza, nikoli ne gledam, o čem klepetajo ostale mesečnice.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 9:00:09   
Neža81
Jaz tudi nikoli ne gledam, kaj klepetajo ostale mesečnice in me tudi  ne zanima, ker sem jaz tisto obdobje ali že dala skoz, ali pa še bom. Zanima me trenutno stanje tistih mesečnic, ki spadajo v isti mesec kot jaz.


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 9:09:18   
Špelka
Se strinjam s preostalimi odgovori! user posted image user posted image user posted image  Ker nosečnice v istem mesecu imamo ponavadi istočasno podobne težave - vse je skoraj istočasno strah NS, pa pregledi nekako soupadajo, pa razvoj dojenčka.... Saj lahko vprašaš pod svojo temo, če pa ne dobiš odgovora, se moraš pa pač obrniti na bolj strokovno osebo - recimo G. Ni pa tudi verjetno prepovedano odpreti nove teme, če je v zvezi z nosečnostjo.



_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 9:16:28   
Neža81
OOOOOOo Špelka ... po dolgem času te berem.

Evo, en dokaz, da pa je res slabo razvrščati se po mesecih .... odkar sem zanosila (februar) in sem se prestavila iz teme Upajmo skupaj, nisem "brala" Špelke, ker je v mesecu novembru, jaz pa oktobru user posted image user posted image user posted image .  Kak si kaj Špelka? Vse vredu pr tebi?

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 9:44:39   
Blacky30
Tudi jaz moram pristaviti tukaj svoj lonček. Ker je res, da sem ravno nekaj časa nazaj tudi jaz razmišljala o tem. Prej je bil RR ena velika familija, kjer so se stalne uporabnice kar dobro poznale med seboj, zdaj pa so se naredili tabori in se je vse skupaj nekam porazgubilo. Tako recimo, včasih slučajno preberem kako temo mesečnic in me skoraj kap, ko ugotovim, da je katera "stara" RR-jevka noseča in zato ni odprla nove teme, da bi nam povedala. Nimam pa časa prečekirat vseh 12 mesecev, ker pišete zelo veliko. In veliko punc, ki pišejo pod mesečnice, niti ne poznam, ker nikjer drugje ne sodelujejo. Seveda pa včasih tudi katera kakšne nosečniške težave in probleme razkrije na temi mesečnice, ki pa je ne berejo vse in tako nič ne vemo o tem, kot bi sicer, če bi se odprla nova tema s to težavo.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Teme na čvekanje v pričakovanju
11.5.2007 10:10:13   
Wahoo RR
Punce, tukaj imate čisto prosto pot. Same ste začele delati take skupinice ( govorim za ta forum ) in v teh temah vas pustim da klepetate po milji volji. Redko je kaj za zmoderirat.

Pogoj je edino, da je hkrati odprta ena sama tema recimo januarčice. Ostala vrašanja pa pustim, razen zdravstvenih - le te pašejo na nosečnosti in porod.

Tako da...po želji :)



_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 10:11:55   
eya
Meni je bilo pa to fajn, da smo čvekali po mesecih, še zdaj, ko imamo že enoletne mulčke smo še vedno aprilke in čvekamo in se zdaj že prav dobro poznamo...

Če pa imaš kako posebno vprašanje še za ostale, pa odpreš temo tu ali pa na Nosečnost in porod.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 11:11:56   
lunca2
IZVIRNO SPOROČILO: Neža81

.. hmmm.. mene pa ne moti... ravno nasprotno
Meni je fajn, da smo po mesecih, ker so različne teme sortirane po mesecih - čudno sem to napisala.
Ker spadam v mesec oktober, gledam večinoma samo temo oktoberčice in tako vidim,, kako druge ki so isto noseče kot jaz  naprimer :prenašajo težave, katere težave imajo .... skratka vse v zvezi z nosečnostjo. In potem "primerjam" njihove odgovore z mojim stanjem, ter tako vidim, če je to normalno. Vem - 1000 ljudi, 1000 razlik. -


Se strinjam!user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 13:11:30   
luna68
Se nenosecka,pa upam da bo kmalu..ampak so mi vsec teme po mesecih,tako vsaj vem kaj bo
(ker sem od prvic ze pozabla) in kot bi bral koledar!Ce pa kaj rabim pa itak vprasam na ze odprtem naslovu
ali pa na novo.Meni je vsec..sicer pa vec ljudi vec "cudi"....se dobro da nismo vsi enaki!!Bi bilo zelo dolgcas.
Nosecke in nenosecke lep vikend vsem skupajuser posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 13:48:30   
lunca2
luna68 tudi tebi in vsem ostalim lep vikend!user posted image Da bi le bil user posted image .

< Sporočilo je popravil lunca2 -- 11.5.2007 13:50:02 >


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu luna68)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 14:12:29   
Anonimen
Meni je super da smo takole razvrščene po mesecih in berem samo Septemberke, ker sem pač med njimi. Zato pa njih toliko bolje poznamuser posted image . Zato me ne zanima kaj preživljajo tiste ki so pred menoj, ker bom tja že še prišla in tudi ne tiste ki so tam kjer sem že bila. Tako pa znotraj ene teme preživljamo iste tegobe, se med seboj bodrimo in spodbujamo.
Če pa katero zanima še splošno mnenje, pa le to naslovi še na Nosečnost in porod.

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nekaj me moti
11.5.2007 14:14:05   
Anonimen
Pa še to, ko bomo Septemberke enkrat rodile, pa se bomo preselile vse počasi na Čvekanje po porodu in tam primerjale napredke naših user posted image , ki jih sedaj skupaj pričakujemouser posted image . To bo fina zadevauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!