|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čaj iz kumin in janža
30.4.2007 15:24:28   
zalbi
danes mi je patrnažna sestra rekla, da proti krčkom pomaga čaj iz kumine in janeža. je katera že poskusila?

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čaj iz kumin in janža
30.4.2007 16:10:58   
crci06
Večina kupljenih čajev proti krčem vsebuje janež, vsaj ti, kar (sem ) jih jaz kupovala oz. jih kupujem.
Definitivno slabše ni.
Če pa imate hude krče, pa pomagajo sladke vetrne kapljice, ker ga še sladkor pomiri.user posted image

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čaj iz kumin in janža
30.4.2007 18:55:54   
aisha_
Ja, v bistvu pravijo, da je res. Meni je patronažna rekla 3 zrna kumine, 3 zrna janeža, 3 cvetke kamilice. Edini problem pri nas je bil, da sem malo dojila in čaja ni hotela pit, sem pa zato jaz spila okrog 3 litre takšne mešanice sicer bolj močnega. Na koncu mi je že pri uhah ven tekel, ampak moja ni imela krčkov, razen enkrat ko sem se pregrešila s nektarinami user posted image . Probaj lahko pa da bo pomagalo. Pa čimmanj krčkov želim. LP

_____________________________

Otrok sreče
je vedno podoben stari duši,
ki živi v novem telesu;
njen obraz je resen,
a ko se nasmehne,
ves svet zažari
v sončni svetlobi...

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čaj iz kumin in janža
1.5.2007 8:37:09   
eya
Jaz sem tudi dojila in mali ni hotel čaja, tako da sem sama pila ta čaj. V 1 l vode sem dala žličko kamilic, žličko janeža in pol žličke kumine.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu aisha_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čaj iz kumin in janža
1.5.2007 8:37:28   
eya
Jaz sem tudi dojila in mali ni hotel čaja, tako da sem sama pila ta čaj. V 1 l vode sem dala žličko kamilic, žličko janeža in pol žličke kumine.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu aisha_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čaj iz kumin in janža
1.5.2007 13:54:53   
Anay
Ja, Kumina in jamež ublažita krče v želodčku in črevesju. Ne sladkaj čaja in naredi blagega (ne prevrevaj preveč zrn).

Anay


(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čaj iz kumin in janža
1.5.2007 14:02:46   
simanej
Lep pozdrav, tudi mi pijemo ta čaj že od prvega tedna pa smo zdaj stari devet mesecev in mu je zelo pomagal. Vendar brez kamilice , janeža malo več, kumine pa manj, ter malo sladkan z rjavim sladkorjem, spije ga tudi liter na dan. Upam da boste s tem ublažili krče.

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čaj iz kumin in janža
1.5.2007 16:43:06   
crci06
jaz sem mu prve tedne dajala za pit čaj od nestleja po kake 30 ml, hkrati pa sem ga še jaz spila 0,5-1 l poleg čaja za dojenje. Se mi zdi, da je vse skup kar pomagalo, ker ko sem bila 1,5 dni brez čaja, sem morala urgentno po vetrne kapljice user posted image

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čaj iz kumin in janža
2.5.2007 11:20:50   
lampica
Jaz našemu že 8. mesecev kuham čaj iz kumine in janeža p amlao kamilic dam zraven. takega ima najraje. Čeprav mi je pediatrinja priporočala čaj iz šipka za žejo, pa ga ne mara preveč.
Sigurno pa pomaga čaj  iz kumine in janeža proti krčom.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




SPANJE
riba5

KJE SPI VAŠ OTROK

PRI VAS V POSTELJI (22%)

V SVOJI POSTELJICI (52%)

V SVOJ SOBI (26%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!