|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček-marela
30.4.2007 15:07:03   
petruska
Prosim za pomoč, kateri voziček-marelo mi priporočate. Kakšne so vaše izkušnje? Hvala.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček-marela
30.4.2007 15:31:22   
metkica1
Fajn marela je Peg Perego Pliko p3. Se fajn na malo zloži, je pa res da je bolj za asfalt, se preživi pa tudi po makedamu.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček-marela
30.4.2007 15:33:52   
Dashenka
Maclaren marele so prva liga.
Če si iz ljubljane, jih pojdi pogledat in preizkusii v trgovino Buši, BTC, zraven Baby Centra.


(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček-marela
30.4.2007 16:05:52   
pravljica
pri meni je prevagal zapp...prvi je comfort...potem smo nabavili pp p3 za v avto, ta me je zelo razočaral in zdaj imamo (končno user posted image  ) zappa user posted image
tudi spal je že v njem...čeprav imamo za daljše ture, ki sigurno vključujejo tudi spanje, še vedno comforta

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček-marela
30.4.2007 17:01:51   
maca24
Mi imamo peg perego pliko p3 in smo zelooooo zadovoljni. user posted image  Zakaj pa te je peg perego razočaral pravljica? user posted image

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček-marela
30.4.2007 22:56:53   
SPORTINA
Po klasičnem PP-ju imamo Zappa. Dolgo sem oklevala (cena) ali je res to to...SMO RES ZADOVOLJNI!

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček-marela
30.4.2007 23:00:38   
rija
zapp user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček-marela
30.4.2007 23:49:14   
pravljica
...ob comfortu sem se odločala še za eno marelo...tu gor berem same dobre stvari o PP P3 in pri odločitvi med tem in zappom je prevagalo nastavljivo naslonjalo P3...že pri prvem sprehodu se mi je nos povesil od razočaranja...tisto blago je tako tanko, da se čuti vsak sestavni del hrbtišča, ob vožnji vse tako škripa (ne tisto, kar se da namazat, ampak sama plastika, ne znam drugače povedat)...vse je tako cigu migu, ko ga zložiš pa tudi ni tako zelo majhen, ok ozek že, seveda primeren za majhen avto, ampak vseeno zasede kar precej prostora v prtljažniku...tisti pasovi za čez rame - se mi je zdelo, da bo zadaj blago odtrgalo, če se bo mali preveč naprej stegoval (smo ga raje odpeli in uporabljali samo spodnji del okoli pasu)...okreten tudi ni preveč (s pločnika na pločnik npr.)...zapp ima pa res vse, razen ležečega položaja in nakupovalne košare...drugače pa se povsod in vedno obnese in je izpolnil moja pričakovanja
za vsak slučaj sem doma obdržala tudi PP P3, ampak ga, odkar imamo zappa, še nisem "odprla" in dvomim, da ga še kdaj bom (razen za zadnje čiščenje z moje strani) user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček-marela
1.5.2007 0:07:38   
Anonimen
No, sej zdej mi je jasno, zakaj ni rabljenega zappa nikjer za dobit, ker ste vse tako zadovoljne z njim, da ga nobena noče prodat.user posted image Jaz bi ga tudi imela, samo nam proračun ne dopušča, da bi zdajle šla novega kupovat.user posted image

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček-marela
1.5.2007 18:28:33   
bilbo
mi pa imamo Mutsy Spiderjauser posted image user posted image , lepši in boljši kot Zapp (naklon če otrok spi)

Zappov pa je polno na Ebayuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček-marela
1.5.2007 19:11:35   
pravljica
jaz sem tudi gledala mutsija, pa ne vem, kaj mi potem ni bilo všeč na njem user posted image

tašonka, vztrajaj, tu pa tam se kakšen najde na bolhi (čeprav je bil zadnji, pred nekaj dnevi, za 140 eurov user posted image  )...ampak grejo kot vroče žemljice user posted image

na ebayu pa so končne cene rabljenih okoli 120 eur + poštnina, pa si spet na akcijskih cenah pri nas user posted image

sem pozabila napisat, da se naš tamali v p3 ni več hotel vozit (že ko sem ga razstavljala, se je začel bunit) - pa ne me vprašat zakaj user posted image  ...me je bilo kar malo strah, da sem zappa res kupila samo za svojo dušo, ampak že pri preizkusni vožnji ni in ni imel dovolj...sva se že ene 3x pripeljala do avta, on pa še vedno "se se" user posted image , pa sva šla spet en krog po mestu...v europarku več ni blo šans, da ga spravim v voziček, z zappom nismo več časovno omejeni user posted image ...v glavnem, očitno tudi on uživa v vožnji, škoda da še ne zna povedat, zakaj

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček-marela
1.5.2007 23:09:45   
Anonimen
Bom malo spremljala, ja. Nazadnje sem zasledila samo enega roza, to pa glih ne bi no. Se bo še pobič, ki ga pričakujemo, verjetno nekoč v njem vozil, pa ga ne bi v roza vozila.
Me edino malo skrbi, kako bi tamala sprejela, da ni varnostnega loka spredaj, ker ga ima ful rada. Da ne bi bil na koncu res samo za mojo dušo in se ona sploh vozit ne bi hotela. user posted image

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček-marela
2.5.2007 0:03:16   
pravljica
user posted image  prej tudi jaz nikoli nisem niti gledala vozičkov brez loka spredaj...pri zappu naš to rešuje tako, da se med vožnjo ves čas (če ima prazne roke) drži ob straneh, za konec strehice, kot padalec izgleda user posted image
aja, ko sem ga dobila in smo ga v sobi sestavili, ga je morala tavelika kar lep čas po stanovanju od sobe do sobe vozit user posted image  pred tem smo že videli, kako izgleda, če se prevrže nazaj (je prehitro sam splezal na sedež in se preveč čez naslonjalo nagnil)...med samo vožnjo oz. ko je pripasan se kaj takšnega ne more zgodit

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?