|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako obleči junijčka?
26.4.2007 14:32:41   
Tracy
Torej kako naj oblečem svojega novorojenčka ob prihodu iz porodnišnice? Verjetno mora še vedno imeti dolg rokav, ne kar kratki rokav, če je vroče? Flisa pa verjetno ne bomo rabili? Kajne? Torej kako ste jih ve oblekle? PDP je konec junija, tako da že pričakujemo nekoliko toplejše vreme, lahko pa takrat tudi pošteno zahladi. Zmedena sem pa tudi zato ker je prvorojenec zimski in takrat je bilo jasno kako ga obleči. Sedaj se pa seveda bojim, da ga ne bi preveč hitro slekla, oz. preveč oblekla.user posted image user posted image user posted image

Dejte mi prosim pomagat z izkušnjami.
Hvala
lp

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako obleči junijčka?
26.4.2007 14:38:33   
Anonimen
Moj je imel pred 3 leti v začetku junija, ko je bilo kar hladno (doma smo morali centralno prižgat user posted image ) iz porodnišnice oblečeno:
- pampersko
- tetra pleničko in povijalne hlačke
- mako majčko (al kok se že rečeuser posted image )
- bodi z dolgimi rokavi
- kompletek jopica in žabice do pasu (iz Ariela) - iz flisa
- kapica
- copatki

V avtu sem mu dala kapico dol in tud jopico sem mu odpela.user posted image

(odgovor članu Tracy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako obleči junijčka?
26.4.2007 14:46:02   
ElaM
Naša je lani julija, ampak je bilo res vroče, imela oblečeno, tanko makro majčko, bombažen komplet (hlače+jopa), štumfke in kapo.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako obleči junijčka?
26.4.2007 17:29:17   
trixi
Naš je imel junija leta 2003, ko je bilo zares vrooooče:
- plenička pampers in povijalna
- tanko bombažno spodnjo majčko (iz tkanine kot so npr. robčki)
- kompletek hlačke, majčka iz garna
- bombažne nogavičke in copatke iz garna

v avtu pa klima user posted image  ...pa kaj, saj v porodni sobi je tudi bila, pa po hodniku v porodnišnici tudi.
Srečno pa kakšno stopinjo manj ti vseeno želimuser posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako obleči junijčka?
26.4.2007 20:20:17   
cmrucek
Lani junija je bilo tako, da ko sem šla 13. rodit, sem šla v dolgih rokavih in hlačah, z jakno, potem pa so obiski hodili na pol nagi, ko se je kar naekrat tako zelo segrelo. V porodnišnici so jim oblekli 2 bodija oz. majčki in tanke žabice. Jaz sem se za začetek ravnala po tem, tako smo ga za domov oblekli enako, dodali samo copatke in kapco. Potem pa smo ga po navodilih babice postopoma navajali na manj in po cca 1 tednu doma smo prišli na kratke rokave in potem tudi hlačke. Mogoče se splača imeti v rezervi še kaj za čez, sicer pa avto tako pripelješ čisto k izhodu, pa ga tam pokriješ, v avtu in doma pa itak ni panike.
Srečno!

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako obleči junijčka?
27.4.2007 10:00:39   
Anonimen
Če bo tako kot napovedujejo,bo junij blazno vroč.Res je,da novorojenček še ni sposoben uravnavat telesno temperaturo,vendar pretirano oblačenje tudi ni dobro.Torej pripravi si tudi kaj lažja oblačilca.

(odgovor članu cmrucek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako obleči junijčka?
27.4.2007 10:17:10   
rija
jaz bi ga oblekla vremenu primerno, vsekakor zelo malo, če bo res tako vroče....

sem že večkrat videla v odeje zavite boge revčke v največji vročini, kar so mamice opravičevale, da si ne zna uravnavat temperature....mali pa celi crknjen in prešvican....revček bogi....

a kdaj pomislite, da si tudi v kontra smeri ne zna uravnavatuser posted image  da se tudi ohlajat ne zna oz. ob preveč oblečenem ne more??
 
torej obleci ga normalno, malo več kot sama sebe, mogoče pokrij samo z pleničko, pa niti slučajno ga ne dajaj v kao poletno vrečouser posted image ....ne pretiravaj, saj je pregretje pri tako majhnih lahko vzrok za smrt v zibki.
 
 



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Adaptirano mleko
Sanikaa

Katero adaptirano mleko dajete otroku:

Aptamil (36%)

Novalac (22%)

Milumil (3%)

Hipp (14%)

Nestle Beba (5%)

drugo (19%)


Število vseh glasov: 314

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!