|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi pikec
15.10.2004 14:44:47   
abo m
mipa smo včeraj dobili prvi pikec v bedrico. ko je sestra pičla ni bilo skoraj nobenega joka samo malo jamranje v čakalnici pa je moja pikica :duda: tako navrla da je bilo čuti samo njo. strah me je bilo kako bo doma če bo dobila vročino ali kako drugo reakcijo pa hvala bogu ni bilo nič postala pa je tako divja po injekciji da sva se z atijem hecala da so ji dali cepivo za divjost he he he ...

lp abo m :sloncek:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   prvi pikec
15.10.2004 16:22:47   
kimi
moj po inekciji cel dan l eži mislim, da so ga pičili, ker ni bil priden

(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prvi pikec
15.10.2004 16:23:38   
kimi
cel dan leži, misli da...mali mi tovče po tipkovnici pa je mal več črk in presledkov

(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prvi pikec
15.10.2004 18:47:33   
hana9
:bravo::bravo:samo da je vse v redu in da pikici ni hudega.
naj kar divja, da ne bosta ati pa mami mislila da sta sama, jima bodo takoj norije po glavi rojile.:)-
lp:miska:

(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prvi pikec
15.10.2004 22:02:17   
frutka_
Super, da je vse v redu. Pri nas je bilo katastrofalno, ni imel vročine ali kaj podobnega toda bil je razdražljiv, nemiren, jokav...

Super! Prva čebelica v ritko!:bravo:

(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Preglas v imenu?
Aninchy

Katera "oblika" imena Martin vam je ljubša?

Martin z poudarkom na A (49%)

Martin z poudarkom na I (51%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!