|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mnenje glede velikosti postelje
22.4.2007 13:49:13   
Anonimen
Jutri gremo v Ikeo in bomo kupili tudi posteljo za našo 15-mesečnico, ker bo tamalo posteljico morala vsak čas prepustiti bratcu, ki se kmalu rodi. V katalogu sem gledala in našla dve velikosti - za jogi 70x160 in 90x200, s tem da slednje velikosti postelje nimamo kam postavit. Kaj mislite, za koliko časa bo primerna velikost 70x160, za koliko let? Sploh mi je fajn, ker ogrodje te velikosti stane samo 30€.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mnenje glede velikosti postelje
22.4.2007 14:06:39   
Spark
Če že kupuješ bi bilo bolje da kupiš 90x200, da jo bo lahko imela kar nekj časa. Ker res ne vem do kdaj bo zadosti velika ta 70x160. Meni se zdi preozka. Bojim se da bo prehitro premajhna. Pa še to, pozanimaj se koliko stane jogi za to dimenzijo postelje, da ne boš potem zapravila celega premoženja. Res je pa da nastane problem, če nimaš zadosti prostora za ta večjo posteljo. Raje malo premeri če jo le lahko kako stisneš v sobo, pa boš čez kaki dve leti ko bo mlajši otroček malo večji,samo nadgradila s pogradom pa bo. To je moje mišljenje. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mnenje glede velikosti postelje
22.4.2007 14:15:54   
Putka
Naša 4-letnica je precej velika (110cm), tako da ima že kake pol leta veliko posteljo. Meni pa se je super obnesla 70x140, sploh ko smo odstranili ograjco. Poznam otročke, ki spijo v tej srednji posteljici do šole.
user posted image user posted image
Sploh če imaš s prostorom stisko. Pa saj imaš še enega malčka, ki bo manjšo lahko koristil. Za naprej pa se ti bo verjetno najbolj splačal nakup pograda, do takrat pa komot z manjšo prebrodite.

Mimgrede, prijateljica ima 5-letnico še vedno v 120x60 posteljci z ograjco, ker kao nimajo prostora. In se tamala tam res že precej matrauser posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mnenje glede velikosti postelje
22.4.2007 14:33:39   
Anonimen
MI IMAMO TO 70X160 iz ikeje kupili smojo zaradi prostorske stiske, če bi bil plac bi kupili tavliko. sicer skora 3 letnica v njej super spi že od leta in pol, ampak vseeno bi kupila ta vleko če bi imeli prostor.

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mnenje glede velikosti postelje
22.4.2007 15:15:06   
Anonimen
Tole dolžine 160 cm je moževa hčerka imela do 13. leta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mnenje glede velikosti postelje
22.4.2007 17:48:07   
Anonimen
Hvala za odgovore. Res imamo tako prostorsko stisko, da 90x200 žal ne pride not, bi morala kvečjemu dat delat po meri tam nekje 80x190 maksimalno, da bi jo še stisnli not, jogi moram pa na tak način v vsakem primeru dat delat po meri, tako da s tem stroškom računam, ko sem pa brskala po Ikeinem katalogu in sem videla tole 70x160, so se mi po eni strani kar učki zasvetli user posted image , po drugi strani pa se sprašujem, če bo vsaj za nekaj let primerna. Trenutno namreč preurejamo stanovanje in nimamo glih neomejenih financ in gledam na vsak evro. V bistvu me bolj skrbi širina kot dolžina postelje, če ji bo še dovolj komot. Jaz za dolžino računam, da bi kakih 8 let morala bit ok, samo a bo širina ok toliko časa? Drugače bi tudi jaz raje 90x200 kupila, če bi jo imela kam dat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mnenje glede velikosti postelje
22.4.2007 19:44:17   
Anonimen
Po moje bi tudi širina morala biti v redu, glede na to, da so otroci moje sestre tam do 12. ali 13. leta spali na jogijih 190 x 80.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mnenje glede velikosti postelje
23.4.2007 9:49:17   
facka
naš je spal v postelji 140x70 skoraj do 6 leta

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?