|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SEDENJE????
14.10.2004 16:25:07   
ZARA
Moja detka fletka :zaspan: kar naprej hoce sedet,matr...pa sele dobre 5 mes in 1 teden je stara...dans sm jo za hec dala v njen stolcek da vidm kaj bo in se mal se ni sekirala ampak naravnost uzivala...
A ni to mal prezgodej,da bi ona kr sedela sama???
KDAJ so zaceli vasi detki sedet v stolckih!!???

Please share some infooooooooo!!!!!!!!!!!!
HELP!!!!

paapaa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SEDENJE????
14.10.2004 16:29:49   
dory
Moj ze od 4,5 meseca sedi..ker mu lezanje ni vec odgovarjalo je to pokazal s kricanjem....no sedeti mu pa pase..sicer sem sla postopoma po malo...ceprav zunej v vozicku se mora samo sedet...papca v dondolinu, pa tud v narocju sam sedi...v knjigah pise da glih ok ni, sam men je pediatrinja rekla, ce otrok sam pokaze zeljo potem je ok...sicer pa po mojem mnenju so zdej otroc itaq ze ful napredni :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   SEDENJE????
14.10.2004 16:32:18   
ZARA
ja no teja...a Maj je ze tolk zgodej zacel???
Sam v vozicku pa ne kaze nobene posebne zelje da bi sedela???
Lezi kot klada...pa sam gleda,hihi...
A vidva ze jesta z stolcka potlej??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   SEDENJE????
14.10.2004 16:34:21   
dory
Ja...najprej sem ga futrala kr v lezalnicku..ce je bil v narocju je sam cvilil...zdej pa dondolino..pa se kej mu zapoje in tamal je ves srecen...poleg tega se ene dva tedna zvesto postavlja na noge...tega pa mu se ne dovolim...tamal seveda trma, ne ve pa,da je mati se vecja trma :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SEDENJE????
14.10.2004 16:59:59   
ZARA
ne katja ne pustim... ampak ona bi seeeeeeeeeee pa seeeeeeeee...zato me je mal strah da ne bo preterala...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SEDENJE????
14.10.2004 17:07:41   
anaj
:duda:Moja Žana se že od 3,5 meseca dviguje. V vozičku sedi v pol sedečem (ležečem). Položaju in kar naprej drži glavo gor. Mene bi že vrat bolel. Zato jo sedaj pri 4 mesecih včasih tam tudi sedet na blazine. A le za kratek ćas seveda. Ležati pa nikakor noče.

Anaj:duda:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SEDENJE????
14.10.2004 17:44:50   
Abby
Po mojem, ko je :duda: pripravljen, se začne dvigat. Moja je rojena aprila, pa lahko pokažem eno lepo julijsko slikico, kjer jo lovim, ko ne vem a se bo zvrnila na hrbet iz sedečega položaja. Pri 2 mesecih se je iz košare preselila v otr. posteljico, pri 5m je pa sedela brez opore. Spet kakšen bo pa pri pol leta še ležal, pa bo tudi ok.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   SEDENJE????
14.10.2004 22:23:17   
ZARA
naj hvala vsem za info's...res ste me potolazili,thanks se enkrat!!!
Pol bom pa mojo :duda: kr mal vec sede dajala...pa bomo vidl...ce je ne dam sedet rata cist trda in uslocena :zmeden:,hihi so smeskoti teli nasi detki fletki!!!

paapaa mami + :muca: Zara

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




obračanje
tonks

Kdaj so se vam obrnili na glavco, tiste ki ste imele dolgo časa medenično vstavo?

po 40. tednu (17%)

po 39. tednu (3%)

po 38.tednu (9%)

po 37.tednu (10%)

po 36.tednu (9%)

prej (52%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!