|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Krema za sonce - Eucerin
23.4.2007 11:39:06   
crci06
v kremah ne sme biti kemije?

meni je bilo pa razloženo, da kremice za dojenčke morajo biti anorganske in ne organske, ker se alergije lahko pojavijo ravno na te sestavine. V Eucerinu, ki je meni OK, je nikelj, kar je MENDA OK. Sicer pa ne vem, zakaj punce, ki to študirajo, direkt ne napišejo, saj vem, da so tu gor user posted image

In od tu, da so v kremah anorganske sestavine, ki se ne mešajo tolk zlo dobro, je baje tudi delček razloga, da so kremice belkaste... čeprav mene prav nič ne moti, zato, da vidim, kje sem ga že namazala.

Vsi se zelo strinjamo, da morajo biti otročki vedno oblečeni in tako zaščiteni, jaz pa zraven še menim, da če mi kdaj sonček poboža nogice mojega dojenčka naj to naredi zdaj in ne pri 35°C. Ker mi bomo nosili (jih že) tudi kr. hlače in bodije, seveda v senci, vedno pa se lahko naredi, da je pri premikanju, pestovanju ipd. kakšno sekundo otrok na soncu. (npr. včeraj je v piranu bil v kr.hlačah + kr. bodiju, namazan, pa vseeno vedno v senci. pa se mi začne ful jokat, pa sem ga 2 min popestvala. čez njega se dala še pleničko, vendar je verjetno kje kaj ven pokukalo. Pa slikala sem se tudi z dojenčkom v naročju...)
Ne želim si, da je pri 35°C prvič brez nogavičk, ker mi ga bo scvrlo user posted image  
No, tako je moje LAIČNO mnenje...

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Krema za sonce - Eucerin
25.4.2007 15:03:56   
Pobalami
Jaz sem mu dala kremo z mehansko zaščito - NIVEA svetlo modra-za dojenčke, DM lastna znamka za dojenčke (kemična zaščita naj ne bi bila primerna do 1. leta).

Prepisano iz nivejine strani:

Posebni vitaminski zaščitni kompleks vsebuje vitamin E in mineralne filtre, ki ne prodirajo v občutljivo kožo, temveč na njeni površini tvorijo zaščitno plast, ki odbija škodljive sončne žarke. Mleko ne vsebuje kemičnih filtrov niti dišav.

Te kreme z mehansko zaščito so bolj goste in bolj slabo mazljive, ampak boljše. Mislim, da so te iz drogerij ravno tako dobre. Ni potrebe za one dražje (mogoče edino pri problematični koži??)

Mi je rekla enkrat na cesti ena mamca, ko je videla mojga s kremo namazanega - mu nisem mogla dobro razmazati, da je sosedovega dojenčka zelo opeklo, ker ga niso namazali na morju zaradi bolj oblačnega vremena.



(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Krema za sonce - Eucerin
25.4.2007 22:05:57   
Sandra*
Mi imamo eucerin 40, pa se mi zdi da se čist lepo razmaže in da je ok.

Mislim pa, če v lekarni rečeš, da potrebuješ kremo za dojenčka, da ti že ne bo svetovala neprimerne, tolk so pa valjda izobražene. Preveč komplicirate in se poglabljate v tele kremice!


(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Krema za sonce - Eucerin
25.4.2007 22:10:52   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Nam je dermatolog svetoval od Avene 50 ali pa Eucerin 40, vendar šele po šestem mesecu starosti.

Izabela, koliko stane Avene?


Jaz sem tudi kupila Avene, lotion s faktorjem 40, je primeren tudi za otroke z alergijami. Mislim, da je bil 17 evrov, sam nisem 100%. Aja, se pa z lahkoto namaže.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Krema za sonce - Eucerin
25.4.2007 22:16:16   
Aja1
Eya, koliko ml. pa je ta lotion?

_____________________________




(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Krema za sonce - Eucerin
26.4.2007 8:01:42   
krfjolca
IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

Preveč komplicirate in se poglabljate v tele kremice!




Že, samo pač, nekateri user posted image imajo kožico ful občutljivo. Če ne bi naletela na ta problemček, se tudi jaz ne bi poglabljala, temveč kupila kako Niveo v najbližji drogeriji. Če pa že daš 20 EU za eno kremo, se pa tudi raje prej pozanimaš, kaj je bolje ;)


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Krema za sonce - Eucerin
26.4.2007 13:11:48   
maliva
Mi imamo tudi Eucerin 40 in sem zadovoljna. Zvečer pa dam v vodo, kjer se kopa, par kapljic olivnega olja in po kopanju ni več nobene sledi od kreme.

_____________________________

Če smrdiš po opicah, še nisi Tarzan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Krema za sonce - Eucerin
26.4.2007 13:16:10   
Špacka
 
Za malo uporabljam Eucerin 40 in je super.


(odgovor članu maliva)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Pomoč med nosečnostjo
AjPu

Ali ste med nosečnostjo kdaj najeli pomoč pri hišnih opravilih?

Da, tedensko (5%)

Da, občasno (5%)

Bi si želela, a nisem (30%)

Nikoli. Ne maram tujih ljudi v stanovanju. (60%)


Število vseh glasov: 483

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!