|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je prezgodaj?
15.4.2007 19:23:07   
tančica
Joj, koliko vprašanj imam jaz...sem prav hvaležna za ta forum in da mi tako svetujete.No sedaj pa k stvari..ali mislite da bi bilo prezgodaj narediti enodnevni izlet z enomesečnikom.Sicer bi se odpravila k babici na Hrvaško (2,5 uri vožnje v eno smer)? In še to...je tudi katera izmed vas dala delati osebno za tako majhnega otroka..predvsem me zanima kako bo na slikanju..kako ga je potrebno držati...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je prezgodaj?
15.4.2007 19:29:40   
Lunc_a
Ah,nič ni prezgodaj.naš sploh ni bil star niti en mesec.Mi že od nekdaj okrog laufamo,pa so vožnje zelo dolge.mi smo osebno dali delati,ko je bil star par tednov.Smo ga doma slikali.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je prezgodaj?
15.4.2007 19:52:06   
atanja
Mogoče se bo kdo zgražal sam moj mali je šel pri treh tednih na morje z nama na pico. Smo sicer gledal da je bil elp vreme ker po dežju ne bi meli nič delat.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je prezgodaj?
15.4.2007 19:56:01   
lojzika
Ti ga pelji k fotografu, ga bodo slikali v tvojem naročju, izrezali tebe vun in namesto tebe dali lepo ozadje pa bo.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je prezgodaj?
15.4.2007 20:08:19   
brbr
Načeloma ni prezgodaj, je pa vse odvisno od otroka, kako prijetna bosta pot in obisk:) Mi smo šli pri slabih 3 mesecih, ravno tako na Hrvaško k babici, pot običajno traja dobri dve uri, takrat pa je 5 ur - mala ni zaspala, pa se je bilo treba ustavljati, jo dojiti, tolažiti, previjati. Doli je bila pa tudi tako utrujena od vožnje in številnih obiskov, da je bil vikend bolj muka kot ne.
Ampak ne daj se prestrašiti (user posted image ). Lahko da bo pri vas čisto drugače. Priporočam pa, da greste čimbolj zgodaj zjutraj ali zvečer, če bi se vam slučajno zavleklo tako kot nam.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je prezgodaj?
15.4.2007 20:35:49   
Anonimen
Ponavadi bolj mamice komplicirami kot otročkiuser posted image

(odgovor članu brbr)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je prezgodaj?
15.4.2007 23:09:48   
eya
Naš se je rad vozil od malega in smo tudi šli hitro na pot. Je pa treba ustavit vmes in malo "preluftat" malega. Za osebno pa smo se šli slikat, ga je moj moral držat, stran od sebe, je pa mali kar spal med slikanjem in niso nič komplicirali, da ne bi bila v redu slikca. 

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je prezgodaj?
16.4.2007 8:37:44   
Dejča
Mi smo šli na morje, ko je bila stara 1 mesec - pot v eno stran je znašala 3 ure - je vso prespala (tja in nazaj). Za potni list pa smo jo slikali pri fotografu pri treh tednih - komaj smo jo zbudili, drugih problemov ni bilo user posted image .

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Plavanje
muška

Če bi vaš otrok obiskoval plavalni tečaj in bi učitelj predlagal, da se lahko udeleži tekmovanja, bi se s tem strijali?

da (78%)

ne (2%)

aktivnost bi še v naprej obiskoval samo rekreativno (10%)

ne vem (10%)


Število vseh glasov: 301

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!