|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "prebite" plenice!
12.10.2004 17:28:24   
CUKRČEK
Ojla,
imam eno vprašanje in me zanima, če je samo pri nas tako.
Hči je stara slabe 4 mesece. In vedno ko se pokaka,
prebije plenico (ob nogah ali pa na vrhu po hrbtu).:hudicek:
Cel čas jo samo preoblačim. Začne streljat in že je cel hrbet(skoraj do vratu) v kakcu.:pujs:
Ne vem, ali jaz ne znam previjat:((, ali so plenice za en k. :grrr:(huggies) ali pa je moja bejba en :pujs:.
Sliši se smešno, ampak je prav nerodno(vedno moramo imeti celo skladovnico oblekic s seboj, da jo preoblačimo).
Kakšne plenice vi uporabljate???


LP, Cukrček in njen:duda::pujs:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   "prebite" plenice!
12.10.2004 17:46:05   
Teja N
Ker moj pikec veliko pije in lula, sem imela prav hude probleme, ker so plenice kar naprej zamakale.
sem probala Pampers, Huggies soft&dry, Huggies freedom, pa mogoče še kakšne...vse so zamakale:grrr:
Na koncu sem pristala na Baby love (Firma DM) in so super!:)

Lp,
Teja:)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   "prebite" plenice!
12.10.2004 18:25:12   
kimi
Meni pamper ne delajo problemov. Še posebaj, ker imajo zdaj močnejši rob ob nogicah. In ne more nič ven. Še vedno pa pustim da mu plenička 1 cm binglja:)-

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   "prebite" plenice!
12.10.2004 18:25:47   
kimi
Pampers sem mislila težko je jesti pa pisati hkrati

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   "prebite" plenice!
12.10.2004 20:20:56   
Pupica
cukrčk, midve sva mogle 14.dni po rojstvu zamenjat pampers2 na št.3.Poizkusita malo večje, čeprav pri nama tudi 3 ni več sigurna, sploh zjutri se zgodi da je naša mala :muca: do sred hrbta in kolen umazana kot en:pujs:.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   "prebite" plenice!
12.10.2004 20:23:36   
Anonimen
jaz sem ravno z namenom da sprobam te activ fit pamperske zadnjič kupila en jumpo pack v avstriji in so mi že 2x spustile dreka da ga je boga pika poka mela do vratu namazanga. navadne pamperske niti racmani mi tega niso nikol naredl...

lp, lara

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   "prebite" plenice!
12.10.2004 20:55:09   
LaLi
Probaj preklopit na večjo številko plenic. Pri nas je delovalo! Uporabljava pa Pampers.

LP!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   "prebite" plenice!
12.10.2004 20:59:19   
Mandarin
Jaz prisegam ali na bombažne pleničke (Štorklja, Racman) ali pa na Baby love od DM-ja.
lp

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   "prebite" plenice!
12.10.2004 21:24:32   
BARBARA R.
Pri nas so tudi takšne težave,ne glede na vrsto plenic.Kaj hočemo,se pač večkrat preoblečemo,kot manekenke.
Tudi pri Racmanu vse ven zleze (ne vedno),tako da sem tudi jaz mišljenja da ne znam otroka povijati.
Sem pa slišala,da jumbo paketi niso enake kvalitete kot klasična pakiranja.

:muca:


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   "prebite" plenice!
12.10.2004 21:52:35   
Blanka77
Tud moja bi bla lahko model za preizkušanje plenic. Kar naprej jo moram preoblačit, ko se pokaka. Ni važno, katere plenice ji oblečem.

Blanka

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   "prebite" plenice!
12.10.2004 21:56:59   
Anonimen
Nam tudi najbolj odgovarjajo Baby love od DM-ja. Sem probala že vse ostale, pa so od DM-ja definitivno najboljše, vsaj za nas.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   "prebite" plenice!
12.10.2004 22:08:54   
m0jc4
Uporabljam Pampers št.2, pa je pikica stara 2,5 meseca in nimama problemov. Verjetno je vse odvisno od potisnega tlaka. :)-:)-:)-:)-

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   "prebite" plenice!
12.10.2004 23:10:07   
KIRA
medve sva pa s pampersove 2 preklopile na 3, ker moja dosti lula, ceprav je zdaj komaj 2 meseca stara. je bla pri dvojkici plenica tako polna, da sem se zacela bat da bo ven teklo, ceprav ni. kaka pa samo enkrat na dan, ampak takrat posteno. ven vdarilo je pa samo 2 krat, ko je se bla manjsa in je bil bolj tekoci kakec pol pa vec ne...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   "prebite" plenice!
12.10.2004 23:24:50   
petras
Mi mamo tudi Racmane, pa ni težav, ko smo na morju uporabljali Pampers, pa je drekec brizgnil zgoraj ven. Pri Pampers sensitive (bele, dobiš jih v DM) je bilo vse ok, pa Babylove so ble tudi še kar. Ko pa se je včeraj po petih dneh koncno pokakal, pa je tudi Racman zatajil.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   "prebite" plenice!
13.10.2004 9:27:41   
Dadi
Mandarin jest tudi.Pa ni nobenih tezav. Sem ji pa parkrat dala huggies(mokra in pokakana na vse strani)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   "prebite" plenice!
13.10.2004 10:27:52   
Anonimen
Ne vem, če je problem v "potisnem tlaku", po mojem bolj v redkosti drekca. Vem da kadar je imel moj mali drisko, smo bili tudi vsi posrani. Kakec se zgosti potem, ko otrok začne jesti gosto hrano ali pa ob prilagojenem mleku. Verjetno vse tiste, ki imate tovrstne probleme, dojite. Ali pa vsaj večina.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   "prebite" plenice!
13.10.2004 16:12:41   
Anonimen
res je. kakec je vedno tekoč. tako da se ni za čudit če vn priteče sploh če mali leži na hrbtu, saj se ja vse razmaže na vse strani.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   "prebite" plenice!
13.10.2004 16:26:16   
dory
Nam plenice nemske pampers active fit niso nikoli premocile :)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Pedagogi.
пеперутка16

Kakšno je vaše mnenje o pedagogih (strokovnih sodelavcih) v naših vrtcih in šolah?

Dobro. (67%)

Slabo. (33%)

Ne vem. (0%)


Število vseh glasov: 3

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!