|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sončna očala
12.4.2007 21:40:54   
rainbow
vse kolegice moje ta starejše user posted image  v vrtcu imajo sončna očala, mi je bilo danes rečenouser posted image user posted image  in seveda bi jih ona tudi imela, valjda.
Torej, sem dobrovoljno res šla z obema v Baby center, kjer so imeli dvojna roza (ker to je naša ciljna barva trenutno), od teh enih ni hotela poskusit, druge pa so ji dol lezle. S velikim prepričevanjem, da bova še šli v Pikapolonico, sem uspela preprečit velik jok, ker ona bi jih imela takoj.

zdaj pa res ne vem. Sonce jo sicer res moti, vedno jamra. In tudi že za dojenčke imajo sončna očala (izjavila prodajalka - me je soraj kap); tako da želje moje sončice zgleda niso iz trte zvite.

Ali ste kupovali kaj v Pikapolonici, so v redu??
V BB imajo od Chicca, stanejo 18Eurov.
Al kje drugje, zanima me za MB.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sončna očala
13.4.2007 8:48:42   
Dejča
Tudi mi smo jih kupili naši user posted image , ko je bila stara dobro leto, a jih ni hotela imeti na sebi, zdaj pri slabih dveh letih pa si je zelo všeč v njih ter si jih kar sama da na glavo.
Glede MB pa žal ne vem.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sončna očala
13.4.2007 9:34:02   
Putka
Mi smo dva dni nazaj ponosni lastniki roza Chiccovih očal postali. Ampak naša ima že 4 leta. Kaj pa HM ali Zara, tudi znajo imeti.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sončna očala
13.4.2007 10:42:19   
lex
Midva sva mu jih lani kupila v optiki in jih ni hotel nosit, kaj bo pa letos bomo pa še vidli (jih moram prej najti). Dala sva pa zanje okoli 3 jurje

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sončna očala
13.4.2007 10:46:31   
tinatona
Jaz bi jih raje kupila v optiki. Sicer mora pa moj itak očala nosit, tko da mu bom verjetno samo klipsne za gor kupila. Je pa star dve leti.

LP

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sončna očala
13.4.2007 10:49:20   
Njuškalo
Moj nosi kapo s šiltom, če je z vrstniki,ker si ne predstavljam,da bi pazil na sončna očala medtem,ko igra nogomet.S kapo je najmanj problemov.Ima pa tudi sončna očala, kupila sva mu jih v BTC v trgovini Magic.Sicer sem pa včeraj v Leclercu gledala, da majo prav luštna očala za otroke!

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sončna očala
13.4.2007 19:15:42   
rainbow
Hvala, ženske; obe moji punci sta ponosni lastnici sončnih očaluser posted image  iz Pikapolonice. kako dolgo bo trajalo navdušenje, se še ne ve, ali pa kako dolgo bodo cela. So pa bila poceni, tak da se ne sekiram.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sončna očala
13.4.2007 22:25:30   
Jutra
Mi tudi že en mesec kupujemo sončna očala. Ampak kaj, ko jih nima interesa probavati, če pa že, ji nič ne "stoji" na nosu. No, ko pa jo zunaj sonce moti, pa hoče očala. "Ja kako, katera, saj jih niti probati nočeš, ko imaš priliko."

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?